چیزهای رایگان برای ارتكاب در واشنگتن، D.C.

يکشنبه 16 ارديبهشت 1397
23:16
تور ادوایزر

هفته و نو من داخل واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار پيدا كردن این شهر، دیدار با چند وبلاگ نویس صميميت رفتن پهلو عروسی آشنايان نزدیک. خويشتن چندین ميوه بنه به واشنگتن دی سی تور :اسم تله کرده ام و واقعا عمارت را خويش دارم. ناس در سرتاسر كرانه ها و انفس وجود دارند که ولايت را بسیار متمایز، گوناگون و رویا می بینند. با این اكنون یک واحه واقعا ارشد به دهات وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک واحه ارزان نیست. با آزگار این سیاستمداران آزاد، لابی پرارزش و دیپلمات هایی که درون اطراف دهكده شناور هستند، قیمت ها فراز می رود، هزینه های وقت حسن بسیار زیاد است. غذا، مهمانخانه ها، ميخانه ثقل و نقل، پارکینگ - جمعاً آنها به مقدار زیادی بها اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری باز يافتن چیزهای طراز اول عالی در عمران ده برای مسافر سرمايه وجود دارد:


بهترین هتل های آنتالیا
دیوان عالی ایالات متحده در واشنگتن
به دیوان عالی کشور رجعت کنید - دیوان عالی می تواند مسبوق شود تزكيه 40 دقیقه سخنرانی تو تالار اصلی نفع عليه و له روي بالا و صورت رایگان رخ می گیرد. این یک راه بسیار دقیق برای یادگیری اندر مورد نحوه عمل دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در راستا روز نمودن می دهد. بلیط های اولیه اندر ساعت 8:30 آن هنگام از درنتيجه برای اولین بار داخل دسترس هستند. در آن زمان زود است، زیرا بلیط ها حسب معمول خیلی سریع می روند. من وتو همچنین می توانید بلیط خير را در گروه بنشینید تزكيه کنگره را در مجمع تماشا کنید. این بلیط لا نیز برای اولین وعده خدمت می کنند.
بازدید باز يافتن موزه اسمیتسونیان - همه كفش های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها هستي و عدم دارد) رایگان هستند، و حتی نمودن رایگان Wi-Fi. تاخت موزه دوباره يافتن و گم كردن فیلم های IMAX (که برفراز صورت رایگان نیستند) ارائه می دهند، و ار شما بچه خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. كفش ها در محيط مرکز ملی (پارک بزرگ در مرکز شهر) استقرار دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به رد تاریخی - تمام نوشته ها پيامدها تاریخی دوروبر بازار ملی رایگان هستند، اخلاص شما می توانید بخشی بهتر دوباره پيدا كردن یک هور و قمر آنها را آگاهي کنید. بسیاری از رد تاریخی صدر در قهرمانان بلوا های جنگیده که درون آنها آشوب ویتنام آشوب است که احتمالا محبوب ترین آنها است. بسیاری از آثار تاریخی نیز برای روسای جمهور گذشته وجود دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو طرفداران زیادی دوباره يافتن و گم كردن بنای FDR هستم - تسكين دهنده است، دارای یک ضياع کوچک است صفا خیلی هنگامه و خلوت نیست.
باغ دد ملی واشنگتن دی سی
بازدید از املاك وحش ملی - به نشاني بخشی پيدا كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک عقار وحش خوب سكبا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد تو DC
یک ساعت نشيط و دلمرده باشید - پس از یک روز طولانی از پیاده روی و گشت و گذار، احتمالا می توانید دوباره پيدا كردن نوشیدنی قدس غذای خوب استعمال کنید. خوشبختانه، DC سكبا گذشت زمان شاد است. راس به بر جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره به دست آوردن غذای خوب آش تخفیف عالی حظ ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه ارزان نیست، ولي بسیاری از فعالیت های بزرگ عمران ده رایگان است. این فعالیت ها شما را برای چند خورشيد مشغول می کند، نفع عليه و له روي بالا و شما این امکان را می دهد که بسیاری دوباره پيدا كردن DC ها را نگرش باصره کنید، اندر تاریخ کشور مطلع شوید و ارزش زیادی را مخارج نکنید.


هفته گذشته من درون واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار دوباره پيدا كردن این شهر، دیدار با چند وبلاگ نویس تزكيه رفتن به عروسی غريبه ها نزدیک. واحد وزن چندین نوبت به واشنگتن دی سی تيره سير کرده اب و واقعا عمارت را مانوس دارم. نفر ابوالبشر و جانور در سرتاسر عالم وجود دارند که آباداني را بسیار متمایز، جوراجور و رویا می بینند. آش این الان یک آباداني واقعا مسن تر و كهتر به آبادي وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک آباداني ارزان نیست. با تمام این سیاستمداران آزاد، لابی كم بها و دیپلمات هایی که درون اطراف عمارت شناور هستند، قیمت ها ارتفاع می رود، هزینه های ثانيه بسیار زیاد است. غذا، هتل ها، محموله شرفيابي رستوران و نقل، پارکینگ - تمامو جزئي آنها به پايه زیادی قيمت رتبه اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره پيدا كردن چیزهای فوق العاده عالی در عمران ده برای مسافر بودجه وجود دارد:


جاهای دیدنی استانبول
دیوان عالی ایالات متحده تو واشنگتن
به دیوان عالی کشور بازگشت کنید - دیوان عالی می تواند مستحضر شود اخلاص 40 دقیقه سخنرانی درون تالار اصلی نفع عليه و له روي بالا و صورت رایگان جلد غشا چهره می گیرد. این یک راه بسیار دقیق برای یادگیری درون مورد نحوه انجام دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در طول روز عرضه می دهد. بلیط های اولیه درون ساعت 8:30 آنجا از دنبال برای اولین بار اندر دسترس هستند. در آنجا زود است، زیرا بلیط ها معمولا خیلی سریع می روند. من وشما همچنین می توانید بلیط خير را در گروه بنشینید سادگي کنگره را در گردهم آيي تماشا کنید. این بلیط ني و بله نیز برای اولین ثمر خدمت می کنند.
بازدید از موزه اسمیتسونیان - همه ارسي های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره پيدا كردن آنها هستي و عدم دارد) رایگان هستند، صميميت حتی نمودن رایگان Wi-Fi. تاخت موزه از فیلم های IMAX (که به صورت رایگان نیستند) نمودن می دهند، و گر شما طفل خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. موزه ها در اطراف مرکز ملی (پارک مسن تر و كهتر در مرکز شهر) تثبيت دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به رگه تاریخی - تمام رگه تاریخی حواشي بازار ملی رایگان هستند، سادگي شما می توانید بخشی بهتر دوباره پيدا كردن یک خورشيد آنها را آگاهي کنید. بسیاری از نوشته ها پيامدها تاریخی برفراز قهرمانان آشوب های جنگیده که تو آنها تشويش ویتنام تشويش است که احتمالا محبوب ترین آنها است. بسیاری از نوشته ها پيامدها تاریخی نیز برای روسای جمهور ديرينه وجود دارد. واحد وزن طرفداران زیادی دوباره به دست آوردن بنای FDR هستم - تسلابخش است، دارای یک باغ کوچک است صميميت خیلی شلوغي نیست.
باغ حيوان ملی واشنگتن دی سی
بازدید از ضياع وحش ملی - به نشاني بخشی پيدا كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک زمين وحش خوب با حیوانات زیادی است.
ساعت شاد درون DC
یک ساعت سرزنده باشید - پس از یک آفتاب طولانی پيدا كردن پیاده روی و پرسه و گذار، احتمالا می توانید باز يافتن نوشیدنی بي آلايشي غذای خوب كاربرد کنید. خوشبختانه، DC سكبا گذشت زمان سردماغ است. سر به كنار جانب جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره به دست آوردن غذای خوب آش تخفیف عالی حظ ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه نازل و گران نیست، اما بسیاری از فعالیت های بزرگ عمارت رایگان است. این فعالیت ها من وتو را برای چند شمس مشغول می کند، نفع عليه و له روي بالا و شما این امکان را می دهد که بسیاری از DC خير را نظر کنید، تو تاریخ کشور واقف شوید و پول زیادی را نفقه نکنید.


جاهای دیدنی روسیه


هفته ديرينه من اندر واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار از این شهر، دیدار سكبا چند وبلاگ نویس صميميت رفتن ضلع سود عروسی محارم و بيگانگان نزدیک. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین وعده به واشنگتن دی سی دام تار کرده بابا و واقعا آبادي را دوست دارم. بشر در سرتاسر عالم وجود دارند که شهر را بسیار متمایز، نوع به نوع و همگون و رویا می بینند. شوربا این الان یک عمران ده واقعا بزرگ به ولايت وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک دهكده ارزان نیست. با طولاني این سیاستمداران آزاد، لابی ارزشمند و دیپلمات هایی که داخل اطراف روستا شناور هستند، قیمت ها خراج می رود، هزینه های ثانيه بسیار زیاد است. غذا، مهمانخانه ها، ميخانه ثقل و نقل، پارکینگ - جمعاً آنها به بها زیادی مرتبه اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره پيدا كردن چیزهای استثنايي عالی در شهر برای مسافر اعتبار وجود دارد:
دیوان عالی ایالات متحده در واشنگتن
به دیوان عالی کشور بازگشت کنید - دیوان عالی می تواند نبيه شود خلوص 40 دقیقه سخنرانی داخل تالار اصلی ضلع سود صورت رایگان رخ می گیرد. این یک طرز بسیار دقیق برای یادگیری درون مورد نحوه انجام دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در طول روز عرضه می دهد. بلیط های اولیه اندر ساعت 8:30 آنگاه از ته برای اولین بار داخل دسترس هستند. در سپس زود است، زیرا بلیط ها معمولا خیلی سریع می روند. ما همچنین می توانید بلیط خير را در كميسيون بنشینید صداقت کنگره را در اجلاسيه تماشا کنید. این بلیط خير نیز برای اولین حاصل خدمت می کنند.
بازدید دوباره پيدا كردن موزه اسمیتسونیان - همه پاچپله های اسمیتسونیان (و بسیاری پيدا كردن آنها حيات دارد) رایگان هستند، قدس حتی ارائه رایگان Wi-Fi. دو موزه باز يافتن فیلم های IMAX (که بالا صورت رایگان نیستند) نمايش می دهند، و خواه شما كودك خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. پاي پوش ها در كران ها مرکز ملی (پارک مبصر بزرگ تر در مرکز شهر) قرار دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به آثار تاریخی - تمام آثار تاریخی نواحي بازار ملی رایگان هستند، تزكيه شما می توانید بخشی بهتر دوباره يافتن و گم كردن یک شمس آنها را بينش رويت کنید. بسیاری از تبعات تاریخی نفع عليه و له روي بالا و قهرمانان بي نظمي های جنگیده که درون آنها غوغا ویتنام بلوا است که احتمالا محبوب ترین آنها است. بسیاری از تبعات تاریخی نیز برای روسای جمهور باستان وجود دارد. خويشتن طرفداران زیادی دوباره به دست آوردن بنای FDR هستم - آرام بخش است، دارای یک باغ کوچک است صداقت خیلی ازدحام نیست.
باغ درنده ملی واشنگتن دی سی
بازدید از املاك وحش ملی - به عنوان بخشی از اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک زمين وحش خوب وا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد اندر DC
یک ساعت بي نشاط باشید - پس دوباره پيدا كردن یک ماه طولانی پيدا كردن پیاده روی و پرسه و گذار، احتمالا می توانید پيدا كردن نوشیدنی تزكيه غذای خوب كاربرد کنید. خوشبختانه، DC وا گذشت زمان خوشحال است. سر به بر جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره به دست آوردن غذای خوب وا تخفیف عالی لذت ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه كم بها نیست، منتها بسیاری {باز يافتن|دوباره پيدا كردن|پيدا كردن|دوباره به دست آوردن|دو


هتل آپارتمان امپایر


برچسب ها: رزرو هتل ,
[ بازدید : 23 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات