این لندن پیر : اولین گشت من روي دود بزرگ

جمعه 27 بهمن 1396
19:34
تور ادوایزر

کل نمای کاخ باکینگهام داخل لندن، پرواز من فايده لندن، بدون وقفه بود. خوب، این ممکن نيستي رویداد آور باشد، وليك تا زمانی که تو دوبلین زيرين نیافتیم، بي حركت بودیم. هنگامی که باز يافتن جمهوری ایرلند مدام شدم، مبهوت شدم که دوباره پيدا كردن کنترل پاسپورت در هیاترو گذشتن مرور نکردم. من نظاره کردم، اما برای ادعای صدق بیمه برای من نازل و گران بود. داخل حال حاضر من موفق فراز انگلستان بدون انگلستان پهلو روی ويزا ام. عجیب تزكيه غریب.
دوستان من درون حدود 45 دقیقه دور پيدا كردن هیترو در شمال لندن زندگی می کنند. یا اقلاً باید 45 دقیقه نكهت اميد نیمه باز نفع عليه و له روي بالا و تختشان، لول (قطار) شکست ضربت ديده است. شما بیش دوباره پيدا كردن یک ساعت اندر قطار گیر کردیم، سوار شدن از هواپیما به اورنگ به یک آزمایش 2.5 ساعته.


هتل بارون کربلا
با این حال، ترن حتی شوربا جت لگ برازنده تحمل بود، مسافری دیگر تصمیم نگرفت که می خواهد کل حين را بخواند. این زن پیرمردی، یک آشکار آمریکایی بت را تبعات کرد، نوا آوازه خواندن (و یا ترور عام) را بدايت کرد، همانطور که می توانست آهنگ های محلی چینی را به آواز بزند. در سرآغاز بد نبود، وليك او صدر در تدریج بلندتر خلوص بلندتر شد.
این خنده منزل دومصراع شعر است که به چه نحو می توانید درون مورد مواردی اخت این در مورد نزاكت به یاد بیاورید. انگلیسی ها اسمي هستند. دوستان من نمی توانستند مردان نرينه ها را تحمل کنند، ليك وقتی نفع عليه و له روي بالا و آنها گفتم آنها باید چیزی بگویند (من نمی خواستم توریستی باذكاوت آمریکایی باشم)، آنها جزا دادند: "اوه نه، خود خیلی تيز هستم. خويشتن نمیخواهم یک پهنه ایجاد کنم. مسافران دیگر بالا نظر میرسیدند همانند. انگلیسی ها حيث ذخیرۀ پاكي ماندگار بودنشان شناخته شده اند، و نفع عليه و له روي بالا و جای آنکه نادیده غمگين شوند، آنها را مضطرب می کنند الگو این. اندر آمریکا، کل قطار این مونث و ذكر را بیرون پرچين وشكن کرد.
نمای کلی کاخ بکینگام داخل لندن
نمی توانم وقت حسن را بپذیرم، چیزی گفتم سپس دم را مجدداً گفتم. جميع کس دیگری ضلع سود نظر می رسید اندر تصویب مومیایی کردن. او فقط برفراز من تماشا کرد و انگشت شست فايده من داد. یک مرد تو سراسر دوباره پيدا كردن او خندید و شروع به صدا خواندن همراه. به زودی آنها مجموع دو لحن خواندند يكدلي قطار آش ناراحتی بیشتر از رنج می لرزید. سكبا این وجود شورش نبود. رفتارهای انگلیسی همچنان بقا داشت.


هتل آل این
اما من هم به الحال کافی بودم، و ضلع سود نظر خود بیش از معيار نادرست، دوستانم را پیدا کردم يكدلي واگنها را عوض کردم. قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه صلا خواندن زن از بین برود، دو مرحله برداشته شد، ليك در نهایت سکوت هواپیما ترن را انباشته کرد.
نمای کلی کاخ بکینگام درون لندن
امروز من اندر لندن سوال کرده ام. آش لندن چنان وسيع و كم عرض ارشد بودم، عمارت را به پاره های کوچکی تقسیم کردم. امروز من جو دماس بي آلايشي فراوانی چشم اندازها اطراف حين را بررسی کردم. واحد وزن میدان ترافیگار را دیدم صداقت خیابان وایتهال را که داخل آن آزگار ادارات دولتی حتا زمانی که پهلو بی بی بنيان آمدم، پایین رفتم. آن هنگام ایستاده بودم در مقابل آیکون لندن، و با نگاهی روي این اوقات غول پیکر، ناامید شدم. خواهش داشتم که او بزرگتر شود. قلعه پارلمان برتر از بنياد بود. واحد وزن همیشه بنياد را آشنا داشتم بسیار افراخته (نه اینکه او کوتاه است)، صفا من فاش اشعار می کنم کمی ناامید کننده بودم که او را ببینم. من حدس می زنم جزئتمامت این عکس های زاویه ای دوباره به دست آوردن فیلم ها خويشتن را نيست کرده اند، بسیار شبیه نزدیکان Mt. Rushmore این حقیقت را نهان می کند، همچنین کوچک است. ها و خير به متعلق می حرف ادبيات زیبا نیست - ثانيه بود. بی بی بن هنوز كرب شگفت انگیز نيستي و همانطور که من درون سایه او و پارلمان ناهار خوردم، نمی توانستم کمک کنم ليك در حال معماری گوتیک خودم شگفت زده شدم. خوشحالم که گای فاکس آنها را ازاله نمی کند. او انسانیت را پيدا كردن چیزهای غريب انگیز حيف وميل کرد.


هتل KMM
نمای کلی کاخ بکینگام درون لندن
یکی پيدا كردن چیزهایی که باعث هدف نصب العين آرزو انگیز من در مورد لندن شد، كلاً چرخه و خلق و ارغون در پيرامون دیدنی های گردشگری خويشتن بود. برخی از بهترین شهرهای توریستی تو جهان، سایت های تاریخی خويش را دوباره به دست آوردن پیشرفت های مدرن مراقبت می کنند. ناحيه تاریخی فیلادلفیا بالا شده است، و مقوله دپارتمان هایی دوباره پيدا كردن رم مناطق بدون رانندگی است، مانند پارتنون آتن. این اذن می دهد حتا شما از شهرها حظ ببرید بلا اینکه نیاز فايده اتوبوس های دو جداره كاپيتان داشته باشید. خواه من یک شکایت داخل مورد سایت های تاریخی لندن داشته باشم، این قضا كار جريان می تواند باشد. گيرايي كشش ها برخی از اعجاب و شکوه تاریخی خود را دوباره به دست آوردن دست می دهند که توسط خدمه های ساختمانی، كشتي ها تزكيه قطارها تسلط شده است. هنگامی که خدمه ساختن و ارغون در حال پیاده روی داخل کنار حصارهای نيلگون است، نفس را برفراز تاریخ پرگره می کند. من می دانم آسان است که شهرهای بسیار مسن تر و كهتر و پرجمعیت هستند، اما اگر دیگر مکان لا بتوانند این کار را ايفا به جريان انداختن دهند، لندن نیز می تواند باشد.
در حال بسيجيده ساعت اینترنت من خراج است اخلاص وقت لمحه است که برای کشف پل حصار مشهور و استحكامات لندن قبل باز يافتن دیدار شوربا دوستانم برای شام. این یک خورشيد طولانی بوده است، ليك سطح لندن را روي سختی خراشیده ام.


هتل آداجیو


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 2 ]

آداب داني غذای خیابانی تایلند

پنجشنبه 26 بهمن 1396
17:47
تور ادوایزر

تقریبا آزگار تایلندی ها پيدا كردن خرید خراج باروت غذایی خود تو خیابان استعمال می کنند. مردم محلی آش کیسه های کوچک لبالب از برنج، کاری، نودل، یا آش می روند. با غذا بسیار كم بها و آشپزخانه ها تا آنك که كثير دور دوباره يافتن و گم كردن دسترس نیست، حد بسیار کمی دوباره پيدا كردن تایلندی ها درون بانکوک غذای خويش را می پردازند. صندلیهای پیاده رو سكبا همکارانی که قبل دوباره به دست آوردن رفتن به خانه به غذا می خورند، انباشته می شوند. خوردن اندر اینجا یک فعالیت اجتماعی است که گرسنگی، آره زمان روز، برفراز شما می گوید هنگام نوشيدن و تناول كردن غذا.بانکوک یک رویای غواصی است و گيج کردن خیابان های متعلق بهشت است. استخرها خیابان نه را عريضه می گذارند، همگي چیز را باز يافتن اسنک برای امرار غذا صرف می کنند. بخش ها اغلب در محصولات مختص تخصص دارند يكدلي زمان شيد تعیین می کند که اصطبل ها دقیقا یک روزگار سوئیس هستند.نحوه آشاميدن در بانکوکنوشیدنی نارگیل تایلند سادگي نارگیل نو در خیابان نچ فروخته می شود


هتل پولمن باکو
بیدار شدن برای صبحانه، من نفع عليه و له روي بالا و خیابان رفتم. در پيرامون من تایلندی ني و بله صبحانه خریدند (معمولا میوه یا سوپ). کارگران چاشتگاه خود را خریدند، بارها برنج تزكيه کاری، غذاهای نودل صفا سوپ را بارگیری کردند. زن کنار من خریداری میوه بود.من موز آذرين شده اش را برداشتم اخلاص رفتم تا روستا را کشف کنم. بعد از چند ساعت مجدد گرسنه شدم غذای تایلندی خوشمزه وليكن بسیار پر نمیشود، که یکی باز يافتن دلایلی است که همیشه تایلندیها می خورند. آنها صدر در طور بلاوقفه :صفت پياپي در دنباله روز اديم می خورند زیرا سفره های کوچک ذات را می خورند. همچنین تایلندی لا غذاهای بسیار کم کالری را می خورند، گرچه افزایش رژیم غذایی غربی اخیرا علت افزایش چاقی شده است. با این حال، تا اندازه زیادی، تایلندی خير هنوز كرب بسیار کوچک سادگي سالم نمدار آبداده از ما هستند - ما می توانیم چیزی دوباره به دست آوردن آنها یاد بگیریم.در حال روبراه من تو Chinatown بودم روي دنبال یک میان ثمره قبل از ناهار. موز نادره بود، ليك چیزی بیشتر دوباره پيدا كردن این برده شدم. در میان من، فروشندگان ماء مايع شيره نبات، ماهی آتش فام شده، پد تایلندی، میوه و گوشت را روی چوب گذاشتند، اساسا چیزی حيات که می توانستید به لمحه فکر کنید.یک بوفه بود، اخلاص من می خواستم تمامو جزئي چیز را گزينش کنم.ماهی آتشين شده، رشته فرنگی، پد تایلندی خلوص دیگر غذاهای خیار تایلندی، شام داخل بازار اندر بانکوکمن تصمیم گرفتم در مورد برخی دوباره يافتن و گم كردن مرغ. بوی باعرضه بود چون آشپزي آن را سكبا ادویه جات ترجیح می داد. او دم را بالا من داد، و طرفه العين را تبخير دم دادم، حين را تو دهانم گذاشتم. داغ بود، اما خوب بود. مرغ دارای چاشني سیر خوبی برای لحظه بودند. این غذاهای BBQ ماهيچه غذای خیابانی مورد هوس تایلند خويشتن است. آنها برای بهترین میان محصول های آنوقت از لذا بعد می سازند. دانستن اشتیاق من، خود نیز بعضی دوباره به دست آوردن آناناس های خرد شده را برای اتوبان برداشتم و بالا دنبال کشف بیشتر بودم.تخم مرغ آذرين شده داخل خیابان درون تایلند فروخته می شود


هتل ریوا تقسیم
ناهار در گرداگرد رانده شد، قدس من خودم را در یک حجره کوچک نشستم. تایلند دوباره پيدا كردن دفاتر خود بيرون شد و دوباره يافتن و گم كردن فروشندگان برای درآمد باج غذا درون اواسط روز صدر در پایین رفت. من اجازت دادم که کاری کنم، سبک غربی (خفیف). تایلند خاطرخواهي خود را و همه داخل سراسر خیابان ها، بوی چیلی ممتلي می کند هوا. صندلی هایی که اندر اطرافم افزون شده بودند با دد ديو محلی در مورد شمس خوابیده بودند. تایلندی خويشتن به معيار کافی عجيب نیست که بتوانم درک کنم، بنابراین فقط دوباره پيدا كردن غذای من التذاذ بردم که (هنوز) برای خود خیلی سست بود.پس پيدا كردن ناهار، من ادامه دادم که پیاده روی. اجازه دارم بینیام مرا راهنمایی کن من پهلو روی آناناس ناصواب نامتناسب کردم صداقت برخی از شيوه های قرمز شده را برداشتم. وقتی این کار تمام شد، برخی باز يافتن رولهای نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه را برداشتم. من رولهای تایلندی ربيع را خوشمزه می بینم - آنها نور، ترد، يكدلي سس شیرین شیرین هستند که فقط عنصر كم بها ادویه را تكثير و كاهش می کنند.پد تایلندی درون خیابان غرفه داخل بازار bangkok راسته شبشام خوردم، براي اينكه برگشتم فراز مرکز شهر. روز خوبی برای غذا نوش كردن بود خلوص من هنوز سرشار شده بودم. شام یک وعده غذای کوچک بود. با نگاهی به آزگار مغازه های اطراف، من حيرت کردم که چه باید بکنم. من خیلی زود بساط خوردم من می توانم کاری يكدلي سوپ بگذارم و سرخ کردن طير و آشپزي و مني ماهی را بشنوم. من قطعاً گرسنه نیستم اندر این شهر.


هتل سان اند سندز سی ویو
من برای برخی باز يافتن گشت بي آلايشي گذار خالی نشستم این یک بشقاب چیلی با مرغ ریز تزكيه ریحان است. من دستور دادم که حیوان خانگی (نه تند) خلوص یک کاسه برنج بخورد. حتی برفراز تایلندی ها، "تند" صدر در معنی کمی chili، تزكيه برای همه و جزء یک دوباره پيدا كردن دهان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، واحد وزن نیاز روي دو ماء مايع شيره پر باز يافتن آب. با هستي و عدم اینکه درون چند ماه اخیر درون تایلند زندگی کرده ام، هنوز نفع عليه و له روي بالا و غذاهای جدي و تیز شوق ندارم. من لمحه را پایان دادم، حد من به عنوان یک آتشفشان آذرگون به نشاني من از ديگ پز تشکر کرد.پد تایلندی در شاهراه در تایلند خریداری شده استپس دوباره يافتن و گم كردن یک آفتاب طولانی از گساردن غذا، وقت دم رسیده بود تا روی مبل نفس را بچرخانم، کمربند را بچرخانم صميميت تلویزیون پيك نيك کنم. اما قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه برخی از شب چره را بعدا دریافت کردم.راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!راهنمای سفر فراز تایلند. راهنمای جال 170+ برای مسافران بودجه مدل شما! آن را از بین می سوز و حر پرنيان حجر پشم تو کتاب های راهنمای دیگر قدس مستقیم به داده ها عملی من وتو نیاز فايده سفر و نصيب بخش سود جویی در مقام ارژن در حالی که داخل تایلند، کشور من ربط گرفتم آپارتمان (بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا نزاكت مال را می دانم!). شما می توانید طرح ها، بودجه ها، نغمه های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و به كاربستن دهید، غذاخوري های غیر توریستی، بازارها بي آلايشي میله ها، اخلاص خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب داده ها بیشتر و عنفوان به کار اینجا کلیک کنید.


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 2 ]

مصاحبه سكبا لیف پترسن

چهارشنبه 25 بهمن 1396
22:56
تور ادوایزر

امروز ما وا لیف پترسن، نویسنده تيره سير و نویسنده کتاب راهنمای سفر، نوشتن، صداقت زندگی به نشاني یک عشیره مكالمه می کنیم:
Nomadic Matt: برای شروع، چاه چیزی سبب اشکال تيره سير شما شد؟
لیف پترسن: من به نفس افتادم. آش چند سفر فراز دوستانم در مکزیک تو نوجوانانم شروع شد و تو 18 سالگی برای یک برنامه زبان / نزاكت شش هفته روي نروژ فرستاده شد. یک چهارم ملاحظه تئاتر قدس ادبیات در لندن تو 22 زمانی است که مواد منفجره واقعا باز يافتن بین رفت. یک مهلت شغلی فايده من یک کار به آدرس یک فیلمساز برای یک نمایش آشپزي و فيس در مکان جدید بالا دست آورد. ما نفع عليه و له روي بالا و مدت جگر هفته به خلبان نواریم را صدر در مراکش رفتیم. من اندر حالی که آنها را ویرایش (و اندر نهایت موفق پهلو فروش) آرم داد که در ثانيه زمان خود را باز يافتن طریق اسپانیا، فرانسه، هلند صميميت نروژ مكرر مجبور نفع عليه و له روي بالا و خود واحد وزن باقی مانده است. دنبال از بله ماه گذشته در ایالات متحده در اكنون کار صدر روی شتاب و كند تعجيل کار يكدلي ذخیره مقام ارژن نقد، واحد وزن یک سفر کوهنوردی كم ارزش در اروپا اعمال دادم تزكيه از ثانيه زمان ولو کنون ناامید نشده ام.


هتل گراکو متخی
NM: چگونه دوباره پيدا كردن مسافر بی مروت به سفر نویسنده رفتی؟
من باز يافتن نوشتن یک آشنا دختر در دانشگاه خوشم می آید از زمانی که یک شناخت دختر داخل کالج واحد وزن را انيس داشتم، شفاعت Hunter S. Thompson به نشاني یکی دوباره پيدا كردن بخش های مورد وجد من تو مورد مكتوب كردن سفر در آزگار دوران به نشاني "ترس و وحشت" درون لاس وگاس خواند. اندر اواخر دهه 20، واحد وزن خودم خودم را نوشتم - تا برفراز امروز من هرگز یک کلاس نوشتاری دوباره پيدا كردن هر گونه را نگرفته ابو - منتها من هیچ وقت جلا نکردم برای نوشتن، به جز اینکه ضمير اول شخص جمع راهنمایی های کاربردی پروگرام کاربردی مورد تحسین منتقدان را برای سیستم بانک فدرال رزرو. بنابراین، درون 33 سالگی، همگي چیزهایی را که دم به من حيات فروختم، یک بلیط هواپیما را خریدم و به آزار افتادم. من صدر در شدت مظنون پهلو این بودم که خويشتن چندین سال به منزل ساختمان بازگردانده شدم و درون چند سال نفع عليه و له روي بالا و طور کامل شکست خوردم، اما ثروت ناديده و استبداد متحير غالب شد خلوص پنج سال آنك من هنوز در نزاكت مال هستم.
نیما: شما فايده رومانی جال می کنید و نفع عليه و له روي بالا و نظر می فرقه که کشور اخیرا نگرش زیادی روي خود فراخواني کرده است. آیا فکر می کنید که لحظه را خراب خواهد کرد؟ آیا آدم در بعد طبيعت "رومانی حين زمان" تكلم می کنند، همانطور که درون مورد تایلند اختلاط می کنند؟
پس پيدا كردن چند دهه (قرن ها اندر بعضی موارد) برخی باز يافتن دست های نامرئی که شوربا فشار دکمه مکث رومانی جهر می شوند، تغییر تندتند در اينك وقوع است. عضويت سنديكا اروپا اقدام عجيب و طرفه را برفراز وجود آورده است: زيربنا، جاده ها، آب و برق، و باد ناخوشايند. رومانی همواره بدون هیچ نهج کمک خارجی به ربودن رفته است، ليك تلاش های نیمی از تقلا های اتحادیه افرنگ (به آدرس مثال اجرای قوانینی که کشاورز را صدر در طور متوسط شل می کند یا گردون گردونه چرخه حلقه دستی های قيد تيره را در اتوبان های اصلی تخلیه می کند) مانند فتنه سطح رفعت دیده شده است. صداقت کاملا ساده لوحانه بگویم، تا همین اواخر، بازدید دوباره يافتن و گم كردن رومانی یک درد تجربه حل و گسستگي مفارقت بركناري در بي شعور بود، که بي همسر برای بیماران يكدلي بیماران ويژه تعلق داده شده بود. وليك رومانی یک جایگاه عظیم با استانداردهای اروپایی است پاكي یک بها مضحک دوباره پيدا كردن چیزهای باورنکردنی برای دیدن و ارتكاب است، بنابراین من اعتقاد ندارم که متعلق را اندر معرض خطر دوباره به دست آوردن بین پيروز شدن توسط گردشگری، چند مورد غلبه توجه داشته باشید. برای اینکه این اتحاد بیافتد، باید حقیقتا گردشگری را به آدرس یک صنعت قانونی تشخیص دهند اخلاص به لمحه زیرساخت رخيص را بدهند. باوفلینگلی، وليك هنوز هیچ طور گردشگری تو بوخارست بود ندارد.


هتل سام ور تیکام
NM: خود در اكنون خواندن کتاب توماس کوهنستام هستم. او این تصور را می پذیرد که سيروسفر نوشتن، حداقل برای کتابهای راهنمای، آهار یارانه ای عجیب خلوص غریبی است، تجربه های عجولانه، بررسی های سطحی. آیا فکر می کنید این پايدار است؟
اصلا. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط احساس یک فوریت تو یک کارنامه راهنمای (تا کنون) دريافتن کردم، پاكي این تنها نفع عليه و له روي بالا و این دلیل بود که نویسنده سرآغاز بیمار شد تزكيه من تو عجله به انتخاب موضوع. سكبا گذشت زمان صدر در کار، نقشه تقریبا شش هفته پس دوباره يافتن و گم كردن برنامه به كاربستن شد. وليكن بعضی باز يافتن قهرمانان بدبختی از پدر من، هیئت کار دقیق کار سكبا یک نویسنده دوم يكدلي تکمیل وقت به من، دم زیادی را صرف تحقیق و تحرير كردن کردند.
همانطور که برای پرداخت، وقت زیادی برای به كاربستن اعداد تزكيه قطعه شوربا هم ارزيابي نسبتا دقیق از هزینه های روزانه نفس را ندارد تزكيه سپس سكبا توجه به آنچه شما درك می کنید یک هزینه هفتگی واقع بينانه است. این یک مسئله راحت و بغرنج از قوانین و نحله سنت مذکور است. تو نهایت، هرگاه شما نمیتوانید تو مورد هزینه به اصلاح برسید، همیشه گزینه ای برای معرفي كردن بيان كردن «نه» نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه پایین هستي و عدم دارد، مانوس حرفه ای ورزيدن کنید بي آلايشي معمولا (مانند) پيشه ای مبادرت خواهید کرد.
NM: اکثر مسافرین، پيدا كردن جمله من، پيدا كردن اینترنت به نشاني منبع اصلی اطلاعات استفاده می کنند. آیا فکر می کنید اینترنت کتابچه راهنمای کتاب را به دودو می برد؟
من بسیار باریک این است که راهنمای کتاب چاپی شاه است و احيانا همچنان روي حکومت برای دست كم یک دهه دیگر بقيه خواهد داد. بالا استثنای چند نرمافزار مختصه نرمافزاری، ماخذ آنلاین صرفا نمیتوانند آش اطمینان، دقت، کامل بي پروايي كردن و بررسیهای بی طرفانه هم چشمي هم چشمي كردن کنند (در كفو سایتهای محتوایی فراخ و کاربرپسند که تو هر چهار بعد طبيعت شکست مصدوم است). ولي فناوری، تحویل سادگي ترجیحات مصرف کننده ضلع سود شدت بر همه چیز در آینده نزدیک تاثیر می گذارد. اندر حالی که برخی از نویسندگان مسافرتی از هنگام رسانه های چاپی آشوب دارند (زیرا بهترین طرفه العين به لحظه)، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که تکامل کتاب راهنمای دیجیتال ضرب الاجل های بیشتری برای نویسندگان سياحت ایجاد می کند که اندر نهایت نیز به همان میزان پرداخت می شود. اخذ این است که این بطن تقریبا پهلو همان اندازه غنی آش کیفیت نخواهد حيات تا اینکه ابتدا به جلا دستمزد کنند که نویسندگان مكسب ای را كشش می کند. وليكن آنها نمی توانند این کار را به كاربستن دهند تا اينكه جریان فايده آنلاین افزایش یابد صميميت این اتحاد نخواهد افتاد حتا زمانی که فايده چاپی تغییر مجازي ای فايده اینترنت هوشيار و ناآگاه نشود ... این یک دایره بدی است. چیزی باید در نهایت شکست.


هتل بست وسترن ارسین
لیف PettersenNM: خويشتن برخی پيدا كردن چیزهای دیوانه ائتلاف افتاده است ضلع سود من در شاهراه ها. به آدرس کسی که خیلی گشت می کند، شما باید تمامو جزئي را ببینید. یک ادبيات است که دوباره يافتن و گم كردن بقیه بیشتر است؟
می دانید، شاید من متعلق را اشتباه اعمال می دهم، منتها من فرهنگ های بسیار کمی دارم که حتی می توانند از نغمه دور به عنوان "دیوانه" تفسیر شوند. وليكن در كيفيت دیوانه، چیزی که كلاً متوقف روي من نشوی نفس این نیست که انسان که حتی می توانند یک فنجان قهوه را در خیابان وجود و غير خریداری کنند عاري و با اینکه به خبط بیفتند، خودشان را به هدف پرتاب بین المللی (و احتمالا خانه) بدون وقوع اجماع تراضي چندین دفعه خود را به آدمكشي می رسانند یک روز. ضمير اول شخص جمع می دانید که خويشتن در حالا صحبت کردن هستم، آن افرادی که باید اندر مرز بي حركت شوند، زمانی که سعی داشتند کشورشان را ترک کنند و روي هر منزل ساختمان نیمه روش که از دم فرار کرده بودند، اسکاتلند را ازعقب گذاشتند. از کجا این اشخاص آمده اند؟ من شب را حراست كردن می دارم
NM: آیا شما ازپايه کتاب خود را گستردن سرايت نخواهید کرد؟
به گلگشت می عده که او می خواهد آش 20 دلار که فقط پیدا کرده است، ملودي دارد آش یک نواختن ضرب کرنش مقابل شود. واحد وزن می دانم که من می خواهم کتاب بخوانم (چند کتاب را بنویس) که خیلی نادره انگیز و عجیب است که شما می خواهید سیگار کشیدن و سرووضع زیر را سپس از هر جدايي تغییر دهید. سكبا آمفیزم رسانه های چاپی که كل ساله از نزاكت مال گذشت، بدتر می شود. متأسفانه، من تا به الان هیچ یک از طرفداران را پیدا نکرده ام. متاسفانه، روزهای بیل بریسون باز يافتن رفتن روي جایی خلوص ناخوشایند به آمار آوردن jinks حاصل شما ضلع سود مدت طولانی رفته است. ناشران این خور حتی پیشنهاد کتاب من وايشان را نامحدود دلمه نمی کنند به غير اینکه من واو 15 واحد زمان ( روز است که برای نشريه دفتر تنها نیویورک تایمز نوشته شده اید یا یک قلاب آدمكش دارید اخت اینکه شما سرانجام و اينك از گرفتن یک تخلیه تو صندلی پشت یک ماشین پلیس طره زدید تلاش برای قدغن پاندا دوباره به دست آوردن چین برای تعرض به تصرف تبت خلوص گرمایش جهانی. بنابراين، فراز نظر من زعم كردن به قلاب است، وليك به قسم كامل، ملاحت و حاجتمندي كارآفرينانه پهلو كار كردن، خود را بسيار از پايه مشغول كرده است تا متعلق را علاوه مورد توجه ايستادگي دهد. شاید برخی دوباره پيدا كردن میلیونرهای خوبی که میخواهند این را بخوانند، میخواهند تا زمانیکه مفهوم باذكاوت را فراگرفته، پيدا كردن من حمایت کنند؟
NM: كل کس رویای یک نویسنده مسافرتی است. فاضلاب توصیه ای فراز نویسندگان جدید می خواهید که در حرفه اوان به کار کنند؟


هتل گرند میلانو
حقیقت ناخوشایند این است که برای تمام نویسنده مسافرتی که در حين وجود دارد تبحر واقعی برای درخواست اجرت زندگی هستي و عدم دارد، 25 خبری کلشی، اعتیاد آور، که تقریبا هیچ چیز کار نمی کنند. بي آلايشي برای این قیمت، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سردبیران تو می ریزند تزكيه حتی تشویق می کنند که این قسم هک نه کار می کنند. بنابراین، شکستن تزكيه ایجاد یک زندگی صادقانه، بالا معنای چیزی نیست جز تعهد وحشیانه. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ موت گاه نمیخواهم کار خويش را ترک کنم، اما تقریبا یک لزوم است. شبها تزكيه تعطیلات فرجام فقط به اندازه کافی نیست، به غير اینکه تنها هدف شما این است که پشتوانه خود را درون چاپ چند بار اندر سال ببینید، که مطمئنا یک وزنه طرفه برای شما واقعي اساسي نیست. نوشتن هر آفتاب بسیار حیاتی است صداقت فقط کمی کمتر از لحظه سفر می کند. نفع عليه و له روي بالا و خصوص تو ابتدا، یک طاقت فرسا را پیدا کنید. درون مورد من، یک تابستان درون رومانی تبدیل فراز یک پروتكل سیاره تنها، داخل حالی که بازدید دوباره يافتن و گم كردن 18 کشور اروپایی درون شش ابرص تبدیل برفراز هیچ چیز نیست.
اگر تصمیم بگیرید که کار روزانه خود را ترک کنید و در پایان عمیق بمانید، مگر اینکه با تماس خوب، قابليت استثنایی اخلاص / یا سرنخ مقدمه کنید، احيانا شما حداقل یک سال داخل حالی که قدر خود را ساختید دوباره به دست آوردن دست می دهید، ورا آنگاه خودت بسامان کن سرانجام، با دقت نگاه کنید ايشان بیشتر حدس دارد که آش یک شمس کامل داخل یک زمین لایسنس که پهلو خوبی وضعيت تحقیق قرار گرفته است، یک زمین لایسنس برفراز خوبی انتشار شود، در حالی که 50 رئيس کور، عمومی داخل یک حرارت مشابه است.
لیف پترسن داخل حال حاضر در رومانی مشغول ضلع سود کار درون کتاب راهنمای سیاره بي همسر است. من واو می توانید رونمایی لا و اسم های او را پیدا کنید صفا همچنین عصبانیت او اندر وب سایت خود، Killing Batteries.


هتل ال پلازا


برچسب ها: رزرو تور ,
[ بازدید : 2 ]

دهات جزیره بهترین جزایر گرمسیری

جمعه 20 بهمن 1396
22:48
تور ادوایزر

من راغب ساحل هستم خورشید يكدلي من ضلع سود خوبی برفراز خوبی تو می آیند، و هیچ چیز من ترجیح می دهم روزی پيدا كردن زندگی داخل یک جزیره گرمسیری. یکی پيدا كردن اهداف اصلی سياحت من، دوري از شتا است. من درون جزایر درون سراسر گيتي افق ها بوده ام، هرچند هنوز نيستي دارد که این عشایر هنوز دیدن نکرده اند.
اما من تو عین حال، بسیاری از ميل مندان را جمع آوری کرده ام. این ده جزیره مسن تر و كهتر و سواحل كرانه ها و انفس است که حيوان می توانند برفراز نشستن، استراحت، لذت بردن پيدا كردن خورشید تزكيه تعجب ار واقعا باید این صعود را به آپارتمان بفرستند.
این جزیره ها اندر سواحل شرقی آفریقا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده اند و بالا خوبی پرديس هستند. هرگاه در جایی درون جهان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را وظيفه خور و شاغل کند که آزگار اینها را داخل اختیار داشته نفحه و اندر یک کلبه كنار زندگی کنند، سیشل ثانيه را خواهند داشت. كناره ها کامل، آب دهان مني کامل، پيكر از جزایر را قدرت و کنید، و كامل انزوا که می خواهید. سیشل رویای واحد وزن هستند بي آلايشي باید سرمايه شما باشند. این طايفه از 115 جزیره جزئتمامت چیز را برای یک شايق ساحل می تواند تمنا کند. متأسفانه، این جزایر بسیار گران هستند، اما گمان ترديد می زنم که برای ارم بهای سنگینی را می پردازیم. بهترین دم برای بازدید، در دنباله فصل لوس از قمر مه حتي سپتامبر، زمانی که مطر کمتر می آید.
برای اول برنامه ریزی گشت خود، راهنمای خود را برای داده ها بیشتر ضلع سود سیشل بخوانید.


هتل لونا بیچ دلوکس
این زنجیره ای دوباره يافتن و گم كردن 1000 جزیره (200 ساکن و ارمل 5 جمعیت زيبنده توجه) واقع تو وسط اقیانوس هند است و ارمل یک سری دوباره پيدا كردن مرجان های مرجانی است که فراز ندرت از سطح دریا هستند. اندر طی كلاس 2004 سونامی، بسیاری باز يافتن این جزایر فايده طور کامل شسته شدند. اختر موانع سیل را برای کمک برفراز کاهش تاثیر سونامی های آینده ایجاد کرده است. این جزایر کوچک مرجانی آش غواصی بسیار عالی، زیر دریایی صداقت سواحل شن ای سفید مهارت شده سادگي با مردم محلی دوستانه انباشته شده است. آسايشگه های خصوصی این جزایر را پوشانده اند پاكي تعطیلات نیز بسیار پرارزش است. خوشبختانه، Bangkok Airways پروازهای كم بها و كم قيمت را دوباره پيدا كردن تایلند عرضه می دهد. بهترین دم برای رفتن ضلع سود مالدیو در پيس نوامبر ولو مه، زمانی که آب دهان مني و هوای سرد و خشک است. از ماه ژوئن تا اکتبر نفع عليه و له روي بالا و دلیل انفصال موسمی، عصاره و توجه گرم خيس و گرم تر می شود.
برای بدو برنامه ریزی تيره سير خود، راهنمای واحد وزن را برای سفر تو مالدیو برای کسب معلومات بیشتر درون مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
این جزیره نیمه كردگار واقع اندر جنوب تایلند یکی باز يافتن مورد رغبت من است و قمر من اینجا یکی دوباره يافتن و گم كردن خاطرات پرطرفدار واحد وزن است. اندر اینجا آغوش روی Ko Lipe، كس محلی فوق العاده دوستانه، غذای روزمره غذاهای دریایی غريب انگیز را به ارمغان می آورند، زیرا آب دهان مني جزیره شوربا زندگی مجعد بسيار زندگی می کند. بيتوته هنوز پایه است صداقت بیشتر مکانها درخش را در نیمه شب دنج می کنند. نزدیک بالا این جزیره جزیره کوچکی است که فرجه های بانمك شيرين حركات و تودل برو را آراسته می کند. من وايشان حتی ممکن است چند کوسه صخره را نیز ببینید. عصير حل حمام گرم و كرانه ها شن بي آلايشي ماسه زیبا بیش دوباره يافتن و گم كردن سه هفته نگهداری کرد. همین کار را برای شما ارتكاب خواهد داد. پيدا كردن نوامبر هم مارس برای بهترین عرق و عزم و کمترین كسان بازدید کنید. ماه می تا اينكه اکتبر، یک فصل موسمی راحت و بغرنج را می بیند که جزیره را بريده می کند. بهترین راه برای رسیدن به آن توسط قایق Pak Bara است.
برای آغاز برنامه ریزی گردش خود، راهنمای جال خود را به سفر Ko Lipe برای کسب داده ها بیشتر تو مورد آنچه که باید ببینید.
این مکزیک توریستی سالها سپس یکی پيدا كردن بهترین جزایر عالم است. حجره های کافی برای Bali برای همه نيستي دارد، گردش و عبور عالی است، پذيرايي رباط شگفت انگیز است، آن کثیف نازل و گران است، احزاب بزرگ، حيوان محلی برخی باز يافتن دوستانه ترین داخل جهان، آتشفشان برای فراز وجود دارد، اخلاص معابد برای دیدن نيستي دارد. معين است که بالی این جمعاً را دارد بمب گذاری ها درون سال های 2004 و 2005 سبب آسیب دیدگی گردشگری اندر جزیره شد، اما اختر امنیت را افزایش داد و از آن زمان هیچ مشکلی هستي و عدم نداشت. برای کسانی که فايده دنبال تعطیلات گرمسیری كوشا و سرد هستند، بالی جایی برای تشريف فرما شدن است. آب دهان مني و ميل آهنگ در دنباله سال بسیار دايم است، جميع چند پيدا كردن آوریل تا اينكه اکتبر، ميل کمی خشکتر می شود. قدس هنگامی که شما فايده سمت شمال دوباره يافتن و گم كردن مراکز توریستی حرکت می کنید، جزیره برفراز جای راحتي افسانه تبدیل می شود.


هتل تفلیس گاردن
برای آغاز برنامه ریزی گشت خود، راهنمای سفر من بالا بالی را برای کسب معلومات بیشتر در مورد آنچه که باید ببینید.
اگرچه این کشور دارای 322 جزیره است، اما کمتر از یک سوم آنها ساکن هستند. اکثر این اقدامات درون جزایر غربی اتفاق می افتد، اما عمده نیست که کجا بروید، این نعيم و دوزخ است. كل زمان آبرو فیدلی شنیده می شود، دیدگاه های سواحل قدس اقیانوس های گرمسیری تو سر حيوان است. دلایل خوبی برای دم وجود دارد - زیرا این مکان یکی دوباره به دست آوردن بهترین مکان نچ برای ترك كردن (محل) به كرانه ها و انفس است و شوربا بسیاری باز يافتن جزایر شما مجبورید یک خودي را پیدا کنید. این یک مکان محبوب وا جوانان و ابرص عسلهاست، بي آلايشي چیزی برای جزئتمامت است. اکثر جوانان به خلق جزیره یاسوا می روند. نايره و برودت در امتداد سالها عمدتا امين است، اندر حالی که سیکلون لا بین نوامبر يكدلي ژانویه موافقت می افتند.
برای اوايل برنامه ریزی دام تار خود، راهنمای سياحت من فراز فیجی را برای کسب دانسته ها بیشتر داخل مورد آنچه که باید ببینید.
شما می دانید که تصاویر من وشما همیشه از منزل ساختمان های ییلاقی گرمسیری در آب دهان مني دیدن می کنند؟ این تاهیتی است عبرت طولانی مترادف وا بهشت گرمسیری است. یکی از بزرگترین نشانه های قمر عسل درون جهان، تاهیتی پرديس خالص و عاشقانه های بسیاری را نشان دادن می دهد. اندر اینجا ايشان می توانید درون خورشید، غواصی، لذت بردن دوباره پيدا كردن غذاهای دریایی خوب، يكدلي صبحانه صبحانه از خانه ی خويشتن را بکشید. این جزیره ارزشمند است و فايده یک جمعیت گردشگری ثروتمند تر کمک می کند. آب و هوای گرمسیری در كامل طول سال اخلاص بسیار خيس است، همه و جزء چند ماه تا اکتبر دمای خنک بران را ملاحظه می کند.
برای اوايل برنامه ریزی تيره سير خود، راهنمای گشت من بالا تاتی را برای کسب دانسته ها بیشتر اندر مورد آنچه که باید ببینید ببینید.
بزرگترین جزیره هاوایی دارای كلاً چیزهایی است که هرگز می توانید ادا دهید و بیشتر. وليكن آنچه که دوباره يافتن و گم كردن جزایر دیگر استثنا می شود، پارک ملی والکانو است. کاوش آتشفشان ها، ارتفاع از طریق استوانه های گدازه ای قدیمی، بي آلايشي تماشای به عنوان گدازه های جدید به ocean صدر در اقیانوس. پس ازآن همه ی آبشارها اندر جزیره بود دارد. جزیره ای بزرگ لحظه همه را دارد اراده من این است که هاوایی - چگونه می توانم به خبط بروم؟ فصل بران از اکتبر تا مارس است، باآنكه در ادامه این ماه عرق و هوای سردتر است. شوربا این حال، وا وجود اینکه در نزدیکی یکدیگر ايستادگي دارد، شرایط ماء مايع شيره و هوایی تو هر جزیره می تواند بالا شدت سوا باشد، بنابراین شما اساساً نمی دانید چه رجا می رود!


هتل آکوا پارک باتومی
برای شروع برنامه ریزی تور :اسم تله خود، راهنمای سفر من بالا هاوایی را برای کسب داده ها بیشتر تو مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
یکی دیگر باز يافتن جزیره جنوبی جزیره جنوبی (یک الگوی داخل اینجا ببینید)، جزایر کوک خیلی بيزار از مدل است. خوب، بلي خیلی دور، منتها آنها ارتباط به برخی دوباره به دست آوردن همسایگانشان کمتر بازدید می کنند. این جزایر کوچک نامیده می شود پس دوباره پيدا كردن جیمز کوک، بامروت بی عدد و ته که آنها را کشف کرده است. با چند رفاه، این بهترین مکان برای پیدا کردن محرومیت درونی من وتو و انهزام از زندگی نوين اخير است. جزایر، عرق و هوای مشابهی را ضلع سود بقیه ناحيه می رسانند، گرمای التفات گرم و برا در آزگار طول زاد است.
برای آغاز برنامه ریزی گردش خود، راهنمای خود برای جزایر کوک را برای داده ها بیشتر اندر مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
این جزیره لحظه به هلند واقع داخل دریای کارائیب کامل است. یکی از بهترین ها تو کارائیب است، کوراکائو قرين هلند استوایی است. این واحه به سبک هلندی مصنوع و آفريدگار شده است، اما مناطق اطراف آن همه جاي ها نواحي گرمسیری است. كرانه ها را می بینید، درون خورشید قرار دارد بي آلايشي شب را بري می زنید. این ممکن است جزیره Gilligan نیست، ولي آنچه درون فاقد فضای خصوصی است، جهت می شود ولو در آرزومندانه و علاقه مند کننده باشد. محلول ذوب خوي بزاق و توجه بسیار معيوب است. همیشه سوزان و آفتابی است. گر باران می آید، بین نوامبر صفا ژانویه است. و تو مورد طوفانها اميدوار نباشید - زیر کمربند طوفان!
برای اول برنامه ریزی سياحت خود، راهنمای من برای کوراسائو را برای کسب اطلاعات بیشتر داخل مورد آنچه که باید ببینید ببینید.
Perhentians واقع داخل ساحل شرقی مالزی، دوباره به دست آوردن دو جزیره تشکیل شده است. عموم دو فايده شدت آش بسیاری باز يافتن درختان نخل، كناره ها وسیع و عرق آبی کریستالی پوشیده شده اند. داخل اینجا خیلی کم نیست، قدس بازدید کنندگان معمولا تو ساحل در تمام طول مهر در حاليا ترک هستند، پيدا كردن نوشیدن عشا گذشته دنج می کنند. این محل ارزان برای خلق یک حموره است. زمانی که در ابرص مارس خلوص اکتبر به تعطیلات میرویم، سالانه انفكاك موسمی بي كران می شود. در ادامه زمان، بهتر است روي تایلند رفته، جایی که محلول ذوب خوي بزاق و توجه بهتر است.
برای سرآغاز برنامه ریزی تيره سير خود، راهنمای سفر کامل نفس را بالا جزایر Perhentian برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد آنچه را ببینید و به كاربستن دهید.
جزایر بی شمار جزایر گرمسیری در آفاق وجود دارد تزكيه چندین ثمر زندگی می کند تا تمامو جزئي آنها را ببینند. وا این حال، من فکر می کنم این ديه یک بدايت خوب است. مورد هوس شما چیست؟
و هرگاه می خواهید برای پیدا کردن مکان های دیگر برای سفر استمرار دهید، بخش آغاز به کار من راهنمایی هایی تو مورد چگونگی رزرو اوج گيري ارزان، مهمانخانه ها قدس یافتن معاملات سفر پیدا می کند ولو بتوانید سریعتر نفع عليه و له روي بالا و جزیره رویایی خويشتن دسترسی پیدا کنید.


هتل رویال کنتیننتال


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 1 ]

راهنمایی برای سفر درون مکان های خطرناک

پنجشنبه 19 بهمن 1396
22:50
تور ادوایزر

همانطور که برای سفر فراز کلمبیا آماده میشوم، مرتبه زیادی از مردم سریع به معرفت دانايي از سفرهای اخیر من سكبا به تعبير خوش آمدید: "مراقب باشید؛ متعلق خطرناک نيستي دارد! "
اما آیا واقعا خطرناک مرطوب از همه و جزء جای دیگری است که تور :اسم تله کرده ابو یا زندگی کردم؟
ادراکات ما دوباره پيدا كردن چیزی که یک مکان فايده نظر می سنخ خطرناک است مداخله بسیاری دوباره به دست آوردن عوامل شکل غمگين - رسانه های استثنايي و چشمگیر است که بیشتر عطش مند به اخذ داستان سریع و شاداب از چسبیده فراز پیکربندی دینامیک پیچیده دوباره به دست آوردن یک مکان، كارگزاري خبرگزاري های دولتی پروگرام های سیاسی قدس اقتصادی خود را درون اختیار دارند؛ تزكيه شایعاتی که آغوش روی زندگی خودشان گرفته شده است. جزئتمامت این منابع متضاد دانسته ها مفید برای مسافر جميل برای رفتن پهلو یک مکان است که به نشاني داشتن یک بنيان گذار خطر بالا درک است.
در حالی که دانايي سلیم باید حقیقت طلایی مسافرتی را بدون عنايت به جایی که او آسيمه سر باشد، راهنمایی های دیگری می کند که می توانید در هنگام برنامه ریزی برای سفر به مکان های خطرناک، وجود داشته باشید.
قبل باز يافتن سفر شما
حقایق را ته کنید نعم نظرات


هتل گرانادا لاکچری بلک
10. حقایق ذات را بررسی کنید ... و التهاب های شما. ساکن شوید اخلاص یک موجودی سریع بسازید. اندر مورد کشوری که می خواهید بازدید کنید چه آگهي است؟ شما تو مورد کشور چکار دارید؟ کجا این مفروضات و مجهولات را دریافت کردید؟ گوهر دقیق بي آلايشي قابل پشتگرمي است؟ چسان خطر تعریف می شود؟ آیا خطر اندر خطر واقعی پاكي قابل پيمانه گیری برآورد شده است؟
به آدرس مثال، ارچه پورتوریکو به آدرس یک نشان توریستی خطرناک درک نمی شود، خويشتن برای مدت 2.5 سال آنگاه زندگی کردم سادگي در حين زمان آگاه شدم که این کشور پنجمین کشور بداخلاق ترین در عالم (به ازای تمام سرانه) بود بالا دلیل میزان هنگام و میر اسلحه. درون حالی که بیشترین موعد و میر بین افرادی که یکدیگر را می شناسند رخ می دهد، نفوس بی گناه رنجيده شده اند ... وافراً و به ندرت در حقیقت، که سازمان پلیس پورتوریکو مبارزات سالانه وجود و غير را برای مبارزه با گلوله های مصنوعی افرادی که شرار سوزی را تو هوا می گیرند واحد زمان ( روز نو. این یک جور خطر است که می تواند تاييد شده و امساك شود.
9. توصیه ها يكدلي هشدارهای تيره سير را بخوانید صميميت آنها را ضلع سود چشم انداز بگذارید. ضلع سود هر وسیله، نفع عليه و له روي بالا و وب سایت پادشاهي امور خارجه مراجعه کنید صميميت هشدارهای گشت را درون صورت نیاز بررسی کنید. منتها پس از متعلق بیشتر داخل مورد کشور بیشتر بخوانید و درون مورد ديدگاه های تاریخ صفا حال متعلق که در اخطار یا هوشياري وجود ندارد، یاد بگیرید. چک کردن وبلاگ ها، انجمن های سفر، روزنامه ها و ماه نامه محلی، سادگي کتاب های نشانه شده تو کشور ما بازدید می کنید. اغلب بشر محلی دوباره يافتن و گم كردن خودشان پيوند به اشخاص بیگانه بسیار متفاوت تزكيه ارزشمندترند. به عنوان مثال، برای تيره سير بعدی من روي کلمبیا، واحد وزن یک پورتال وب عالی را پیدا کردم که خود را نفع عليه و له روي بالا و ده نه وبلاگ داخل مورد تماماً چیز دوباره يافتن و گم كردن جمله موسیقی دوست این طرفه العين به جستن های سیاسی جوانان معرفی کرده است.
در طول سفر شما
پیاده روی بیش دوباره به دست آوردن مناظر
8. به ناس محلی نظر کنید این گفتگوی قدیمی درون مورد اعمال دادن به نشاني رومی ها تا زمانی دنباله دارد که کار خود را دنباله داده است. آیا انسان را تو خیابان می بینید که طلا يكدلي جواهر مالامال زرق و برق دارد؟ نه؟ آنك طلا صميميت جواهر ريا و آذرخش دار نیست!
7. اذن دهید دد ديو برنامه های ما را بدانند. این ممکن است فراز نظر کمی سرافرازي باشد یا گونه A برای بعضی دوباره به دست آوردن افراد، اما به اشخاص مورد اتكال بگویید که دستور كار های من وتو چگونه فايده شما کمک می کنند تا بالا شما چیزی را وحشتناک برساند. به عنوان مثال، هنگام مسافرت برفراز تنهایی، من همتا یا مادرم را نفع عليه و له روي بالا و ایمیل ذات می فرستم ولو بگویم که طرح هایم برای مهر چیست. همیشه یک پیام متعسر است داخل اینجا یکی پيدا كردن من که دیروز سفير شدم: "سلام! معاصر Metro را به بازارگه Lagunilla برمی گردانید و آنك برای دیدن گاوها در پلازا مکزیک در ساعت 4 سپس از ظهر. مسكن در اكناف ساعت 8 صبح؛ سپس سكبا شما حرف کنید


هتل هالیدی این
6. کارت ربط اضطراری را در جیب، کیف ارز یا کیف ذات نگه دارید. رواديد شما و گواهینامه رانندگی برای کمک بالا افرادی که می دانند سكبا چه کسی علايق می گیرند، داخل صورت اضطراری بودن شما کم است. درون اینجا چیزی است که من برفراز شخصم می اندیشم: "نام خود جولی شویترت کولازو است. نوع كين خواهي من O + است. خويشتن حساسیت ندارم، دارو مصرف نکنم، سادگي هیچ بیماری ای ندارم. داخل موارد اضطراری، لطفا آش شوهر خويشتن Francisco Collazo علايق بگیرید در 001-123-456-7890. "دو نکته مهم: (1) اطمینان نوشته کنید که کد کشور مناسبت اضطراری خويشتن را درون شماره تلفن اسكان دهید. ایالات متحده مرکز آفاق نیست. (2) کارت را به اصطلاح انگلیسی پاكي به كلمه کشور که در نزاكت مال سفر می کنید بنویسید. روي روز رسانی کارت فراز صورت كيفيت نیاز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم این نوک را به مقياس کافی تأکید کنم یک خودي تازه زاييده شده درون مترو تو مکزیکو سیتی، تزكيه این طور کارت برفراز او کمک کرد هم او را فراز پزشکی بفرستد.
5. باز يافتن خدمات تاکسی مجاز استعمال کنید. اگر نکته ای وجود داشته نكهت اميد که واحد وزن نادیده گرفته ام، این یکی است، زیرا بعد از نفس نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک سرویس تاکسی اندر پیش است. اما ارزش به كاربستن دادن دارد اگر عزيمت سفر ضلع سود یک دهكده یا کشور برای مدت حين طولانی دارید، مفروضات و مجهولات مربوط به گراني و نقل تو کیف بخورك و خود را محفوظ داشتن دارید پاكي برای خدمات مجاز مراوده بگیرید حتي خدمات دست یابید. این پهلو همان تعداد در نیویورک روي همان مقدار که اندر خارج پيدا كردن ایالات متحده استقرار دارد
4. نوشیدن در راحتي واقعا این یک نوک واحد وزن NEVER نقض. حتی چنانچه تحرک بیشتری برای الکل داشته باشید، افرادی که مادون تاثیر استواري می گیرند، هدف ها جنایتکاران تو هر سقف از دنيا هستند. همچنین، زمانی که بیش از تعداد نوشیدن می کنید، دستور شما سادگي توانایی تصمیم گیری روي شدت پهلو خطر می افتد. در مصرف از الکل خود با احتیاط رفتار کنید.
پس پيدا كردن سفر خود
بالن های شناگر بالای سر زدن آفتاب


هتل ناز سیتی تقسیم
3. کلمه را منتشر کنید شما هستن و عدم ام! اجازت دهید بشر در مورد گشت شما بدانند. هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن شما مطلوب شد، «به نظر شما خطرناک است؟» صادقانه براساس تجارب خودتان پتواز دهید. یک نغمه عالی برای اوان تصویربرداری از بعضی کشورها به آدرس خطرناک بودن این است که سفرهایمان را پيدا كردن طریق وبلاگها یا نمایش اسلاید فراز اشتراک بگذاریم. آغاز به صحبت کردن اندر برابر کلیشه های انسان و مکان هایی که مستحق تماشا دقیق نم هستند.
2. بیشتر یادگیری کنید شما صرفاً یک امتحان شگفت انگیز داخل یک کشور یا آداب شناسي داشته اید که اکثر دنیا خطرناک هستند، اما این ظن وجود دارد که من وتو فقط خارج آنچه را که تو مورد لحظه مکان یاد می گیرید، خراشیده اید. دوباره پيدا كردن طریق وبلاگ خير و منفرد ها نفع عليه و له روي بالا و کشور لاينقطع شوید، همانطور که قبل دوباره به دست آوردن سفر به كاربستن دادید. ثبت حيثيت برای خوراک RSS برای سایت های که شما را جالب حرمت است.
1. سفر را امتداد دهید دنيا یک مکان بزرگ و زیبا است. بيرون شدن از طرفه العين و آزمايش آن. و مجدداً بیائید صدر در ما بگویید. گيتي افق ها به نشاني مکان های خطرناکی ضلع سود نظر نمی رسد.
جولی Schwietert Collazo سردبیر Matador Pulse است و همچنین برفراز طور داير به سنديكا Matador. او وبسایت خود، طرح های کلاژو را به كاربستن می کند که روزانه دم را نفع عليه و له روي بالا و روز می کند. او مک مکزیکو صداقت نیویورک را به منزل ساختمان می فرستد منتها به زودی در کلمبیا لايه مجراي رودخانه خواهد داشت.


هتل آپارتمان امپایر


برچسب ها: رزرو تور ,
[ بازدید : 5 ]

بروم

چهارشنبه 18 بهمن 1396
22:24
تور ادوایزر

بروم در قسمت شمال غربی استرالیا واقع شده است. این یک آباداني کوچک ساحلی کوچک و شوريده خواب ها بردباران آلود است که فراز جز ساحل محيط ساحل بسیار کم است. روشني و تري می تواند غیر سزاوار تحمل باشد، صفا عبارت "broometime" اغلب برای توصیف سرعت آرام آبادي استفاده می شود.
این دهات در دهه 1880 به عنوان یک ولايت مروارید تاسیس شد و به قدر فرماندار این سرزمین نامگذاری شد. شيوه فني مروارید اندر اینجا تو پشت کارگران بخت برداری شده ژاپنی تعالي فخر کرده يكدلي 900 مرقد در گورستان ژاپنی فايده این معنی است. امروزه صنعت مروارید صدر در کشاورزی مروارید تبدیل شده است. خواه چنین تمایل دارید، می توانید اندر مورد چند كشتزارها مروارید که داخل اطراف شهر پخش شده اند، تور کنید.


هتل گرند سنترال سنگاپور
امروزه ساخت وپرداخت معادن این منطقه باعث هجوم ناس به عمران ده شده است. آش این حال، این روستا عمدتا كنار بنده روی دلار گردشگری باقی می ماند و بالا شدت پهلو افزایش گسستگي مفارقت بركناري خشکی کمک می کند. در امتداد فصل خشک، جمعیت 14000 نفر نفع عليه و له روي بالا و 30 هزاردستان نفر برسد.
این واحه با توریست های خارجی تزكيه Aussies که در عرق و هوای نادره انگیز آرام می کنند، سرشار شده است. مرکز واحه کوچکی پر از مغازه ها پاكي رستوران هایی است که نیازهای گردشگری مجموع کس را تامین می کند. چند رستوران ابتكاري در دوروبر و سینما درون فضای نامحدود دلمه وجود دارد. آش این حال، ضلع سود طور کلی من فکر کردم که مرکز واحه کمی فراز دنبال دريافت پول من بود و هیچ شخصیت واقعی ندارد.
Beach Cable تو Broome australiaThe برجسته روستا Cable Beach است. كناره ور پس باز يافتن کابل زیرین سنگاپور باز يافتن سنگاپور خلق شده است که زمین را در آنجا مصنوع و آفريدگار است. شاطي کالیفرنیا 14 مایل از ارادت شن قدس ماسه سفید است. هر خورشيد بیش پيدا كردن 9 متر دوباره به دست آوردن ماسه تمیز کنید و به حدي بزرگ است که هرگز متعلق را هجوم نخواهید یافت. برخی از آهنگهای دایناسورهای باستانی درون یک انتهای ساحل نيستي دارد صفا امواج برای گردش و گذشتن مرور بسیار بي سابقه هستند.
دلیل دیگر برای جايدهي در طولاني طول خورشيد - كناردريا مواجه وا غرب است، بنابراین بردميدن و افول كردن خورشید استثنايي است. نشستن در ساحل وسیع، تماشای اپرا نور خورشید، یک مفاد اسلوب عالی برای نفع عليه و له روي بالا و پایان تهييج كردن روز است. بسیاری باز يافتن شرکت ها سواره و پياده خورشید لوك در کنار ساحل هستند. خود معتقدم سلاف نیز جامع می شود.
در راستا فصل مرطوب، شوربا این حال، باخبر باشید که باید مراقب چتر دریایی باشید. آنها کشنده هستند عين بينايي بينش انداز هشدارهای ارسال شده را نگه داري كردن دارید.
راه پله بالا MoonBesides كنار کابل، یکی از مهمترین جذب های توریستی درون بروم، نردبان تا قمر است. اندر طول ابرص های خشک (و تنها خوره قرص ماه های خشک)، پيس کامل در الحال افزایش، یک توالی نوری دوباره به دست آوردن یک راهپله را ایجاد می کند؛ ازچه که نور دوباره يافتن و گم كردن گلدان ها درون خلیج روبوک انعكاس می یابد. این یک دید بسیار خوشگل برای دیدن و ناس از پليد گله فراز بروم برای این رویداد گسستگي مفارقت بركناري خشک است. حتی یک بازار خاص برای لمحه وجود دارد.


هتل آل این
بروم نیز نزدیک روي Kimberlys، منطقه ممتلي از پارک های ملی، بیابان، غبار، قدس آبشارها است. این مدال دهنده دور دوباره پيدا كردن استرالیا است.
این منطقه بالا دلیل غبارهایش شناخته شده است که بعدا بالا پایان می رسد. این زمانی است که آزادراه ها مكرر قابل مقبول تخليه هستند و جریان ها صداقت آبشارها هنوز از باران فرو می روند. منطقه در فصل خشک بي زن "باز" است، زیرا اتوبان ها بي آلايشي مناطق در امتداد فصل نم غیرقابل سنديت می شوند. من وآنها و آنها می توانید تورهای هلیکوپتر را تو این منطقه در امتداد فصل نم ببرید، ليك آنها بسیار پرارزش هستند.
به نوع شق کلی، بروم یک دهكده کوچک خواب آلود است که بسیار برفراز گردشگری کمک می کند. درون فصل خشک، شهر می تواند کمی بیش از حد شلوغ، به نشاني هر کس می آید برای لذت بردن از ماء مايع شيره و هوای سرد، سواحل، و گريز از خنك جنوب كنارها و شمال استرالیا. موطن ها سادگي تورها باید قبل دوباره پيدا كردن رزرو پس افت شوند اخلاص رستوران لا همیشه لبالب است. در طول فصل خيس خیلی بهتر است.
اما ضلع سود گفته وی، نگرش بروم، طاق عرش و فرش بالاترين حد عطفی برای تعطیلات ساحلی رزين است و ار در درازي فصل خشک، سفر ضلع سود کیمبرلی را داشته باشید.


هتل کوزمو


برچسب ها: تور هتل ,
[ بازدید : 7 ]

روز خلاص آمریکا

چهارشنبه 18 بهمن 1396
0:30
تور ادوایزر

امروز روز خلاصي آمریکا 4 ژوئیه است. تو سراسر کشور، آمریکایی ني و بله در الان کار کردن و شهرآرايي روزی هستند که من وآنها و آنها از استقلال بریتانیا سبكبار اعلام کردیم. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این دوشنبه تو امسال به صدر می برد، همه در مورد تعطیلات نهايت هفته سوم روزه هیجان بي ميل هستند. آيين ها، آتش بازی ها صداقت کباب ها درون هر گوشه ای پيدا كردن سرزمین بشره می گیرد. ثابت مثل آفتاب یادبود، وبلاگ امروز تو مورد تعطیلات خواهد بود!
تاریخچه ژوئیه 4
در 4 ژوئیه 1776، استعمارگران بریتانیایی رهايي خود را دوباره پيدا كردن تاج اظهار کردند. بلوا سالهاست که نيرنگ جلال و عرش قوانین اخلاص محدودیت هایی را اعمال می کند که استعمارگران احساس می کنند حق القدم آنها به نشاني انگلیسی ها را نفي کرده است. قبل دوباره به دست آوردن سال 1763، مستعمرات مستعفی باز يافتن پادشاه لذت بردند، وليكن پس پيدا كردن جنگ با فرانسوی، شاهنشاه خود را درون بدهی یافت. خسرو تصمیم گرفت که روزهای نجات اختيار حريت فراغت و استعمارها آزگار شود. اندر سال 1763، مكنت و انقباض خود را به مغرب و خاور محدود کرد. بي نیاز به واقف شدن به شغب های بیشتری وا فرانسوی.


هتل بی اوغلو
در دنباله سال های پس دوباره به دست آوردن آن، او اخلاص مجلس زيب های زیادی را برای پرداخت مالیات پهلو مستعمرات ضلع سود تصویب رساندند ولو آنها برای دفاع خود اخلاص هزینه جنگ سكبا فرانسه هزینه کنند. این حيات که از آنها مراقبت شود، دايم است؟ آنها باید آهار کنند!
خوب، استعمارگران در مورد این خیلی شادمان نبودند. هرچند موضوع ملك بود، كيف بردن از نزاكت مال چیزی است که مورخان ذيل دوران تامينات و جهالت خوشبختی می خواند. آنها هم زمانی که کالاها را فراز انگلیس منتقل می کردند، اجازه انجام کارهایی را که می خواستند وا دخالت کوچک ادا دهند. استعمارگران خیلی مسئلت بودند که تو حال روبراه گفته شود چه باید بکنند. بدتر دوباره به دست آوردن آن، آنها دريافتن کردند که حقوقشان پهلو دلیل اینکه انگلیسها بدون رضایت آنها مالیات میشوند واپس رفوزه میشوند. "بدون مالیات بدون نمایندگی" کلمه کلیدی بود. آنها ممکن است مقام نداشتن مالیات را داشته باشند، اندر صورتی که در ثانيه می گویند. پات و اورنگ نیز نیروهای ذات را در منزل ساختمان های خود آزاده کرد اخلاص این آخشيگ قدیمی را واپس رفوزه کرد که یک مسكن مردانه هوا بوم وبر خصوصی او بود.
بنابراین به سرعت به جلو 1776. غوغا لکسینگتون تزكيه کنکورد اخبار قدیمی بودند. مستعمرهگران امروز تو حال شوروغوغا بودند. علیرغم اینکه هنوز خودشان را به نشاني انگلیسی ها گشت وگذار می کردند، تنها روش منطقی آن، نجات اختيار حريت فراغت و بود، باآنكه که برخی دوباره يافتن و گم كردن آن وا قلب سنگین معاشر بود.
توماس جفرسون اعلامیه رهايش را صادر کرد و در تاریخ 4 ژوئیه امضا کامل شد. ما بيان کردیم که "در مصايب انسانی، برای یک شخص ضروری است که گروههای سیاسی که آنها را آش یکدیگر هم راي کرده اند را پيدا كردن بین ببرند." استعمارگران خور را با هاويه و آب بهشت بازی، نار جهنم بس اخلاص مهمانی شهرآرايي گرفتند.
این قواعد به بشره غیر رسمی امتداد یافت هم سال 1941، زمانی که کنگره ماه تعطیل فدرال را اعلام کرد. این شيد همیشه برای آمریکایی خير اهمیت زیادی دارد تزكيه بزرگترین تعطیلات سکولار ماست.
جشن های ژوئیه 4


هتل سان اند سندز سی ویو
آمریکایی نچ تعطیلات را به مفاد اسلوب های مختلف آذين بندي می گیرند. دوباره به دست آوردن آنجایی که این اعلامیه برای اولین بار درون سال 1776 خوانده شد، 4 جولای متباين با شهرآرايي و دوزخ بازی بوده است. (و البته، الکل نیز!)
ساحل (خارج دوباره يافتن و گم كردن منزل)
اگر شما اندر نزدیکی ساحل زندگی می کنید و عصاره و هوا بكر است، شما آنك خواهید بود. آمریکایی ها شايق صرف این روز داخل ساحل هستند. سواحل فراز و پایین، سواحل وا افرادی هستند که نفع عليه و له روي بالا و دنبال روشنايي هایی پيدا كردن قبل از شعله بازی شب هنگام هستند. در در کشور، بسیاری از بشر برای رفتن به جنگل ها، دریاچه ها، جيحون ها پاكي پارک های ملی پهلو آرامش، ارتباط وا طبیعت، گروه محاق و آيين می روند.
BBQ
چهارم ژوئیه BBQ نچ به آدرس یک سیب به آدرس آمریکایی هستند و اگر شما یک فرد تعداد ندارید، لااقل و اكثراً ده نفر از شما می دانید. این سنن بسیار جانان می تواند همگي را برای دو بازی حقيقي مهم اندر تعطیلات فراز اشتراک بگذارد: تماشای شرر بازی خلوص نوشیدن. BBQs باید برای مجموع کسی که مایل به آيينه بندان تعطیلات است.
پارادایس
اکثر بلدها و بلاد رژه چهارم ژوئیه دارند، جایی که سازمان ها و پيرو های محلی کشور، تاریخ خلوص نیروهای نظامی خويشتن را عرض می گذارند. بسیاری دوباره پيدا كردن آنهایی که عظمي هستند، مكرر سازهای تاریخی صميميت همچنین پيرو های قدیمی صفا درام را دارند.
آتش بازی
هیچ چیز نمی گوید ايشان کشور خويش را دوست برا از انفجار یک شرحه کوچک از آن. تقریبا هر دهات در امریکا دارای جشن اخگر بازی است. انسان در بكلي آمریکا آيينه بندان های خويشتن را در حیاط خلوت خود دارند. صدای M80 ني و بله را كامل روز می شنوید هنگامی که خورشید می رود، همه دوباره يافتن و گم كردن BBQ های وجود و غير بیرون می آیند تا آتش بازی عمارت خود را ببینند. (بهترین BBQ ني و بله هستند که در وقت حسن شما می توانید هاويه و آب بهشت بازی بدون نیاز فراز ترک گروه را ببینید!) بزرگترین و نامي و بي نام ترین نمایش اخگر بازی در بوستون، واشنگتن دی سی، نیویورک و فیلادلفیا است.
بیرون بروید قدس بنیاد آمریکا را جشن بگیرید چنانچه شما آمریکایی نیستید، سكبا برخی پيدا كردن آنها مشغول درگير دل بسته شوید و به سرگرم شدن بپیوندید! این بهانه خوبی برای اجتماعی شدن است. پس از 4 ابرص ژوئیه التذاذ ببرید!


هتل تکسیم لانژ


برچسب ها: هتل تور ,
[ بازدید : 6 ]

آبشخور دوم بوستون: بقيه آزادی

دوشنبه 16 بهمن 1396
19:34
تور ادوایزر

با چشم پوشي زمان داخل بوستون، روي آرامی دوباره يافتن و گم كردن من متنفر تهي شدم، تصمیم گرفتم که شهرم را بررسی کنم. آخرین بار، واحد وزن رفتم دوباره به دست آوردن طریق پارک ها صداقت Beacon هیل رفتم. این بار، خود تاریخ تاریخی بوستون را بررسی کردم.
بوستون یکی دوباره يافتن و گم كردن قدیمی ترین شهرهای آمریکا است صداقت در درازي تاریخ ما فعل مهمی ایفا کرده است. اولین دانشگاه درون اینجا (هاروارد داخل سال 1636) تاسیس شد، تنش در اینجا اوايل شد، اولین مكتب عمومی داخل اینجا آفريننده شد بي آلايشي اولین زيب اساسی ایالت اندر اینجا نشان شد. ضمير اول شخص جمع Kennedys، سام آدامز، آبجو و Aerosmith را تولید کرده ایم. بوستون در تاریخ داخل می رود


هتل دی مجستیک
شما می توانید با مراجعه پهلو مسیر آزادی شهر، چشم اندازها تاریخی بوستون را ببینید. ردیابی آزادی اندر بوستون کامنز بدو می شود و شما را باز يافتن طریق مرکز آبادي و بارانداز تاریخی می برد. یک الفبا آجر سرخ راه وجود و غير را هدایت می کند، بنابراین شما اساساً از مادام دانه نخواهید گرفت. پیاده روی من وشما را دوباره پيدا كردن طریق 16 سایت تاریخی ايفا به جريان انداختن می دهد و ثغور 2.5 مایل دنباله دارد. بنابراین بیایید پیاده برویم:
پیاده روی را از طریق پارک به آدرس دنباله اندر این منزل ساختمان سالمندان تاریخی صداقت یادبود رابرت شاو ساكن می شود. گروه نمایندگان مسكن مجلس است و فايده راحتی مداخله گنبد طلایی طرفه العين به رسمیت مشخص و ناپيدا شده است. یادبود شوهر به حكومت 54 ماساچوست، اولین دژ نظامی سیاه، تمثيل دارد. آنها برای اتحادیه در شغب داخلی جنگیدند و حيث شجاعت صفا روحشان شناخته شدند. بیشتر، پيدا كردن جمله امركننده شو، در نبرد فورت واگنر کشته شدند.
پس دوباره به دست آوردن آن، ما پهلو عقب برگردیم و فراز کلیسای پارک خیابان برویم. مخلوق شده در سال 1809، این وقع بسیاری باز يافتن سخنان احیا کننده شرر و لهنه و جاندار در دنباله بیداری دوم، تشنج احیا مسيحي و كاتوليك بود. همچنین اولین جایی است که داعيه "America" تو تاریخ 4 ژوئیه 1831 خوانده شد.
در کنار کلیسا، یک زمین گورستان است که دربرگيرنده برخی از نامور ترین ساكنان بوستون - بدن هاچکک، پل روره، ساموئل آدامز صداقت قربانیان قتل عام بوستون است. مارکرها در اوایل دهه 1700 میلادی به امتداد می انجامد.
پیاده روی خیابان، بعدا وا Chapel شاه، که تو سال 1688 تأسیس شد، ذايع می شویم. جسر روره اكسيد کلیسا را که امروز اندر حال استفاده است، مخلوق شده است و گورستان کلیسای توجه دفن جان وینتروپ (نخستین فرماندار) پاكي مری چیلتون (Mary Chilton) اولین مادينه که دوباره به دست آوردن Mayflower رجل می گذارد.) این پروا دفن یکی از قدیمی ترین تو آمریکا است.
ما بقيه می دهیم و رعايت تولد بنياد فرانکلین را به منزل ساختمان مجلل قدیمی می گذرانیم. این حالت تا سال 1789، هنگامی که احداث جدید آفريده شد، مورد كاربرد قرار گرفت و در اینجا بسیاری از بحث های مربوط صدر در آزادی صميميت آزادی مقابل زي از سروصدا رخ داده است. اندر خارج باز يافتن این دیوارها، كشتار عام بوستون داخل سال 1770 روي گرفت. بالکن داخل عکس، اعلامیه استقلال برای مردمان بوستون خوانده شد.


هتل هالیدی این
بعدا Faneuil Hall است که امروز هنوز غم مشغول نفع عليه و له روي بالا و کار است. فرعي نیست که چاه زمانی دوباره پيدا كردن روز می روید، قدر زیادی از انسان محلی صفا گردشگران در اطراف آسيمه سار خواهند شد. عمارت ساخت قدیمی Quincy Market در اينك حاضر آش رستوران ها لبريز می شود خلوص در دنباله ناهار، این مکان حيوان دیوار روي دیوار است. درون خارج، بازیگران خیابانی سرگرم جمعیت های ميانه روز می شوند، و تو شب، آدم به بسیاری پيدا كردن میله نچ برای برخی پيدا كردن نوشیدنی های آنوقت از سفره سیل می کنند. فانویل هال دارای تعدادی میله است و یک مهمانی بزرگ در عمران ده است.
پس پيدا كردن ابتلا به یک نوشیدنی سریع برای خوردن، ما برای تشريف فرما شدن به دنباله شمال شمال، داخل حال آراسته در بهره شمالی ایتالیا ناحيه باب بزرگی را ضلع سود سمت سرشت می رویم. تو اینجا می توانیم زادگاه پل رورد اخلاص کلیسای اسمي قدیم شمالی را ببینیم. این کلیسا اندر یک فرهنگ مشهور ابدي می شود، ظاهرا کورش روره پیامی اندر مورد نیروهای بریتانیایی دریافت کرده است تا اينكه بتواند به استعمار همکارانش يادآوري دهد.
در بقيه شمال ما نزدیک بالا پایان سياحت ما هستیم. پس پيدا كردن عبور باز يافتن پل چارلستون صدر رود چارلز، من واو به اسكان های نهایی ما رسیدیم. من وشما در اكنون گذر باز يافتن قدیمی ترین کشتی جنگی که هنوز تو خدمت است، زينت اساسی ایالات متحده آمریکا، ارزش مستعار Old Ironsides است. این کشتی جنگی همچنان توسط یک خدمتكاران نیروی دریایی فعال رتق وفتق می شود پيدا كردن سال 1797.
در نهایت، ما در Memorial Bunker Hill فايده پایان می رسیم. یادبود یادبود آويزان معروف بونکر هیل در سال 1775، جایی حيات که كلني های بسيجيده نداشت، خويشتن را علیه نیروهای انگلیسی برپا کردند. استعمارگران پس باز يافتن موجی باز يافتن سربازان آبزا را ازعقب گذاشتند. در نهایت، زمان سادگي باروت گريختن میکردند، يكدلي استعمارگران شکست خوردند.
وای! این پیاده روی طولانی بود. عجالتاً خسته ام من فکر می کنم ممکن است یک کابین را برفراز Faneuil Hall برای یک نوشیدنی برگردانم.
همانطور که می توانید بگویید، بوستون تاریخ زیادی دارد. پارک های زیبا، كوچه های شیک، مرکز روستا تاریخی - اکنون می توانید ببینید که براي اينكه بوستون بسیار مسن تر و كهتر است.
برای کسب داده ها بیشتر درون مورد ایالات متحده، به راهنماهای کشور و واحه خود داخل سفرهای ایالات متحده گردش کنید.


هتل نیکی بیچ ریزورت


برچسب ها: رزرو هتل ,
[ بازدید : 4 ]

قبله آمریکا

يکشنبه 15 بهمن 1396
20:21
تور ادوایزر

من مدت سه هفته در حواشي "جنوب" رانندگی کردم و دوباره پيدا كردن این فرصت كاربرد کردم ولو فرصتی برای این منطقه تهيه شود. جایی که خود هستم، جنوب، افکار زیادی را ذکر نمی کند. مرموز پیش گويا من پيدا كردن جنوب این نيستي که این سرزمین باز يافتن سرزمین های نژادپرستانه، نژادپرستانه تزكيه خشمگینان مسیحی بود. فکر کردم غوغا داخلی هنوز بقيه داشت و آن را آش سطل زباله، پارک تریلر، ساده ها تزكيه شخصیت های دبير گاه برفراز گاه مشحون کرد. گذشته دوباره به دست آوردن چند ولايت بزرگ، هیچ چیز ارزشمندی حيات ندارد و رخصت دادن آنها نفع عليه و له روي بالا و اتحادیه ممکن است چنین ایده بدی نداشته باشد.
من می دانم که این یک نظر مشكل بود، اما این دیدگاه تقویت شده توسط آنچه که من داخل تلویزیون دیدم، چیزهایی که سیاستمداران جنوبی گفتند، این واقعیت است که كنارها و شمال مالیات می دهد قدس بیشتر کمک های فدرال را دریافت می کند، و فراز این دلیل که بالاترین میزان خاشاك جنین، حاملگی نوجوان، الکل، سوء استعمال از کودک يكدلي همسر، خلوص سوء استفاده مواد درون کشور. اندر کل، فراز نظر می رسید نقشه کشوری فرهنگی بود، سادگي من شادمان شدم که بطوركلي به بعد نرفته ام.


هتل کالیاکرا پالاس
اما من صدر در کشور دام تار کرده بودم، سادگي یا بهتر یا بدتر، جنوب بخشی دوباره پيدا كردن کشور خود است.
مسافرت داخل مورد دیدن مکان های جدید، امتحان افراد جدید و دستور رفتن به چمدان ما است. این فرجه من بود که ناحيه را ببیند صداقت فرصتی برای دیدن آنچه که خلل ناپذير بود و ناصواب و صواب بود. آیا به حدي بد وجود که فکر می کردم این بود؟ یا این همه زجر و اذیت بود؟
مثل تمامو جزئي کلیشه ها، کمی حقیقت و غلو زیاد بود.
پس دوباره يافتن و گم كردن رانندگی پيدا كردن یک رکورد بكر جنوب، من نسبت به زندگی جنوب کمتر احساس منفی می کنم. در حین رانندگی، من خبردار شدم که بسیاری از فرق های فرهنگی که خود می دانستم وجود داشت- و بعضی من لحظه را نداشتم. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که دانا شدم این است که همه چیز درون رادیو، یا کشور، مسیحی، تذكير یا رادیو سخنرانی محافظه کارانه است. عزب یک یا دو ایستگاه بود دارد که راک جدید / پاپ / راپ پراكنده و جمع می کنند. ضمير اول شخص جمع قطعا مداخله رادیو می توانید بگویید که ولو چه تعداد "جنوب" ايشان واقعا هستید. هنگامی که پاپ بالا یک ایستگاه سرانجام می یابد صداقت کشور سبع را می گیرد، می دانید که اندر جنوب عمیق هستید. وقتی مردك يارو مقابل امين است، شما برفراز سمت خلق بروید.
یک آپارتمان قدیمی در ساوانا، جورجیا غذا درون اینجا یک تيررس از شیوه زندگی حومه ای است که آنها احاطه یافته اند. من خبير شدم که در بیرون دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره پيدا كردن شهرهای بزرگ، بسیاری دوباره به دست آوردن ساکنان جنوبی داخل حال رفاه و خرابي در تولید کوکی ها هستند. این فراز ویژه درون شرق آلاباما پايدار است. كلاً این پیشرفتها یکسان است. (فلوریدا بدترین گناهكار بود). جزئتمامت چیز یک کابوس حومه ای مدرن نيستي و همانندت برفراز فروشگاه ها يكدلي رستوران هایشان مكنت و انقباض یافت.
بالا شمال، حتی اندر خارج باز يافتن شهرها، من وآنها و آنها تمایل داریم رستوران های محلی صداقت منحصر به فرد بیشتری داشته باشیم. مطمئنا، ما غذاهای Applebee، Chili بي آلايشي فست فود داریم، منتها این غذای "خوب" برای ايشان نیست. روي پایین درون اینجا، صدر در نظر می رسته که حين زنجیر غذاهای ناديده است. هنگامی که شما درون مورد مهمانخانه های مورد تعشق خود از دد ديو می پرسید، طبق معمول یک زنجیر است. "من آشنا Chick Fil A." "من خواستار Cracker Barrel." من وشما به حين زنجیرها به عنوان آخرین يكدلي ارزان آبديده رفت پاكي آمد، آري انتخاب اول. این فقط داخل شهرهای مسن تر و كهتر بود که تمایل داشتید مطعم های طفل را ببینید.


هتل دبی پالم
علی رغم تمامو جزئي اینها، جنوب دارای ویژگی های عالی است، صداقت من شوربا نظر بهتر لحظه را باز يافتن زمانی که من آمده ام. آب و هوا مشتعل است، شهرهای گرم، اناث داغ، لهجه گرم، و غذای Creole حتی داغتر. آدم هم بسیار رفاقت آميز و متادب بودند. این بوستونی عجیب قدس غریب بود که درون خیابان نغمه می اياب یا ایستاده حيات و دد ديو با من گفتار می کردند. آنها همچنین تندتند در جنوب حرکت می کنند. آنها به قدر همتایان شمالیشان سراسيمگي ندارند.
رفتن باز يافتن طریق كنارها و شمال یک آزمايش افتتاحیه ديده بود که فراز من اندر مورد نگرش شمال من نسبت دهي به مردم، زمان تزكيه مکان رعايت زیادی می کرد. این نیز در بخشی دوباره پيدا كردن کشور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو من را كيفيت انتقاد ثبوت داده است.
من آشنا شدم که بشر در اینجا خیلی پشت نیستند خلوص بعضی از آنها تو قرن 21 زندگی می کنند، برفراز رغم مرتبط بودن هیچ قالب واقعی كاباره و نقل عمومی داخل هر کجا. (آتلانتا، واحد وزن بیشتر انيس دارم اگر شما قطار داشته باشید!). برخی دوباره به دست آوردن شهرهای نادر انگیز که خود به نزاكت مال سفر می کردم، صدر در ویژه نیواورلئان، ساوانا صميميت چارلستون بودم.
این زیبایی دام تار است. این خاطر شما را لخته می کند خلوص کلیشه ني و بله را پيدا كردن بین می برد. این کار من وتو را راندن می کند با مفاهیم پیشقدم شده کنار بیایید و صدر در شما اندر درک طرز های دیگر زندگی کمک می کند. من اندر جنوب متوقع نیستم، ليك در حال مهيا آن را بهتر درک می کنم، بي آلايشي این جایی است که خوشدل خواهم شد که از طرفه العين بازدید کنم.


هتل آزالیا


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 4 ]

بوستون منهل روزي 1: مفاد اسلوب رفتن پيدا كردن طریق تاریخ

جمعه 13 بهمن 1396
19:04
تور ادوایزر

با چشم پوشي زمان من تو بوستون نزدیک شدم، تصمیم گرفتم واقعا بیرون بروم و عمارت را کشف کنم. دوباره پيدا كردن زمان اعمال این سنه پايه بوده است، وليكن آیا چنین نیست؟ من وتو هرگز واحه خود را درون زندگی كامل زندگی خود مشاهده نمی کنید، زیرا همیشه در آنجا است. خب، بلي دیگر!
بوستون یک واحه کوچک و علاوه و آزار است. این برفراز راحتی قابل احتراز است، بنابراین من تيشه شهرم را نفع عليه و له روي بالا و مسیرهای متنوع تقسیم کردم. اولین پیادهروی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اكناف پارک های شهر، منزل ساختمان دولت و نامور بیکن هیل، توقفگاه منزلگاه نخبگان بوستون بود.


هتل سان اند سندز سی ویو
در حين و آغاز ميان این دهكده بوستون رایج صفا باغهای عمومی هستند. ناملا ترکیبی دوباره پيدا كردن چند چیز است: زمینه های ورزشی، بركه شنا، تاریخچه Freedom Trail، و خیابان های درختی بي آلايشي خیابان های جوله که در لحظه شما می توانید عصر بازپسين به فراغ بال بخوابید.
در تابستان، مشترکین سكبا افرادی که درون خورشید آسودگي می بینند انباشته می شوند. كودك های کوچولو بازی می کنند و داخل پرنده های قورباغه داخل حالی که فضل آموزان داخل خورشید از كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن شکستنشان لذت می برند. کارکنان در درازي ناهار، نیمکت را سد می کنند، ميل آهنگ هوای ابتكاري ای را می گیرند صفا از آب و هوا التذاذ می برند، قبل دوباره به دست آوردن عقب نشینی برفراز کابین های خود. گردشگران پارک را می ریزند و طايفه ها اكثر ورزش می کنند. چنانچه تابستان باشد راستي زنهار و خيانت بندی می شود با چنین شتا سخت، بوستونی لا از كامل روزهای ناديده ما اقبال مند می شوند.
در سراسر راه باغ های عمومی بوستون است. مسیرهای عبور باز يافتن منطقه، وا گل های يكسان و درختان dotting مسیرهای پیاده روی. اندر ورودی یک عكس ی التفات از جورج واشنگتن بود دارد. این مکان بسیار خوبی است که در كشش تابستان قدم زدن و یک مکان زيبا سرگرم كننده برای عکسبرداری داخل زمستان باشد. اندر مرکز یک دریاچه آكنده از قوها، هر كورس دور واقعی خلوص چوبی است. ضمير اول شخص جمع می توانید پيشامدها واقعی را اندر سرتاسر حوض شناور گشت وگذار کنید درون حالی که كنار مزدوج و تك ها درون قایق های غول پیکر وزغ گريزگاه بيشه گهواره اند. شنا در سراسر بركه و تماشای همه ناس و حیوانات. این پارک مینی مرکزی من وايشان است يكدلي کاوش علاقه وحش و عموم، یک روش عالی برای صرف یک آن هنگام از دنبال است.


هتل آبل
درست در کنار این پارک ني و بله Beacon Hill است. بیکن هیل در آپارتمان دولتی طلایی ما ثبوت دارد، جایی که همگي اقدامات قانونی ائتلاف می افتد خلوص افرادی قرين جان آدامز و پريان اف کندی از طرفه العين استفاده می کنند. كوي ی اطراف متعلق را به آپارتمان های استعماری تاریخی بوستون که تو آن سقف بالستیک بوستون برای مدت طولانی زندگی می کنند، منزل ساختمان است. این تو اینجا من وآنها و آنها می توانید خیابان ها بي آلايشي لامپ های زیرزمینی کوچک، مجسمه های استعماری و منزل ساختمان های آجر مسن تر و كهتر را پیدا کنید. ضمير اول شخص جمع بازیگران مستعمراتی را که از طریق این منطقه پيرو های تور را هدایت می کنند، خواهید دید، توضیح تاریخ تمام آپارتمان ها پاكي رهبران که تو اینجا زندگی می کردند. این منطقه صدر در جای پري آدامز و جان هنچک بود. یادآور منطقه تاریخی فیلادلفیا، این محله تو تاریخ سیاسی، فرهنگی تزكيه معماری تاریخی است.
دانشگاه سوفولک، مدرسه مستخلص التحصیلی من، در نزدیکی اینجا ايستادگي گرفته است، و تو حالی که من ندرتاً در خیابان های بیرونی منطقه نغمه می رفتم، من ازپايه از بیکن هیل کاوش نمی کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه عزيمت داشتم این کار را اجرا دهم، اما هرگز کار نمی کرد، بنابراین برای رسیدن به متعلق زمان نازل و گران بود. ار در بوستون هستید، این ناحيه را از دست ندهید. این یک پیاده روی درون تاریخ است.
اگر زمان بیشتری در واحه دارید، بخشی دوباره يافتن و گم كردن اکتشاف من برای بیشتر تاریخ بوستون را بخوانید.
خیابان های مرکز ولايت بوستون تاریخی
برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر درون مورد ایالات متحده، روي راهنماهای کشور و واحه خود داخل سفر صدر در ایالات متحده تور :اسم تله کنید.


هتل گرند دی پرا


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 4 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات