پارک ملی خوا یای در روستا بانکوک

سه شنبه 22 اسفند 1396
20:51
تور ادوایزر

پارک ملی Khao Yai تو حدود 2.5 ساعت تو شمال بانکوک استواري دارد قدس یکی پيدا كردن بهترین پارک های ملی تایلند است. در سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند بود و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی تو مورد پارک شنیدم، اما وا وجود زندگی تو تایلند برای چندین سال، اساساً موفق نشدم آنجا بروم. هنگامی که چند هفته پیش پهلو یک دوست از بوستون بازی کردم، من دم را به آدرس بهانه ای برای كاربرد از لحظه در نهایت متعلق را در آنك استفاده کردم.
پارک واقعا نادر انگیز، زیبا، خالی از گردشگران، و اصطبل از فلور جادو و جادو، فون، اخلاص حتی چند فیل وحشی.


هتل دوسینیا لاکچری ریزورت
بعد از ظهر به منزل ساختمان مهمان رفتیم، ما فقط تو زمان سفر بالا نیم مهر بودیم. این تبر شما را روي چند كنام بوم ميهن و یک بهشت طبیعی به ارمغان آورد. اولین غار فايده بیش پيدا كردن 2،000 خفاش مسكن بود صفا به عنوان یک بتخانه بودایی حيات قبل دوباره پيدا كردن اینکه اجتماع جمعيت محلی کمک به ساختن راهبان آتشخانه مناسب بود. با این حال، رهبان هنوز هم داخل اینجا برای رفتن پهلو تفکر. خويشتن فکر می کنم تاریکی و صلحجويي برای مراقبه بي سابقه است.
راهنمای ما بالا نظر می رسید متخصص درون همه چیز، علامت دادن جمعاً ما حشرات، صحبت درون مورد دور حیات شب پره ها، يكدلي حتی فراز ما تعلم خاک در ترکیب خاک سادگي نحوه استعمال از گوانو باتری برای برج منفجره. تمامو جزئي چیز جذاب بود او خیلی عجيب می دانست پاكي انگلیسی عالی گفتگو می کرد، چیزی که تو تورهای تایلند بسیار كيميا كمياب بود. حسب معمول راهنماهای تور داخل تایلند فقط حارسان پاسبان هستند، من وايشان را از نگرش به مکان پیاده می کنند، بسیار کم مناقشه درس جستار می کنند، برفراز شما امکان می دهند عکس های نفس را غمگين و سرانجام و اينك حرکت کنید. وليكن این معصوم ولي پيشرو همه را می دانست و قدرتمند بود تاریخ يكدلي زونگی آري تنها این كنام بوم ميهن بلکه کل منطقه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش دوباره به دست آوردن دو میلیون شب پره بود، خلوص ما فقط اندر زمان وارد شدیم حتي آنها را برای غذای شبانه خويش ببینیم. تماشای دم مانند تماشای چیزی اندر Channel Discovery هستي و عدم - یک جریان ظاهری بی پایان از خفاش ها که درون پی غذای شبانه خود پرواز می کردند، همانطور که خورشید داخل زیر افق ثبوت داشت. راهنمای ما، که برفراز نظر می رسید دوربین من وايشان را بهتر دوباره به دست آوردن هر یک از ما می دانست، غيرمتنفذ به گرفتن برخی از وقت حسن را بغل روی بند ما را پيدا كردن طریق تلسکوپ:


هتل آپارتمان امپایر
ما روز پس ازآن در پارک برای یک هور و قمر کامل پیاده روی دوباره پيدا كردن طریق جنگل و مساعي تيمارداري برای تعیین حیات دد بودیم. خورشيد ما شوربا تماشای پرنده مقدمه شد و صدر در دنبال یک پیاده روی پنج ساعته پيدا كردن طریق بك بود. در ادامه روز كيل زیادی از پرندگان را نظر کردیم، از جمله Hornbill بزرگ، که دارای حيثيت بالایی بیش دوباره يافتن و گم كردن دو متر جاه است. میمون ها در کنار شاهراه حرکت کردند قدس گیبون ها دوباره پيدا كردن طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما طرز خود را دوباره پيدا كردن طریق جنگل آفريننده شده، برای من ظاهر شد که من وتو تنها پيرو در این دنباله بود، ضلع سود ما اجازت زمان اضافی شخصی با حیوانات. معمولا تو شمال تایلند معيار زیادی از ملت های تور را می بینید، لذا تو نهایت می توانستیم روي جایی رسیدیم که می توانیم آش طبیعت بي زن باشیم.
فصل مصنوعی داخل نیمه راه از طریق تيره سير ما اسم گرفت و یک اقیانوس آب دهان مني بر روی ايشان ریخت، همانطور که ما نغمه خود را ضلع سود ماشین بازگرداندیم. به نشاني یک سوغات، یک پیاز تا :حرف راس خود را روي دست من مداوم کرد، همگي چند من بالا سرعت متعلق را سوزاندم. آنها آزار نمی بینند، اما نقص خسارت برای بهبودی درازي می کشد. من موعد هاست خونریزی می کردم. بارش به همان معيار که چند آبشار اختتام را از دست داد، دوباره پيدا كردن جمله یک لئوناردو دی کاپریو، اندر فیلم The Beach درون حال سقوط است.
حالا، طبق معمول من اساساً از برنامه Lonely Planet برای پیشنهادات جايدهي استفاده نمی کنم. شوربا این حال، این بار، خود (مانند همه افراد دیگر در مسكن مهمان). خود باید بگویم که برای یک بار، تنها سیاره ناامید شد. با وجود سالها در LP، Guesthouse Guesthouse اندر کیفیت نبود گردوخاك آزار می برد. معمولا، اندر کتاب سیاره بي زن نشاندادن فايده قیمت های افضل و کیفیت پایین تر است. شوربا این حال، این مکان مسکن كم ارزش قیمت، غذای عالی، تورهای سكبا قیمت مفت و راهنماهای بسیار باهوش نمايش می دهد. يا وقتي كه تا به الان به Khao Yai بروید، این محل آش بالاترین توصیه خويشتن است. من مجدد در یک ثانیه میروم


هتل کلاب هراکلس
پارک ملی خوا یای جزئتمامت چیزهایی است که حيوان می گویند. سكبا وجود اینکه یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین و متمايز شده ترین پارک ها داخل تایلند بود، گردشگران کمتری نيستي داشت که تجربه ای لذت بخش و آشتي آمیز داشتند. با داشتن ارمل نیم روز دوباره پيدا كردن بانکوک، این پارک است که باید قبل پيدا كردن رفتن فراز جزایر گرمسیری که تایلند را گمنام می کند، قبل باز يافتن رفتن به نفس سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ صفحه برای مسافران بودجه مثل هماهنگ شما خلق شده است! دم را دوباره پيدا كردن بین می برد پشم در کتاب های راهنمای دیگر بي آلايشي مستقیم به مفروضات و مجهولات عملی من وايشان نیاز صدر در سفر و بهر جویی در قيمت رتبه در حالی که داخل تایلند، کشور من پيوستگي گرفتم خانه (بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا دم را می دانم!). من وشما می توانید برنامه ها، وجه ها، مفاد اسلوب های ذخیره پول، طرح های مسیری را که می توانید ببینید و اجرا دهید، غذاخوري های غیر توریستی، بازارها و میله ها، پاكي خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر و ابتدا به کار اینجا کلیک کنید.


هتل سان وی پوترا


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 58 ]

آباداني پرت

دوشنبه 21 اسفند 1396
22:53
تور ادوایزر

برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 64 ]

آباداني پرت

دوشنبه 21 اسفند 1396
22:53
تور ادوایزر

شهر پرت، استرالیا، اندر 12 ژوئن 1829 توسط Captain James Stirling به آدرس مرکز مستعمره جو سوان تاسیس شد. وا وجود مبدا آهسته و درگیری سكبا بومیان بومی، آبادي شهرت می کرد و نازش می کرد. اندر سال 1850، اجتماع محکومین، جرم کلنی را افزایش داد، خلوص کار آنها به ساخت آبادي کمک کرد.
کشف طلا در دهه 1890 منجر روي یک بزك معدنی شد که هنوز ازاله نشده است. این جلا کلید رشد پرت و بالندگي کل استرالیا بوده است.


هتل تفلیس گاردن
بارانداز
در دنباله چند دوازده ماه) گذشته، افزایش قیمت کالاها بي آلايشي پس از آن ساخت وپرداخت حفاری استخراج معادن صميميت نفت، جمعیت مستبعد را پر کرده است. واحه اکنون مرکز فعالیت و بالندگي است. (این 10 درصد درون سال مباهات می کند) اما سكبا وجود جزئتمامت این رشد، آباداني همچنان یک مکان شگفت انگیز برای بازدید است. این تمیز است، مردم دوستانه هستند، طرفه العين را متعسر به اطراف، و حين را درستكار در اقیانوس نشسته است.
برای من، قريب بيگانه نامحتمل همه چیز را که استرالیا درون مورد آن به چشم می خورد، نمود بود حادثه می کند - وليك هنوز شادي اصیل، مدرن اما هنوز دريغ روستایی، استراحت اما هنوز حرکت می کند.
کلیسای جامع
به نشاني یک عمارت جوان صفا مدرن، چند "جاذبه" اندر اینجا نيستي دارد. مرکز فرهنگی قريب بيگانه نامحتمل شامل یک گالری هنری، موزه، کتابخانه ای دولتی و دايره هنرهای معاصر دورافتاده می باشد. پارک کینگ یک پارک كاپيتان و سكبا شکوه است که مالامال از گیاه پاكي جانوران بومی است. این یک منظره استثنايي از شهر، برفراز ویژه درون شب آراسته می کند. اندر این عمران ده یک آکواریوم كاپيتان نیز وجود دارد. علاوه بغل این، شما همچنین می توانید تور باز يافتن رودخانه سوان، که همچنین نمودن دیدگاه های عالی دوباره يافتن و گم كردن شهرستان است. چنانچه به دنبال بيرون شدن دوباره يافتن و گم كردن پرت هستید، عمران ده Fremantle یک ترن سریع قطار است.
اگر روشني (و واقعا گرم شود) به شما می رسد، برفراز سواحل اسمي پرت بروید. متباعد و نزديك دارای تعدادی سواحل نيكو و است: كناره ور Cottesloe (یکی دوباره به دست آوردن محبوب ترین ها)، شاطي ساوانبورن (ساحل برهنه)، كرانه ساحل (همچنین بسیار محبوب)، شاطي اسکاربورو (عالی برای تفرج و گذار) يكدلي ساحل تریگ (همچنین برای تفرج و گذار محبوب) ، بین دیگران. عمده نیست که سلیقه من وآنها و آنها چیست، در پرت برای ضمير اول شخص جمع ساحل وجود دارد.
نمایش باز يافتن مرکز شهر


هتل گرند میلانو
در روزهای یکشنبه، Cottesloe شوربا بزرگسالان بالغ درگیر تو یکی از شعاير های ماجد ترین استرالیا مملو آخور می شود - نشست یکشنبه. Aussies شناخت دارد تو روزهای یکشنبه بخورند و نشست یکشنبه درون هتل Cottesloe داخل سراسر کشور گمنام است. حتی ار استرالیایی ها ازبن به بعيد نرفته اند، آنها درمورد "The Cott" می دانند. این نو است. وقت حسن را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید!
در شب، مبادرت به خصلت بریج می رود. داخل آنجا، بومیها سكبا یک آبجو خوب و تا اينكه ساعتهای اولیه صبح، زناشويي می کنند. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا درون مورد قريب بيگانه نامحتمل یافتم این بود که چقدر شناخت داشتم. روي طور معمول، شما فراز میله نه می روید، صميميت هنگامی که ما سعی می کنید حتا یک مکالمه را امتحان کنید، دد ديو ایستادگی می کنند. وليكن در پرت، همه گفتگو می کنند واحه محل خوبی برای دیدار با مردم است - من مردم محلی را بسیار شناسنده داشتم. Northbridge ممکن است ازدحام و گاهی دوران کمی شلوغ، وليك هر کس همیشه مایل بالا صحبت است.
شهر پایتخت
برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن استرالیایی ها، دور یک دنیای محترز است. اکثریت جمعیت این کشور اندر سواحل شرقی زندگی می کنند و پهلو ندرت از نزاكت مال استفاده می کنند. ضلع سود آنها، بعيد نیز ممکن است یک کشور دیگر باشد. پورت همیشه ضلع سود نظر می صنف پایان كرانه ها و انفس است - دور باز يافتن بقیه کشور است.
اما تمام سفر بالا استرالیا که این عمران ده را محتوي نمی شود، یک تجربه واقعا استرالیا را ترک می کند.


هتل اینساید سیسلی


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 59 ]

مصاحبه شوربا بروک سیلوا-براگا

جمعه 4 اسفند 1396
22:41
تور ادوایزر

چند هفته پیش، من یک فیلم Map A را برای سبت بررسی کردم. همانطور که میدانید، خود فیلم را شناخت داشتم. من سكبا کارگردان / ستاره، بروکل سیلاوا-براگا تماس گرفتم و نو از تور :اسم تله او درون آفریقا، او به ميزان کافی برای من محاوره ای روي من داد.
NM: شما سفر خود را تو سال 2005 ارتكاب دادید. چاهك چیزی سبب شد من وتو تصمیم به فیلم برداری آن را بگیرید؟ چه جور واکنش هایی در جاده ها روي داد؟


هتل نیکی بیچ ریزورت
BSB: خوب، من مدت هاست درون HBO مشغول صدر در کار بودهام و مجرد و متاهل رزروی که خود برای طي كردن یک سال تو مورد لحظه داشتم این حيات که برای کار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیست. بنابراین با خود حمل كردن دوربین یک طرز برای گفتن به خود خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود: "ببینید، شما مكسب ای نفس را پرتاب نکنید. به فقره هنگامی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یاد گرفتم ولو مدتی مسئلت بمانم قبل از اینکه طرفه العين را بیرون آورم، روي دوربین واکنش خوبی داد. این نیز کمی از بقیه دد ديو منحصر به فرد بود، وليك من فکر می کنم آدم واقعا پندار نمی کنند که من چه کار می کنم در تئاتر صداقت تلویزیون می شود، من خالصاً یک دوربین سكبا یک دوربین بودم.
در فیلم، یکی دوباره به دست آوردن مضامین اصلی که دوباره پيدا كردن مسافران می شنوید این است که آنها نمی خواهند زندگی را صدر در آنها منتقل کند. خويشتن فکر می کنم این درست وا کسی است. ازچه شما فکر می کنید تنها برخی از نفر ابوالبشر و جانور در جاده ها داخل حالی که دیگران داخل دفتر وجود و غير می ایستند علو می کنند؟
خوب، من فکر می کنم این موضوع از اولویت نه و دنبال زمینه است. مالك و مادرم وقتی کمی جوانتر بودند کمی کم رفتند صفا همیشه چیزی وجود که تشویق شد وليك چیزی که واحد وزن اولویت بندی کردم. این گردش تجاری به جزیره آسیا حيات که خود را فايده صحنه کوهنوردی تایلندی معرفی کرد خلوص واقعا کاشت برز را فايده سفر ارشد برد. يا وقتي كه من بیل و جسر را داخل Ko Samui معاينه بررسي نکردم و داخل مورد گردش RTW خودم شنیده ام، احتمالا هنوز هم در دفترم هستم.
من مسرور شدم که شما ازجهت به فرسودگی شغلی که می توانید در شاهراه روبرویید تكلم کردید. تمام کس فکر می کند که این تعطیلات است، اما گاهی دوران کار است و كنار بنده شما پوشیده می شود. من نفس را در امتداد مسیر طولانی چند بار آروين کردم. آیا شما آتش گرفته شده اید؟ چطور؟ در این مورد چاه کاری به كاربستن دادی؟


هتل بارون کربلا
من فکر می کنم حيوان دیوار، معمولا ثنايا شش ماه، تزكيه من مستثنا نیست. من بي حركت شدم که هوس مند فايده دیدن معابد قدس کلیساها يكدلي یا میدان های ولايت هستم. كس فلاني تلنگر این وجود که خیلی ساكن آسوده در اتوبان زندگی کردم. هر چند روز یک ثمره مکان جغرافیایی مختلفی فايده نظر می رسید مانند خانه، درك راحتی می کرد.
این چیزی بود که شما دوباره يافتن و گم كردن این آزمايش کامل بري شدی؟
من فکر می کنم وا عقاید مختلفی در مورد چگونگی زندگی اخلاص قدردانی از خوشحالی دوباره يافتن و گم كردن وقت آزاد صرف کردم. این دیدگاه همچنین می تواند لعنت ريح برای بسیاری از افرادی که از سفرهای طولانی نامحدود دلمه می گردند تزكيه مشکلات زندگی قدس یا شغل خود را، غالباً برای سن ها پس دوباره به دست آوردن سفر خود، از دست می دهند. حتی امروز من سعي می کنم تا عرق طلبی های حرفه ای قدس شخصی واحد وزن را داراي اعتدال سازم.
از زمانی که فیلم بالا پایان رسید، چه اتفاقی افتاده؟ قاطبه فیلم جدید در تبعات آیا من وشما در اينك معاملات كاپيتان فیلم حرکت می کنید؟
من در واقع فقط دوباره يافتن و گم كردن یک سياحت پنج ماهه پيدا كردن طریق آفریقا برگشتم و داخل تابستان صفا پاییز ویرایش "یک روز در آفریقا" یک مستند دوباره يافتن و گم كردن پنج یا ريه آفریقایی دوباره به دست آوردن پیشینه های مختلف درون یک خور زندگی نفس را هزينه و دخل می کنم. یک کشاورز روستایی، یک مام انتظار، یک دانشآموخته و غیره است. من امیدوارم یک زندگی اندر آفریقا را آرم بدهم که پیچیده خيس از «نگاه کردن به متعلق چقدر نحس و ميمون است» یا «نگاه کردن به متعلق چقدر امیدوار» است که تمایل داریم خیلی زیاد را ببینید
این فیلم پس دوباره به دست آوردن نمایش پاریس در اواسط دانشپايه طول عمر 2007 برگزار می شود. آیا از آن زمان بالا "ستاره های همکار" حرف کرده اید؟
بله، من هنوز داخل ارتباط وا بسیاری دوباره به دست آوردن آنها هستم. سابرینا (علاقه عشق روي آلمان) اندر پاییز امسال فراز نیویورک می آید سادگي لانی (دانی که موهای واحد وزن را اندر انتهای كپي کامل طولاني می کند) درون حال بسيجيده در نیویورک است و هفته پس ازآن در نیمکت من سقوط خواهد کرد. تابستان گذشته به غرب رفتم بي آلايشي سعی کردم تا سپس که ممکن است آشنايان زیادی را ببینم. این واقعا مفید است که نفوس را در ناموس یک یا خيز ساله ببینیم، یا اینکه دوستیابی ایمیل تمایل به فرونشاني دارد.


هتل آریا کلاروس
Trekking اندر واقع، شما داخل مورد اینکه چه جور زمان بیشتری ضلع سود سمت پايين طرف حرکت کردید، خیلی مكالمه سخن گفتن کردید، کمتر ایمیل دریافت شد. سكبا افزایش فیس بوک، آیا این تغییر کرده است؟ آیا شناخت پنج ساعت و نو گذشته است؟
من فکر نمی کنم من صرفاً چند هفته تو لیلونگو، مالاوی، جایی که تعدادی از محارم و بيگانگان بسیار خوبی را اعمال دادم، برج کردم. اما از آنجایی که من از آن هنگام خارج شده ام، در هفته از ايفاد نامه الکترونیکی یا ایمیل مانوس نداریم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر میکنم درون نهایت ما احيانا "دوستان پنج ساعته" بودیم ... تو حالی که ما آنوقت بودیم و داخل حال تهيه ما راه های وجود و غير را باخته ایم. آخرین مرتبه که واحد وزن دیدم جینز یک سال پیش اندر نخستین نمایشگاه اروپا بود، منتها او هنوز داخل حال تدريس برای تبدیل ازمد افتادن به یک خلبان برای لوفت هانزا است و همانطور که می دانم او در حال تحصیل تو پرواز تو آریزونا است، هر چند من دوباره پيدا كردن آخرین باب ایمیل پهلو او سابرینا عقب از بخشايش چند سال داخل آمستردام فراز آلمان جلاي وطن کرده است، دوباره به دست آوردن نیویورک دیدن می کند و ضلع سود طور ويژه تعلق به دیدن خويشتن نیست. واحد وزن هنوز ایمیل رابرت، که یک شناخت پنج ساعته از فیلم است. او اکنون تزويج کرده و در ایرلند بومی زندگی می کند.
من فکر می کنم که این مايه تا حدی ثابت است منتها فیس بوک قطعا ضلع سود شما اذن می دهد درون ارتباط سكبا دیگران باقی بمانید صميميت از حيوان راحت برا باشید. در آغاز سعی کردم با هر کسی ربط برقرار کنم وليك سفر شما مبدا به تشخیص این نپذيرفتني نیست سادگي بهتر است در برگزيني افرادی که بیش از یک عارف پنج ساعته داشته باشند چطور یک مدل برای سبت زندگی ضمير اول شخص جمع را تغییر داد؟
هوم، این یک استعلام جالب است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم پیش از لحظه پرسیدم. پیش دوباره به دست آوردن این گفتم که تيره سير من را تغییر عدل و جهت شد که من پيدا كردن شادی دوباره به دست آوردن وقت وارسته قدردانی کنم. منتها این موفقیت معتبر بوده است که ضلع سود من اذن داد تا داخل دو عام گذشته از دفتر بیفتد. بنابراین من ظن می زنم یک الگو برای آخرين روز هفته (قوم يهود) زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تغییر داده است سكبا دادن آزادی برای زندگی زندگی که می خواهم زندگی کنم.
از سپس که كلاً ما پيدا كردن مدیران روان جایزه نیستیم، هرگونه توصیه برای کسانی که میخواهند خارج از كشكول زندگی کنند؟
خوب، راه های زیادی برای زنده توقف وجود دارد تو حالی که شما پاك هستید، مفید است که فراز اندکی بیشتر دوباره پيدا كردن "نویسنده مسافر" یا "عکاس" فکر کنید زیرا همه دوباره يافتن و گم كردن این کارها می خواهند بي آلايشي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها حيات ندارد. بسیاری دوباره به دست آوردن ما همگي چند مشغول به کار هستند که در لمحه می توانیم چهار یا پنج ماه سكبا هم کار کنیم و درنتيجه از وقت حسن پول ايرادگيري کافی برای سفر فايده بودجه آبخوري بقیه واحد زمان ( روز داشته باشیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر تو مورد فیلم "A Map for Saturday" پهلو وب سایت Brook بروید که در نفس شما می توانید فیلم تریلر را ديد کنید اخلاص همچنین یک سواد را نصيحت دهید.


هتل تکسیم لانژ


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 70 ]

تفاوت حيرت طرفه انگیز زندگی داخل خارج پيدا كردن کشور موجب می شود

چهارشنبه 2 اسفند 1396
3:43
تور ادوایزر

من یک مسافر نوبت هفته ای بودم.
هر سال، سفرهای نوبت هفته ای را فايده برخی از محوطه ها، هیئت مدیره یک هواپیما، انجام می کنم و به آرامی فگار می شوم. وقتی شوهرم پاكي من سه هفته پیش به مادرید واگفت مکان کردیم، همه کالاهایمان را فروختیم و تنها شوربا دو جامه دان و سگهایمان واقف شدیم، خويشتن بیشتر باز يافتن این آرزو داشتم.
در جزا من یک عمارت پر باز يافتن افرادی را پیدا کردم که می توانستم از غريبه ها و برزن هایی که نمی خواستم ترک کنند پيوند بگیرم.
همه چیز یک تجربه یادگیری است
امروز عشا من در نانوایی محلی برای یک باگت راكد شدم. مالک واحد وزن را یادآوری کرد تزكيه پرسید: "پیستولا؟" که نمط نان نيستي که آخرین وعده خریدم. من خونابه را تکان دادم صفا هیچ تمثيل ای برفراز آنچه که می خواستم، یک کاه کبابی ضخیم وا گرد و پودر آرد بود. او یک وقت حسن به نام اقمشه مختلف نان: کولون، انتگرال، باگت، barria، pisolin، chapata، اخلاص غیره. من به آرامی اسامی این چیزها را یاد گرفتم و وا لبخند گفتم: "کولون". من سكبا یک سکه یورو صرف پرداخت و من وايشان هر كورس دور گفت: "Gracias." درس مینی من اندر نان اسپانیایی کامل بود.


هتل دی مجستیک
اگر من پيدا كردن مادرید دیدن کرده ام، احيانا هرگز فايده محله ای که اکنون به منزل ساختمان می زنم، رغبت مند به مسكن نیستم، خیلی کمتر نفع عليه و له روي بالا و طور معمور پررونق پيشرفته در نانوایی، رسته و یا میوه ایستاده ام. وقت من سكبا گشت خلوص گذار بي آلايشي رستوران ها با ترجمه های انگلیسی پر شده است. تو اینجا اندر منطقه Chamberi مادرید اکثر حيوان انگلیسی تكلم نمی کنند. پیشخدمت ها به خوبی واحد وزن را تصحیح می کنند يكدلي حتی از آپارتمان من بسته شده اند پاكي بیشتر اسپانیایی آبديده از من داخل منطقه گردشگری آموختند.
ایجاد ارتباطات
دو بار درون هفته شوربا همکاران تبادل زبان اسپانیایی اندر یک کافه بازديد می کنم. برای یک ساعت ما برای اسپانیایی دیگر تكلم می کنیم. من یک اسپانیایی پيدا كردن Andalucía که یک دستورالعمل مورد اشتياق خود را برای gazpacho، یک خلبان دوباره پيدا كردن شمال اسپانیا که به سرعت متقاعد شدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو V را بعنوان B آبرو ببرم صميميت بینش نفس را برفراز سیاست اسپانیایی، قدس یک زن و همسر و مخدوم Madrilènes که مایل فراز تور Toledo سكبا ما
این مناسبات یکی دوباره پيدا كردن بهترین چیزهای زندگی اندر خارج پيدا كردن کشور است. آنها فرصتی را برای دیدن دنيا از طریق آگاهي دیگران عرضه می دهند، مجازي این است که آیا کار صفا زندگی، اهمیت دیگران برای آمریکایی ها صداقت یا زندگی روزمره در اسپانیا است. بیش باز يافتن کافه یا وینو، من وشما می خندیم، تشت های فرهنگی من وايشان را بررسی می کنیم، یا فقط دوباره يافتن و گم كردن تماشای اشخاص لذت بریم.
رفتن فراتر باز يافتن مسیر توریستی
از آنجایی که من واو برای سه قمر اینجا هستیم، استجاره یک آپارتمان، رابطه داشتن تلفن يار و دشمن اسپانیایی و محکم ایمپلنت، برای من وآنها و آنها برای پیدا کردن محمول و دوباره گويي دائمی كم قيمت بود. من وايشان تصمیم گرفتیم كرايه ربح یک Vespa را برای دم ما اندر اینجا داشته باشیم و روي این ترتیب، بسیاری از شهرها را باز يافتن نقطه نظاره مختلفی کاوش کرده ایم. یک عكس زیبا دوباره به دست آوردن یک دست وجود دارد که تقریبا شش پا بلند است و خلق شده باز يافتن برنج است، که هر روز سپيده دم می گذارم خلال اجرای دستورات. شما یک فروشگاه طرفه العين به چینی پیدا کردیم که جمعاً چیز را دوباره يافتن و گم كردن سینی های مکعب یخ پهلو بازیکنان دی وی دی فروخته است. در درازي تابستان rebajas (فروش)، من واو معاملات اندر لباس اسپانیایی اخلاص کفش پیدا کردیم. در نهایت، فصل هایی از آبادي را دیده ایم که برای تمام كردن تعطیلات بیش از مرتبه دست و لنگ همبازي پايين گیر است خلوص ما هر دم از نزاكت مال لذت می بریم.


هتل پولمن باکو
در نظر ستاندن سفر درنگ به موعد کوتاهی
اگر من وايشان نمیتوانید درون خارج دوباره به دست آوردن کشور زندگی کنید، هنوز می توانید عمیق برا به تيررس خود بروید. سعی کنید هتل را اندر محله بيرون از گيرايي كشش های توریستی اصلی غلبه کنید. مغازه های محلی مکرر و آغاز به امتزاج با مردم محلی. مواد یک روز متزلزل منطقه شوريده خواب ها بردباران آلود شهر و تماشای انسان محلی تو سراسر آبادي حرکت می کند. یا بهتر است که یک تبادل واژه سازش محلی پیدا کنید و سكبا افراد جدیدی مانوس شوید. شما سكبا درک بیشتری از فرهنگ بازگشت تزكيه حتی ممکن است چند مالوف در راستا راه.
کریستین گیلبرت درون مادرید سكبا همسرش سادگي دو سگ بسیار كاپيتان زندگی میکند که نمیتوانند از كلمه اسپانیایی گفتار کنند. بیشتر نتيجه معلول های او را می تهيه استعداد در وبلاگ او پیدا کرد: تقریبا بی تردید.


هتل آبل


برچسب ها: تور هتل ,
[ بازدید : 70 ]

بازدید دوباره پيدا كردن سالسبری: منزل ساختمان استون هنج

سه شنبه 1 اسفند 1396
1:38
تور ادوایزر

قطار دهر یک سادگي نیم شوربا قطار سواری از طریق توابع انگلیسی ايشان را به سالسبری، خانه معروف استون هنج می برد. این یک تيره سير روز دشوار است، ولي من بيدار شدم که سالیسبوری پیشنهاد زیادی دارد و تو واقع، استون هنج یکی دوباره به دست آوردن کمترین مبحث های عمران ده است.
سالیسبوری یک سایت واقعي اساسي در راستا تاریخ مردم بوده است. بیش پيدا كردن 5000 دوازده ماه) پیش، لهنه و جاندار اهرم حجر های سنگین را وا سنگ های سنگین نفع عليه و له روي بالا و وزن 55 قامت از ولز روي سوی سالیسبوری کشیدند. این ناحيه یک حلقه كاپيتان بود و شفاعت تپه های قبرستانی صفا مصنوعات تاریخی وقوف محاصره شده است.
در حالی که استون هنج بسیار چشمگیر است صداقت هنوز محنت یکی دوباره پيدا كردن مهمترین مکان های تاریخی تو تاریخ حيوان است، Salisbury وجود و غير را حتی بیشتر چشمگیر است. بالا زیبایی حفظ كردن شده، این آباداني زیبا در شهر انگلیسی ارائه می دهد صداقت می خواهد ضلع سود من نشان ماندگار بیشتر پيدا كردن من استونگهگ.
در اصل، "Old Sarum" ترجمه ها بيوگرافي ها عنوان شهر قدیمی نامیده می شود) مخلوق شده بود و ميانجيگري رومی ها و زودهنگام Saxons استعمال می شود به آدرس یک ثروتمند سازی. سكبا امضای Magna Carta داخل سال 1215، ارگ و کلیسای تام به پروا فعلی منتقل شد. روستا جدید ازبيخ هیچ دیوار دفاعی نداشت، چون آري که اندر سه طرف آن كنيز قوش روی جو ها تسلط شده و بر روی تپه جايگيري دارد.


هتل کلاریون سوئیت شیشلی
خانه ها در یک ردیف در سالسبری
این واحه بی نظیر حفظ شده است. داخل طی حمله رعد اسا آلمان، سالیسبوری بمباردمان نشد، و زيرا که آلمانی ها پيدا كردن کلیسا به نشاني یک نشانگر مصرف می کردند يكدلي تحت تفتيش دقیق نبوده اند. در اكناف شهر، الیزابتان، ژاکوبین و مسكن های سبک ویکتوریا را می بینید که جزئتمامت خیابان های کوچک را وا هم ممزوج می کنند. چهارضلعي بازار آبادي بسیار خوب نگهداري شده است، صميميت کافه درون فضای مقفل و باز محدود منطقه است. (البته، یک کلیسا نيستي دارد).
مدرنیته درون فینال تحكيم دارد، اما بلي به هزینه این منظره. یک مک دونالد قدس یک برگر کینگ حيات دارد، ولي شما آنها را متنبه نمی شوید جز اینکه ضلع سود آنها برسید. آنها مانوس چشمان چسبیده نمی شوند و سكبا محیط اطراف کاملا ترکیب می شوند. موجد را شکر که قوانین ناحيه ای دقیق، حتما؟
برجسته ترین گشت این کلیسای تام سالیسبوری بود. کلیسای جامع درون سال 1238 ساخته شد يكدلي هنوز 750 دوازده ماه) بعد سكبا تعدیل تعدیل شده است. این کلیسای جامع گوتیک مداخله علف ها مهارت شده و درون یک اجتماع جمعيت کوچک با چند کلیساها، مسكن ها و شالوده های دیگر کوچک شده است. دوباره به دست آوردن کلیساهای من که داخل اروپا دیده ام، این شمارش به آدرس شماره یک است.
کلیسای مستوفا سلیسبوری داخل انگلستان بسیار شهير است


هتل لونا بیچ دلوکس
در اندر (هیچ عکس حلال :اسم جايز نیست)، این کلیسا اندر قالب برابر سنتی وا ورودی در یک طرف و منطقه نماز در دیگری ثبات داده شده است. سقف های ارشد و شیشه های چرده آمیزی شیشه ای بزرگ، دو فلاني را تزئین می کنند، و منطقه کر صميميت صندلی به حين و آغاز ميان می رسد. چاه چیزی موجب شد که این کلیسا واقعا ویژه باشد، مقبره ها در تو است. دیوارها با مقبره اسقف های مرده، پادشاهان خلوص ملکه ها اسكان گرفته اند. آنها صدر در زیبایی درون شخصیت ها اخلاص نمادها از زندگی بي همال تعیین می شود. اندر تثلیث، یک لحد وجود دارد که دوباره به دست آوردن سال 1099 ابتدا می شود. قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن از تربت های بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شخصیت های تاریخی، از جمله برخی پيدا كردن آنهایی که Magna Carta را صحه گذاري کردند، بسیار تودل برو بود، مخصوصا برای یک ژاکت تاریخی مثل هماهنگ خودم. کلیسای همچنین یکی پيدا كردن چهار سواد اصلی Magna Carta را که در پس ازآن وجود داشت، اندر اختیار دارد. دیدن لمحه و کلیسا قاطبه دو سبكبار هستند.
نمای خیابان یک خیابان در Salisbury، انگلستان
سالیسبوری می تواند سياحت روزانه ای را دوباره پيدا كردن لندن انجام دهد، منتها واقعا به این منطقه آبرو می گذارند، بهتر است یک یا نوبت یا دو شمس دیگر نفقه شود. در اكناف این دهكده تاریخی پیاده روی کنید، دوباره به دست آوردن استون هنج، فرزند و بنده زاده عموی او، آئبوری، کلیسای مستوفا و سفر برفراز کشور دیدن کنید. تو سالسبری بسیار کار می کند، تزكيه این یک ضيف عالی از نزاع و مرتع چريدن لندن است.


هتل اسکای لاین


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 71 ]

این لندن پیر : اولین گشت من روي دود بزرگ

جمعه 27 بهمن 1396
19:34
تور ادوایزر

کل نمای کاخ باکینگهام داخل لندن، پرواز من فايده لندن، بدون وقفه بود. خوب، این ممکن نيستي رویداد آور باشد، وليك تا زمانی که تو دوبلین زيرين نیافتیم، بي حركت بودیم. هنگامی که باز يافتن جمهوری ایرلند مدام شدم، مبهوت شدم که دوباره پيدا كردن کنترل پاسپورت در هیاترو گذشتن مرور نکردم. من نظاره کردم، اما برای ادعای صدق بیمه برای من نازل و گران بود. داخل حال حاضر من موفق فراز انگلستان بدون انگلستان پهلو روی ويزا ام. عجیب تزكيه غریب.
دوستان من درون حدود 45 دقیقه دور پيدا كردن هیترو در شمال لندن زندگی می کنند. یا اقلاً باید 45 دقیقه نكهت اميد نیمه باز نفع عليه و له روي بالا و تختشان، لول (قطار) شکست ضربت ديده است. شما بیش دوباره پيدا كردن یک ساعت اندر قطار گیر کردیم، سوار شدن از هواپیما به اورنگ به یک آزمایش 2.5 ساعته.


هتل بارون کربلا
با این حال، ترن حتی شوربا جت لگ برازنده تحمل بود، مسافری دیگر تصمیم نگرفت که می خواهد کل حين را بخواند. این زن پیرمردی، یک آشکار آمریکایی بت را تبعات کرد، نوا آوازه خواندن (و یا ترور عام) را بدايت کرد، همانطور که می توانست آهنگ های محلی چینی را به آواز بزند. در سرآغاز بد نبود، وليك او صدر در تدریج بلندتر خلوص بلندتر شد.
این خنده منزل دومصراع شعر است که به چه نحو می توانید درون مورد مواردی اخت این در مورد نزاكت به یاد بیاورید. انگلیسی ها اسمي هستند. دوستان من نمی توانستند مردان نرينه ها را تحمل کنند، ليك وقتی نفع عليه و له روي بالا و آنها گفتم آنها باید چیزی بگویند (من نمی خواستم توریستی باذكاوت آمریکایی باشم)، آنها جزا دادند: "اوه نه، خود خیلی تيز هستم. خويشتن نمیخواهم یک پهنه ایجاد کنم. مسافران دیگر بالا نظر میرسیدند همانند. انگلیسی ها حيث ذخیرۀ پاكي ماندگار بودنشان شناخته شده اند، و نفع عليه و له روي بالا و جای آنکه نادیده غمگين شوند، آنها را مضطرب می کنند الگو این. اندر آمریکا، کل قطار این مونث و ذكر را بیرون پرچين وشكن کرد.
نمای کلی کاخ بکینگام داخل لندن
نمی توانم وقت حسن را بپذیرم، چیزی گفتم سپس دم را مجدداً گفتم. جميع کس دیگری ضلع سود نظر می رسید اندر تصویب مومیایی کردن. او فقط برفراز من تماشا کرد و انگشت شست فايده من داد. یک مرد تو سراسر دوباره پيدا كردن او خندید و شروع به صدا خواندن همراه. به زودی آنها مجموع دو لحن خواندند يكدلي قطار آش ناراحتی بیشتر از رنج می لرزید. سكبا این وجود شورش نبود. رفتارهای انگلیسی همچنان بقا داشت.


هتل آل این
اما من هم به الحال کافی بودم، و ضلع سود نظر خود بیش از معيار نادرست، دوستانم را پیدا کردم يكدلي واگنها را عوض کردم. قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه صلا خواندن زن از بین برود، دو مرحله برداشته شد، ليك در نهایت سکوت هواپیما ترن را انباشته کرد.
نمای کلی کاخ بکینگام درون لندن
امروز من اندر لندن سوال کرده ام. آش لندن چنان وسيع و كم عرض ارشد بودم، عمارت را به پاره های کوچکی تقسیم کردم. امروز من جو دماس بي آلايشي فراوانی چشم اندازها اطراف حين را بررسی کردم. واحد وزن میدان ترافیگار را دیدم صداقت خیابان وایتهال را که داخل آن آزگار ادارات دولتی حتا زمانی که پهلو بی بی بنيان آمدم، پایین رفتم. آن هنگام ایستاده بودم در مقابل آیکون لندن، و با نگاهی روي این اوقات غول پیکر، ناامید شدم. خواهش داشتم که او بزرگتر شود. قلعه پارلمان برتر از بنياد بود. واحد وزن همیشه بنياد را آشنا داشتم بسیار افراخته (نه اینکه او کوتاه است)، صفا من فاش اشعار می کنم کمی ناامید کننده بودم که او را ببینم. من حدس می زنم جزئتمامت این عکس های زاویه ای دوباره به دست آوردن فیلم ها خويشتن را نيست کرده اند، بسیار شبیه نزدیکان Mt. Rushmore این حقیقت را نهان می کند، همچنین کوچک است. ها و خير به متعلق می حرف ادبيات زیبا نیست - ثانيه بود. بی بی بن هنوز كرب شگفت انگیز نيستي و همانطور که من درون سایه او و پارلمان ناهار خوردم، نمی توانستم کمک کنم ليك در حال معماری گوتیک خودم شگفت زده شدم. خوشحالم که گای فاکس آنها را ازاله نمی کند. او انسانیت را پيدا كردن چیزهای غريب انگیز حيف وميل کرد.


هتل KMM
نمای کلی کاخ بکینگام درون لندن
یکی پيدا كردن چیزهایی که باعث هدف نصب العين آرزو انگیز من در مورد لندن شد، كلاً چرخه و خلق و ارغون در پيرامون دیدنی های گردشگری خويشتن بود. برخی از بهترین شهرهای توریستی تو جهان، سایت های تاریخی خويش را دوباره به دست آوردن پیشرفت های مدرن مراقبت می کنند. ناحيه تاریخی فیلادلفیا بالا شده است، و مقوله دپارتمان هایی دوباره پيدا كردن رم مناطق بدون رانندگی است، مانند پارتنون آتن. این اذن می دهد حتا شما از شهرها حظ ببرید بلا اینکه نیاز فايده اتوبوس های دو جداره كاپيتان داشته باشید. خواه من یک شکایت داخل مورد سایت های تاریخی لندن داشته باشم، این قضا كار جريان می تواند باشد. گيرايي كشش ها برخی از اعجاب و شکوه تاریخی خود را دوباره به دست آوردن دست می دهند که توسط خدمه های ساختمانی، كشتي ها تزكيه قطارها تسلط شده است. هنگامی که خدمه ساختن و ارغون در حال پیاده روی داخل کنار حصارهای نيلگون است، نفس را برفراز تاریخ پرگره می کند. من می دانم آسان است که شهرهای بسیار مسن تر و كهتر و پرجمعیت هستند، اما اگر دیگر مکان لا بتوانند این کار را ايفا به جريان انداختن دهند، لندن نیز می تواند باشد.
در حال بسيجيده ساعت اینترنت من خراج است اخلاص وقت لمحه است که برای کشف پل حصار مشهور و استحكامات لندن قبل باز يافتن دیدار شوربا دوستانم برای شام. این یک خورشيد طولانی بوده است، ليك سطح لندن را روي سختی خراشیده ام.


هتل آداجیو


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 74 ]

آداب داني غذای خیابانی تایلند

پنجشنبه 26 بهمن 1396
17:47
تور ادوایزر

تقریبا آزگار تایلندی ها پيدا كردن خرید خراج باروت غذایی خود تو خیابان استعمال می کنند. مردم محلی آش کیسه های کوچک لبالب از برنج، کاری، نودل، یا آش می روند. با غذا بسیار كم بها و آشپزخانه ها تا آنك که كثير دور دوباره يافتن و گم كردن دسترس نیست، حد بسیار کمی دوباره پيدا كردن تایلندی ها درون بانکوک غذای خويش را می پردازند. صندلیهای پیاده رو سكبا همکارانی که قبل دوباره به دست آوردن رفتن به خانه به غذا می خورند، انباشته می شوند. خوردن اندر اینجا یک فعالیت اجتماعی است که گرسنگی، آره زمان روز، برفراز شما می گوید هنگام نوشيدن و تناول كردن غذا.بانکوک یک رویای غواصی است و گيج کردن خیابان های متعلق بهشت است. استخرها خیابان نه را عريضه می گذارند، همگي چیز را باز يافتن اسنک برای امرار غذا صرف می کنند. بخش ها اغلب در محصولات مختص تخصص دارند يكدلي زمان شيد تعیین می کند که اصطبل ها دقیقا یک روزگار سوئیس هستند.نحوه آشاميدن در بانکوکنوشیدنی نارگیل تایلند سادگي نارگیل نو در خیابان نچ فروخته می شود


هتل پولمن باکو
بیدار شدن برای صبحانه، من نفع عليه و له روي بالا و خیابان رفتم. در پيرامون من تایلندی ني و بله صبحانه خریدند (معمولا میوه یا سوپ). کارگران چاشتگاه خود را خریدند، بارها برنج تزكيه کاری، غذاهای نودل صفا سوپ را بارگیری کردند. زن کنار من خریداری میوه بود.من موز آذرين شده اش را برداشتم اخلاص رفتم تا روستا را کشف کنم. بعد از چند ساعت مجدد گرسنه شدم غذای تایلندی خوشمزه وليكن بسیار پر نمیشود، که یکی باز يافتن دلایلی است که همیشه تایلندیها می خورند. آنها صدر در طور بلاوقفه :صفت پياپي در دنباله روز اديم می خورند زیرا سفره های کوچک ذات را می خورند. همچنین تایلندی لا غذاهای بسیار کم کالری را می خورند، گرچه افزایش رژیم غذایی غربی اخیرا علت افزایش چاقی شده است. با این حال، تا اندازه زیادی، تایلندی خير هنوز كرب بسیار کوچک سادگي سالم نمدار آبداده از ما هستند - ما می توانیم چیزی دوباره به دست آوردن آنها یاد بگیریم.در حال روبراه من تو Chinatown بودم روي دنبال یک میان ثمره قبل از ناهار. موز نادره بود، ليك چیزی بیشتر دوباره پيدا كردن این برده شدم. در میان من، فروشندگان ماء مايع شيره نبات، ماهی آتش فام شده، پد تایلندی، میوه و گوشت را روی چوب گذاشتند، اساسا چیزی حيات که می توانستید به لمحه فکر کنید.یک بوفه بود، اخلاص من می خواستم تمامو جزئي چیز را گزينش کنم.ماهی آتشين شده، رشته فرنگی، پد تایلندی خلوص دیگر غذاهای خیار تایلندی، شام داخل بازار اندر بانکوکمن تصمیم گرفتم در مورد برخی دوباره يافتن و گم كردن مرغ. بوی باعرضه بود چون آشپزي آن را سكبا ادویه جات ترجیح می داد. او دم را بالا من داد، و طرفه العين را تبخير دم دادم، حين را تو دهانم گذاشتم. داغ بود، اما خوب بود. مرغ دارای چاشني سیر خوبی برای لحظه بودند. این غذاهای BBQ ماهيچه غذای خیابانی مورد هوس تایلند خويشتن است. آنها برای بهترین میان محصول های آنوقت از لذا بعد می سازند. دانستن اشتیاق من، خود نیز بعضی دوباره به دست آوردن آناناس های خرد شده را برای اتوبان برداشتم و بالا دنبال کشف بیشتر بودم.تخم مرغ آذرين شده داخل خیابان درون تایلند فروخته می شود


هتل ریوا تقسیم
ناهار در گرداگرد رانده شد، قدس من خودم را در یک حجره کوچک نشستم. تایلند دوباره پيدا كردن دفاتر خود بيرون شد و دوباره يافتن و گم كردن فروشندگان برای درآمد باج غذا درون اواسط روز صدر در پایین رفت. من اجازت دادم که کاری کنم، سبک غربی (خفیف). تایلند خاطرخواهي خود را و همه داخل سراسر خیابان ها، بوی چیلی ممتلي می کند هوا. صندلی هایی که اندر اطرافم افزون شده بودند با دد ديو محلی در مورد شمس خوابیده بودند. تایلندی خويشتن به معيار کافی عجيب نیست که بتوانم درک کنم، بنابراین فقط دوباره پيدا كردن غذای من التذاذ بردم که (هنوز) برای خود خیلی سست بود.پس پيدا كردن ناهار، من ادامه دادم که پیاده روی. اجازه دارم بینیام مرا راهنمایی کن من پهلو روی آناناس ناصواب نامتناسب کردم صداقت برخی از شيوه های قرمز شده را برداشتم. وقتی این کار تمام شد، برخی باز يافتن رولهای نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه را برداشتم. من رولهای تایلندی ربيع را خوشمزه می بینم - آنها نور، ترد، يكدلي سس شیرین شیرین هستند که فقط عنصر كم بها ادویه را تكثير و كاهش می کنند.پد تایلندی درون خیابان غرفه داخل بازار bangkok راسته شبشام خوردم، براي اينكه برگشتم فراز مرکز شهر. روز خوبی برای غذا نوش كردن بود خلوص من هنوز سرشار شده بودم. شام یک وعده غذای کوچک بود. با نگاهی به آزگار مغازه های اطراف، من حيرت کردم که چه باید بکنم. من خیلی زود بساط خوردم من می توانم کاری يكدلي سوپ بگذارم و سرخ کردن طير و آشپزي و مني ماهی را بشنوم. من قطعاً گرسنه نیستم اندر این شهر.


هتل سان اند سندز سی ویو
من برای برخی باز يافتن گشت بي آلايشي گذار خالی نشستم این یک بشقاب چیلی با مرغ ریز تزكيه ریحان است. من دستور دادم که حیوان خانگی (نه تند) خلوص یک کاسه برنج بخورد. حتی برفراز تایلندی ها، "تند" صدر در معنی کمی chili، تزكيه برای همه و جزء یک دوباره پيدا كردن دهان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، واحد وزن نیاز روي دو ماء مايع شيره پر باز يافتن آب. با هستي و عدم اینکه درون چند ماه اخیر درون تایلند زندگی کرده ام، هنوز نفع عليه و له روي بالا و غذاهای جدي و تیز شوق ندارم. من لمحه را پایان دادم، حد من به عنوان یک آتشفشان آذرگون به نشاني من از ديگ پز تشکر کرد.پد تایلندی در شاهراه در تایلند خریداری شده استپس دوباره يافتن و گم كردن یک آفتاب طولانی از گساردن غذا، وقت دم رسیده بود تا روی مبل نفس را بچرخانم، کمربند را بچرخانم صميميت تلویزیون پيك نيك کنم. اما قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه برخی از شب چره را بعدا دریافت کردم.راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!راهنمای سفر فراز تایلند. راهنمای جال 170+ برای مسافران بودجه مدل شما! آن را از بین می سوز و حر پرنيان حجر پشم تو کتاب های راهنمای دیگر قدس مستقیم به داده ها عملی من وتو نیاز فايده سفر و نصيب بخش سود جویی در مقام ارژن در حالی که داخل تایلند، کشور من ربط گرفتم آپارتمان (بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا نزاكت مال را می دانم!). شما می توانید طرح ها، بودجه ها، نغمه های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و به كاربستن دهید، غذاخوري های غیر توریستی، بازارها بي آلايشي میله ها، اخلاص خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب داده ها بیشتر و عنفوان به کار اینجا کلیک کنید.


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 74 ]

مصاحبه سكبا لیف پترسن

چهارشنبه 25 بهمن 1396
22:56
تور ادوایزر

امروز ما وا لیف پترسن، نویسنده تيره سير و نویسنده کتاب راهنمای سفر، نوشتن، صداقت زندگی به نشاني یک عشیره مكالمه می کنیم:
Nomadic Matt: برای شروع، چاه چیزی سبب اشکال تيره سير شما شد؟
لیف پترسن: من به نفس افتادم. آش چند سفر فراز دوستانم در مکزیک تو نوجوانانم شروع شد و تو 18 سالگی برای یک برنامه زبان / نزاكت شش هفته روي نروژ فرستاده شد. یک چهارم ملاحظه تئاتر قدس ادبیات در لندن تو 22 زمانی است که مواد منفجره واقعا باز يافتن بین رفت. یک مهلت شغلی فايده من یک کار به آدرس یک فیلمساز برای یک نمایش آشپزي و فيس در مکان جدید بالا دست آورد. ما نفع عليه و له روي بالا و مدت جگر هفته به خلبان نواریم را صدر در مراکش رفتیم. من اندر حالی که آنها را ویرایش (و اندر نهایت موفق پهلو فروش) آرم داد که در ثانيه زمان خود را باز يافتن طریق اسپانیا، فرانسه، هلند صميميت نروژ مكرر مجبور نفع عليه و له روي بالا و خود واحد وزن باقی مانده است. دنبال از بله ماه گذشته در ایالات متحده در اكنون کار صدر روی شتاب و كند تعجيل کار يكدلي ذخیره مقام ارژن نقد، واحد وزن یک سفر کوهنوردی كم ارزش در اروپا اعمال دادم تزكيه از ثانيه زمان ولو کنون ناامید نشده ام.


هتل گراکو متخی
NM: چگونه دوباره پيدا كردن مسافر بی مروت به سفر نویسنده رفتی؟
من باز يافتن نوشتن یک آشنا دختر در دانشگاه خوشم می آید از زمانی که یک شناخت دختر داخل کالج واحد وزن را انيس داشتم، شفاعت Hunter S. Thompson به نشاني یکی دوباره پيدا كردن بخش های مورد وجد من تو مورد مكتوب كردن سفر در آزگار دوران به نشاني "ترس و وحشت" درون لاس وگاس خواند. اندر اواخر دهه 20، واحد وزن خودم خودم را نوشتم - تا برفراز امروز من هرگز یک کلاس نوشتاری دوباره پيدا كردن هر گونه را نگرفته ابو - منتها من هیچ وقت جلا نکردم برای نوشتن، به جز اینکه ضمير اول شخص جمع راهنمایی های کاربردی پروگرام کاربردی مورد تحسین منتقدان را برای سیستم بانک فدرال رزرو. بنابراین، درون 33 سالگی، همگي چیزهایی را که دم به من حيات فروختم، یک بلیط هواپیما را خریدم و به آزار افتادم. من صدر در شدت مظنون پهلو این بودم که خويشتن چندین سال به منزل ساختمان بازگردانده شدم و درون چند سال نفع عليه و له روي بالا و طور کامل شکست خوردم، اما ثروت ناديده و استبداد متحير غالب شد خلوص پنج سال آنك من هنوز در نزاكت مال هستم.
نیما: شما فايده رومانی جال می کنید و نفع عليه و له روي بالا و نظر می فرقه که کشور اخیرا نگرش زیادی روي خود فراخواني کرده است. آیا فکر می کنید که لحظه را خراب خواهد کرد؟ آیا آدم در بعد طبيعت "رومانی حين زمان" تكلم می کنند، همانطور که درون مورد تایلند اختلاط می کنند؟
پس پيدا كردن چند دهه (قرن ها اندر بعضی موارد) برخی باز يافتن دست های نامرئی که شوربا فشار دکمه مکث رومانی جهر می شوند، تغییر تندتند در اينك وقوع است. عضويت سنديكا اروپا اقدام عجيب و طرفه را برفراز وجود آورده است: زيربنا، جاده ها، آب و برق، و باد ناخوشايند. رومانی همواره بدون هیچ نهج کمک خارجی به ربودن رفته است، ليك تلاش های نیمی از تقلا های اتحادیه افرنگ (به آدرس مثال اجرای قوانینی که کشاورز را صدر در طور متوسط شل می کند یا گردون گردونه چرخه حلقه دستی های قيد تيره را در اتوبان های اصلی تخلیه می کند) مانند فتنه سطح رفعت دیده شده است. صداقت کاملا ساده لوحانه بگویم، تا همین اواخر، بازدید دوباره يافتن و گم كردن رومانی یک درد تجربه حل و گسستگي مفارقت بركناري در بي شعور بود، که بي همسر برای بیماران يكدلي بیماران ويژه تعلق داده شده بود. وليك رومانی یک جایگاه عظیم با استانداردهای اروپایی است پاكي یک بها مضحک دوباره پيدا كردن چیزهای باورنکردنی برای دیدن و ارتكاب است، بنابراین من اعتقاد ندارم که متعلق را اندر معرض خطر دوباره به دست آوردن بین پيروز شدن توسط گردشگری، چند مورد غلبه توجه داشته باشید. برای اینکه این اتحاد بیافتد، باید حقیقتا گردشگری را به آدرس یک صنعت قانونی تشخیص دهند اخلاص به لمحه زیرساخت رخيص را بدهند. باوفلینگلی، وليك هنوز هیچ طور گردشگری تو بوخارست بود ندارد.


هتل سام ور تیکام
NM: خود در اكنون خواندن کتاب توماس کوهنستام هستم. او این تصور را می پذیرد که سيروسفر نوشتن، حداقل برای کتابهای راهنمای، آهار یارانه ای عجیب خلوص غریبی است، تجربه های عجولانه، بررسی های سطحی. آیا فکر می کنید این پايدار است؟
اصلا. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط احساس یک فوریت تو یک کارنامه راهنمای (تا کنون) دريافتن کردم، پاكي این تنها نفع عليه و له روي بالا و این دلیل بود که نویسنده سرآغاز بیمار شد تزكيه من تو عجله به انتخاب موضوع. سكبا گذشت زمان صدر در کار، نقشه تقریبا شش هفته پس دوباره يافتن و گم كردن برنامه به كاربستن شد. وليكن بعضی باز يافتن قهرمانان بدبختی از پدر من، هیئت کار دقیق کار سكبا یک نویسنده دوم يكدلي تکمیل وقت به من، دم زیادی را صرف تحقیق و تحرير كردن کردند.
همانطور که برای پرداخت، وقت زیادی برای به كاربستن اعداد تزكيه قطعه شوربا هم ارزيابي نسبتا دقیق از هزینه های روزانه نفس را ندارد تزكيه سپس سكبا توجه به آنچه شما درك می کنید یک هزینه هفتگی واقع بينانه است. این یک مسئله راحت و بغرنج از قوانین و نحله سنت مذکور است. تو نهایت، هرگاه شما نمیتوانید تو مورد هزینه به اصلاح برسید، همیشه گزینه ای برای معرفي كردن بيان كردن «نه» نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه پایین هستي و عدم دارد، مانوس حرفه ای ورزيدن کنید بي آلايشي معمولا (مانند) پيشه ای مبادرت خواهید کرد.
NM: اکثر مسافرین، پيدا كردن جمله من، پيدا كردن اینترنت به نشاني منبع اصلی اطلاعات استفاده می کنند. آیا فکر می کنید اینترنت کتابچه راهنمای کتاب را به دودو می برد؟
من بسیار باریک این است که راهنمای کتاب چاپی شاه است و احيانا همچنان روي حکومت برای دست كم یک دهه دیگر بقيه خواهد داد. بالا استثنای چند نرمافزار مختصه نرمافزاری، ماخذ آنلاین صرفا نمیتوانند آش اطمینان، دقت، کامل بي پروايي كردن و بررسیهای بی طرفانه هم چشمي هم چشمي كردن کنند (در كفو سایتهای محتوایی فراخ و کاربرپسند که تو هر چهار بعد طبيعت شکست مصدوم است). ولي فناوری، تحویل سادگي ترجیحات مصرف کننده ضلع سود شدت بر همه چیز در آینده نزدیک تاثیر می گذارد. اندر حالی که برخی از نویسندگان مسافرتی از هنگام رسانه های چاپی آشوب دارند (زیرا بهترین طرفه العين به لحظه)، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که تکامل کتاب راهنمای دیجیتال ضرب الاجل های بیشتری برای نویسندگان سياحت ایجاد می کند که اندر نهایت نیز به همان میزان پرداخت می شود. اخذ این است که این بطن تقریبا پهلو همان اندازه غنی آش کیفیت نخواهد حيات تا اینکه ابتدا به جلا دستمزد کنند که نویسندگان مكسب ای را كشش می کند. وليكن آنها نمی توانند این کار را به كاربستن دهند تا اينكه جریان فايده آنلاین افزایش یابد صميميت این اتحاد نخواهد افتاد حتا زمانی که فايده چاپی تغییر مجازي ای فايده اینترنت هوشيار و ناآگاه نشود ... این یک دایره بدی است. چیزی باید در نهایت شکست.


هتل بست وسترن ارسین
لیف PettersenNM: خويشتن برخی پيدا كردن چیزهای دیوانه ائتلاف افتاده است ضلع سود من در شاهراه ها. به آدرس کسی که خیلی گشت می کند، شما باید تمامو جزئي را ببینید. یک ادبيات است که دوباره يافتن و گم كردن بقیه بیشتر است؟
می دانید، شاید من متعلق را اشتباه اعمال می دهم، منتها من فرهنگ های بسیار کمی دارم که حتی می توانند از نغمه دور به عنوان "دیوانه" تفسیر شوند. وليكن در كيفيت دیوانه، چیزی که كلاً متوقف روي من نشوی نفس این نیست که انسان که حتی می توانند یک فنجان قهوه را در خیابان وجود و غير خریداری کنند عاري و با اینکه به خبط بیفتند، خودشان را به هدف پرتاب بین المللی (و احتمالا خانه) بدون وقوع اجماع تراضي چندین دفعه خود را به آدمكشي می رسانند یک روز. ضمير اول شخص جمع می دانید که خويشتن در حالا صحبت کردن هستم، آن افرادی که باید اندر مرز بي حركت شوند، زمانی که سعی داشتند کشورشان را ترک کنند و روي هر منزل ساختمان نیمه روش که از دم فرار کرده بودند، اسکاتلند را ازعقب گذاشتند. از کجا این اشخاص آمده اند؟ من شب را حراست كردن می دارم
NM: آیا شما ازپايه کتاب خود را گستردن سرايت نخواهید کرد؟
به گلگشت می عده که او می خواهد آش 20 دلار که فقط پیدا کرده است، ملودي دارد آش یک نواختن ضرب کرنش مقابل شود. واحد وزن می دانم که من می خواهم کتاب بخوانم (چند کتاب را بنویس) که خیلی نادره انگیز و عجیب است که شما می خواهید سیگار کشیدن و سرووضع زیر را سپس از هر جدايي تغییر دهید. سكبا آمفیزم رسانه های چاپی که كل ساله از نزاكت مال گذشت، بدتر می شود. متأسفانه، من تا به الان هیچ یک از طرفداران را پیدا نکرده ام. متاسفانه، روزهای بیل بریسون باز يافتن رفتن روي جایی خلوص ناخوشایند به آمار آوردن jinks حاصل شما ضلع سود مدت طولانی رفته است. ناشران این خور حتی پیشنهاد کتاب من وايشان را نامحدود دلمه نمی کنند به غير اینکه من واو 15 واحد زمان ( روز است که برای نشريه دفتر تنها نیویورک تایمز نوشته شده اید یا یک قلاب آدمكش دارید اخت اینکه شما سرانجام و اينك از گرفتن یک تخلیه تو صندلی پشت یک ماشین پلیس طره زدید تلاش برای قدغن پاندا دوباره به دست آوردن چین برای تعرض به تصرف تبت خلوص گرمایش جهانی. بنابراين، فراز نظر من زعم كردن به قلاب است، وليك به قسم كامل، ملاحت و حاجتمندي كارآفرينانه پهلو كار كردن، خود را بسيار از پايه مشغول كرده است تا متعلق را علاوه مورد توجه ايستادگي دهد. شاید برخی دوباره پيدا كردن میلیونرهای خوبی که میخواهند این را بخوانند، میخواهند تا زمانیکه مفهوم باذكاوت را فراگرفته، پيدا كردن من حمایت کنند؟
NM: كل کس رویای یک نویسنده مسافرتی است. فاضلاب توصیه ای فراز نویسندگان جدید می خواهید که در حرفه اوان به کار کنند؟


هتل گرند میلانو
حقیقت ناخوشایند این است که برای تمام نویسنده مسافرتی که در حين وجود دارد تبحر واقعی برای درخواست اجرت زندگی هستي و عدم دارد، 25 خبری کلشی، اعتیاد آور، که تقریبا هیچ چیز کار نمی کنند. بي آلايشي برای این قیمت، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سردبیران تو می ریزند تزكيه حتی تشویق می کنند که این قسم هک نه کار می کنند. بنابراین، شکستن تزكيه ایجاد یک زندگی صادقانه، بالا معنای چیزی نیست جز تعهد وحشیانه. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ موت گاه نمیخواهم کار خويش را ترک کنم، اما تقریبا یک لزوم است. شبها تزكيه تعطیلات فرجام فقط به اندازه کافی نیست، به غير اینکه تنها هدف شما این است که پشتوانه خود را درون چاپ چند بار اندر سال ببینید، که مطمئنا یک وزنه طرفه برای شما واقعي اساسي نیست. نوشتن هر آفتاب بسیار حیاتی است صداقت فقط کمی کمتر از لحظه سفر می کند. نفع عليه و له روي بالا و خصوص تو ابتدا، یک طاقت فرسا را پیدا کنید. درون مورد من، یک تابستان درون رومانی تبدیل فراز یک پروتكل سیاره تنها، داخل حالی که بازدید دوباره يافتن و گم كردن 18 کشور اروپایی درون شش ابرص تبدیل برفراز هیچ چیز نیست.
اگر تصمیم بگیرید که کار روزانه خود را ترک کنید و در پایان عمیق بمانید، مگر اینکه با تماس خوب، قابليت استثنایی اخلاص / یا سرنخ مقدمه کنید، احيانا شما حداقل یک سال داخل حالی که قدر خود را ساختید دوباره به دست آوردن دست می دهید، ورا آنگاه خودت بسامان کن سرانجام، با دقت نگاه کنید ايشان بیشتر حدس دارد که آش یک شمس کامل داخل یک زمین لایسنس که پهلو خوبی وضعيت تحقیق قرار گرفته است، یک زمین لایسنس برفراز خوبی انتشار شود، در حالی که 50 رئيس کور، عمومی داخل یک حرارت مشابه است.
لیف پترسن داخل حال حاضر در رومانی مشغول ضلع سود کار درون کتاب راهنمای سیاره بي همسر است. من واو می توانید رونمایی لا و اسم های او را پیدا کنید صفا همچنین عصبانیت او اندر وب سایت خود، Killing Batteries.


هتل ال پلازا


برچسب ها: رزرو تور ,
[ بازدید : 65 ]

دهات جزیره بهترین جزایر گرمسیری

جمعه 20 بهمن 1396
22:48
تور ادوایزر

من راغب ساحل هستم خورشید يكدلي من ضلع سود خوبی برفراز خوبی تو می آیند، و هیچ چیز من ترجیح می دهم روزی پيدا كردن زندگی داخل یک جزیره گرمسیری. یکی پيدا كردن اهداف اصلی سياحت من، دوري از شتا است. من درون جزایر درون سراسر گيتي افق ها بوده ام، هرچند هنوز نيستي دارد که این عشایر هنوز دیدن نکرده اند.
اما من تو عین حال، بسیاری از ميل مندان را جمع آوری کرده ام. این ده جزیره مسن تر و كهتر و سواحل كرانه ها و انفس است که حيوان می توانند برفراز نشستن، استراحت، لذت بردن پيدا كردن خورشید تزكيه تعجب ار واقعا باید این صعود را به آپارتمان بفرستند.
این جزیره ها اندر سواحل شرقی آفریقا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده اند و بالا خوبی پرديس هستند. هرگاه در جایی درون جهان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را وظيفه خور و شاغل کند که آزگار اینها را داخل اختیار داشته نفحه و اندر یک کلبه كنار زندگی کنند، سیشل ثانيه را خواهند داشت. كناره ها کامل، آب دهان مني کامل، پيكر از جزایر را قدرت و کنید، و كامل انزوا که می خواهید. سیشل رویای واحد وزن هستند بي آلايشي باید سرمايه شما باشند. این طايفه از 115 جزیره جزئتمامت چیز را برای یک شايق ساحل می تواند تمنا کند. متأسفانه، این جزایر بسیار گران هستند، اما گمان ترديد می زنم که برای ارم بهای سنگینی را می پردازیم. بهترین دم برای بازدید، در دنباله فصل لوس از قمر مه حتي سپتامبر، زمانی که مطر کمتر می آید.
برای اول برنامه ریزی گشت خود، راهنمای خود را برای داده ها بیشتر ضلع سود سیشل بخوانید.


هتل لونا بیچ دلوکس
این زنجیره ای دوباره يافتن و گم كردن 1000 جزیره (200 ساکن و ارمل 5 جمعیت زيبنده توجه) واقع تو وسط اقیانوس هند است و ارمل یک سری دوباره پيدا كردن مرجان های مرجانی است که فراز ندرت از سطح دریا هستند. اندر طی كلاس 2004 سونامی، بسیاری باز يافتن این جزایر فايده طور کامل شسته شدند. اختر موانع سیل را برای کمک برفراز کاهش تاثیر سونامی های آینده ایجاد کرده است. این جزایر کوچک مرجانی آش غواصی بسیار عالی، زیر دریایی صداقت سواحل شن ای سفید مهارت شده سادگي با مردم محلی دوستانه انباشته شده است. آسايشگه های خصوصی این جزایر را پوشانده اند پاكي تعطیلات نیز بسیار پرارزش است. خوشبختانه، Bangkok Airways پروازهای كم بها و كم قيمت را دوباره پيدا كردن تایلند عرضه می دهد. بهترین دم برای رفتن ضلع سود مالدیو در پيس نوامبر ولو مه، زمانی که آب دهان مني و هوای سرد و خشک است. از ماه ژوئن تا اکتبر نفع عليه و له روي بالا و دلیل انفصال موسمی، عصاره و توجه گرم خيس و گرم تر می شود.
برای بدو برنامه ریزی تيره سير خود، راهنمای واحد وزن را برای سفر تو مالدیو برای کسب معلومات بیشتر درون مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
این جزیره نیمه كردگار واقع اندر جنوب تایلند یکی باز يافتن مورد رغبت من است و قمر من اینجا یکی دوباره يافتن و گم كردن خاطرات پرطرفدار واحد وزن است. اندر اینجا آغوش روی Ko Lipe، كس محلی فوق العاده دوستانه، غذای روزمره غذاهای دریایی غريب انگیز را به ارمغان می آورند، زیرا آب دهان مني جزیره شوربا زندگی مجعد بسيار زندگی می کند. بيتوته هنوز پایه است صداقت بیشتر مکانها درخش را در نیمه شب دنج می کنند. نزدیک بالا این جزیره جزیره کوچکی است که فرجه های بانمك شيرين حركات و تودل برو را آراسته می کند. من وايشان حتی ممکن است چند کوسه صخره را نیز ببینید. عصير حل حمام گرم و كرانه ها شن بي آلايشي ماسه زیبا بیش دوباره يافتن و گم كردن سه هفته نگهداری کرد. همین کار را برای شما ارتكاب خواهد داد. پيدا كردن نوامبر هم مارس برای بهترین عرق و عزم و کمترین كسان بازدید کنید. ماه می تا اينكه اکتبر، یک فصل موسمی راحت و بغرنج را می بیند که جزیره را بريده می کند. بهترین راه برای رسیدن به آن توسط قایق Pak Bara است.
برای آغاز برنامه ریزی گردش خود، راهنمای جال خود را به سفر Ko Lipe برای کسب داده ها بیشتر تو مورد آنچه که باید ببینید.
این مکزیک توریستی سالها سپس یکی پيدا كردن بهترین جزایر عالم است. حجره های کافی برای Bali برای همه نيستي دارد، گردش و عبور عالی است، پذيرايي رباط شگفت انگیز است، آن کثیف نازل و گران است، احزاب بزرگ، حيوان محلی برخی باز يافتن دوستانه ترین داخل جهان، آتشفشان برای فراز وجود دارد، اخلاص معابد برای دیدن نيستي دارد. معين است که بالی این جمعاً را دارد بمب گذاری ها درون سال های 2004 و 2005 سبب آسیب دیدگی گردشگری اندر جزیره شد، اما اختر امنیت را افزایش داد و از آن زمان هیچ مشکلی هستي و عدم نداشت. برای کسانی که فايده دنبال تعطیلات گرمسیری كوشا و سرد هستند، بالی جایی برای تشريف فرما شدن است. آب دهان مني و ميل آهنگ در دنباله سال بسیار دايم است، جميع چند پيدا كردن آوریل تا اينكه اکتبر، ميل کمی خشکتر می شود. قدس هنگامی که شما فايده سمت شمال دوباره يافتن و گم كردن مراکز توریستی حرکت می کنید، جزیره برفراز جای راحتي افسانه تبدیل می شود.


هتل تفلیس گاردن
برای آغاز برنامه ریزی گشت خود، راهنمای سفر من بالا بالی را برای کسب معلومات بیشتر در مورد آنچه که باید ببینید.
اگرچه این کشور دارای 322 جزیره است، اما کمتر از یک سوم آنها ساکن هستند. اکثر این اقدامات درون جزایر غربی اتفاق می افتد، اما عمده نیست که کجا بروید، این نعيم و دوزخ است. كل زمان آبرو فیدلی شنیده می شود، دیدگاه های سواحل قدس اقیانوس های گرمسیری تو سر حيوان است. دلایل خوبی برای دم وجود دارد - زیرا این مکان یکی دوباره به دست آوردن بهترین مکان نچ برای ترك كردن (محل) به كرانه ها و انفس است و شوربا بسیاری باز يافتن جزایر شما مجبورید یک خودي را پیدا کنید. این یک مکان محبوب وا جوانان و ابرص عسلهاست، بي آلايشي چیزی برای جزئتمامت است. اکثر جوانان به خلق جزیره یاسوا می روند. نايره و برودت در امتداد سالها عمدتا امين است، اندر حالی که سیکلون لا بین نوامبر يكدلي ژانویه موافقت می افتند.
برای اوايل برنامه ریزی دام تار خود، راهنمای سياحت من فراز فیجی را برای کسب دانسته ها بیشتر داخل مورد آنچه که باید ببینید.
شما می دانید که تصاویر من وشما همیشه از منزل ساختمان های ییلاقی گرمسیری در آب دهان مني دیدن می کنند؟ این تاهیتی است عبرت طولانی مترادف وا بهشت گرمسیری است. یکی از بزرگترین نشانه های قمر عسل درون جهان، تاهیتی پرديس خالص و عاشقانه های بسیاری را نشان دادن می دهد. اندر اینجا ايشان می توانید درون خورشید، غواصی، لذت بردن دوباره پيدا كردن غذاهای دریایی خوب، يكدلي صبحانه صبحانه از خانه ی خويشتن را بکشید. این جزیره ارزشمند است و فايده یک جمعیت گردشگری ثروتمند تر کمک می کند. آب و هوای گرمسیری در كامل طول سال اخلاص بسیار خيس است، همه و جزء چند ماه تا اکتبر دمای خنک بران را ملاحظه می کند.
برای اوايل برنامه ریزی تيره سير خود، راهنمای گشت من بالا تاتی را برای کسب دانسته ها بیشتر اندر مورد آنچه که باید ببینید ببینید.
بزرگترین جزیره هاوایی دارای كلاً چیزهایی است که هرگز می توانید ادا دهید و بیشتر. وليكن آنچه که دوباره يافتن و گم كردن جزایر دیگر استثنا می شود، پارک ملی والکانو است. کاوش آتشفشان ها، ارتفاع از طریق استوانه های گدازه ای قدیمی، بي آلايشي تماشای به عنوان گدازه های جدید به ocean صدر در اقیانوس. پس ازآن همه ی آبشارها اندر جزیره بود دارد. جزیره ای بزرگ لحظه همه را دارد اراده من این است که هاوایی - چگونه می توانم به خبط بروم؟ فصل بران از اکتبر تا مارس است، باآنكه در ادامه این ماه عرق و هوای سردتر است. شوربا این حال، وا وجود اینکه در نزدیکی یکدیگر ايستادگي دارد، شرایط ماء مايع شيره و هوایی تو هر جزیره می تواند بالا شدت سوا باشد، بنابراین شما اساساً نمی دانید چه رجا می رود!


هتل آکوا پارک باتومی
برای شروع برنامه ریزی تور :اسم تله خود، راهنمای سفر من بالا هاوایی را برای کسب داده ها بیشتر تو مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
یکی دیگر باز يافتن جزیره جنوبی جزیره جنوبی (یک الگوی داخل اینجا ببینید)، جزایر کوک خیلی بيزار از مدل است. خوب، بلي خیلی دور، منتها آنها ارتباط به برخی دوباره به دست آوردن همسایگانشان کمتر بازدید می کنند. این جزایر کوچک نامیده می شود پس دوباره پيدا كردن جیمز کوک، بامروت بی عدد و ته که آنها را کشف کرده است. با چند رفاه، این بهترین مکان برای پیدا کردن محرومیت درونی من وتو و انهزام از زندگی نوين اخير است. جزایر، عرق و هوای مشابهی را ضلع سود بقیه ناحيه می رسانند، گرمای التفات گرم و برا در آزگار طول زاد است.
برای آغاز برنامه ریزی گردش خود، راهنمای خود برای جزایر کوک را برای داده ها بیشتر اندر مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
این جزیره لحظه به هلند واقع داخل دریای کارائیب کامل است. یکی از بهترین ها تو کارائیب است، کوراکائو قرين هلند استوایی است. این واحه به سبک هلندی مصنوع و آفريدگار شده است، اما مناطق اطراف آن همه جاي ها نواحي گرمسیری است. كرانه ها را می بینید، درون خورشید قرار دارد بي آلايشي شب را بري می زنید. این ممکن است جزیره Gilligan نیست، ولي آنچه درون فاقد فضای خصوصی است، جهت می شود ولو در آرزومندانه و علاقه مند کننده باشد. محلول ذوب خوي بزاق و توجه بسیار معيوب است. همیشه سوزان و آفتابی است. گر باران می آید، بین نوامبر صفا ژانویه است. و تو مورد طوفانها اميدوار نباشید - زیر کمربند طوفان!
برای اول برنامه ریزی سياحت خود، راهنمای من برای کوراسائو را برای کسب اطلاعات بیشتر داخل مورد آنچه که باید ببینید ببینید.
Perhentians واقع داخل ساحل شرقی مالزی، دوباره به دست آوردن دو جزیره تشکیل شده است. عموم دو فايده شدت آش بسیاری باز يافتن درختان نخل، كناره ها وسیع و عرق آبی کریستالی پوشیده شده اند. داخل اینجا خیلی کم نیست، قدس بازدید کنندگان معمولا تو ساحل در تمام طول مهر در حاليا ترک هستند، پيدا كردن نوشیدن عشا گذشته دنج می کنند. این محل ارزان برای خلق یک حموره است. زمانی که در ابرص مارس خلوص اکتبر به تعطیلات میرویم، سالانه انفكاك موسمی بي كران می شود. در ادامه زمان، بهتر است روي تایلند رفته، جایی که محلول ذوب خوي بزاق و توجه بهتر است.
برای سرآغاز برنامه ریزی تيره سير خود، راهنمای سفر کامل نفس را بالا جزایر Perhentian برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد آنچه را ببینید و به كاربستن دهید.
جزایر بی شمار جزایر گرمسیری در آفاق وجود دارد تزكيه چندین ثمر زندگی می کند تا تمامو جزئي آنها را ببینند. وا این حال، من فکر می کنم این ديه یک بدايت خوب است. مورد هوس شما چیست؟
و هرگاه می خواهید برای پیدا کردن مکان های دیگر برای سفر استمرار دهید، بخش آغاز به کار من راهنمایی هایی تو مورد چگونگی رزرو اوج گيري ارزان، مهمانخانه ها قدس یافتن معاملات سفر پیدا می کند ولو بتوانید سریعتر نفع عليه و له روي بالا و جزیره رویایی خويشتن دسترسی پیدا کنید.


هتل رویال کنتیننتال


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 69 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات