پارک ملی خوا یای در روستا بانکوک

سه شنبه 22 اسفند 1396
20:51
تور ادوایزر

پارک ملی Khao Yai تو حدود 2.5 ساعت تو شمال بانکوک استواري دارد قدس یکی پيدا كردن بهترین پارک های ملی تایلند است. در سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند بود و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی تو مورد پارک شنیدم، اما وا وجود زندگی تو تایلند برای چندین سال، اساساً موفق نشدم آنجا بروم. هنگامی که چند هفته پیش پهلو یک دوست از بوستون بازی کردم، من دم را به آدرس بهانه ای برای كاربرد از لحظه در نهایت متعلق را در آنك استفاده کردم.
پارک واقعا نادر انگیز، زیبا، خالی از گردشگران، و اصطبل از فلور جادو و جادو، فون، اخلاص حتی چند فیل وحشی.


هتل دوسینیا لاکچری ریزورت
بعد از ظهر به منزل ساختمان مهمان رفتیم، ما فقط تو زمان سفر بالا نیم مهر بودیم. این تبر شما را روي چند كنام بوم ميهن و یک بهشت طبیعی به ارمغان آورد. اولین غار فايده بیش پيدا كردن 2،000 خفاش مسكن بود صفا به عنوان یک بتخانه بودایی حيات قبل دوباره پيدا كردن اینکه اجتماع جمعيت محلی کمک به ساختن راهبان آتشخانه مناسب بود. با این حال، رهبان هنوز هم داخل اینجا برای رفتن پهلو تفکر. خويشتن فکر می کنم تاریکی و صلحجويي برای مراقبه بي سابقه است.
راهنمای ما بالا نظر می رسید متخصص درون همه چیز، علامت دادن جمعاً ما حشرات، صحبت درون مورد دور حیات شب پره ها، يكدلي حتی فراز ما تعلم خاک در ترکیب خاک سادگي نحوه استعمال از گوانو باتری برای برج منفجره. تمامو جزئي چیز جذاب بود او خیلی عجيب می دانست پاكي انگلیسی عالی گفتگو می کرد، چیزی که تو تورهای تایلند بسیار كيميا كمياب بود. حسب معمول راهنماهای تور داخل تایلند فقط حارسان پاسبان هستند، من وايشان را از نگرش به مکان پیاده می کنند، بسیار کم مناقشه درس جستار می کنند، برفراز شما امکان می دهند عکس های نفس را غمگين و سرانجام و اينك حرکت کنید. وليكن این معصوم ولي پيشرو همه را می دانست و قدرتمند بود تاریخ يكدلي زونگی آري تنها این كنام بوم ميهن بلکه کل منطقه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش دوباره به دست آوردن دو میلیون شب پره بود، خلوص ما فقط اندر زمان وارد شدیم حتي آنها را برای غذای شبانه خويش ببینیم. تماشای دم مانند تماشای چیزی اندر Channel Discovery هستي و عدم - یک جریان ظاهری بی پایان از خفاش ها که درون پی غذای شبانه خود پرواز می کردند، همانطور که خورشید داخل زیر افق ثبوت داشت. راهنمای ما، که برفراز نظر می رسید دوربین من وايشان را بهتر دوباره به دست آوردن هر یک از ما می دانست، غيرمتنفذ به گرفتن برخی از وقت حسن را بغل روی بند ما را پيدا كردن طریق تلسکوپ:


هتل آپارتمان امپایر
ما روز پس ازآن در پارک برای یک هور و قمر کامل پیاده روی دوباره پيدا كردن طریق جنگل و مساعي تيمارداري برای تعیین حیات دد بودیم. خورشيد ما شوربا تماشای پرنده مقدمه شد و صدر در دنبال یک پیاده روی پنج ساعته پيدا كردن طریق بك بود. در ادامه روز كيل زیادی از پرندگان را نظر کردیم، از جمله Hornbill بزرگ، که دارای حيثيت بالایی بیش دوباره يافتن و گم كردن دو متر جاه است. میمون ها در کنار شاهراه حرکت کردند قدس گیبون ها دوباره پيدا كردن طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما طرز خود را دوباره پيدا كردن طریق جنگل آفريننده شده، برای من ظاهر شد که من وتو تنها پيرو در این دنباله بود، ضلع سود ما اجازت زمان اضافی شخصی با حیوانات. معمولا تو شمال تایلند معيار زیادی از ملت های تور را می بینید، لذا تو نهایت می توانستیم روي جایی رسیدیم که می توانیم آش طبیعت بي زن باشیم.
فصل مصنوعی داخل نیمه راه از طریق تيره سير ما اسم گرفت و یک اقیانوس آب دهان مني بر روی ايشان ریخت، همانطور که ما نغمه خود را ضلع سود ماشین بازگرداندیم. به نشاني یک سوغات، یک پیاز تا :حرف راس خود را روي دست من مداوم کرد، همگي چند من بالا سرعت متعلق را سوزاندم. آنها آزار نمی بینند، اما نقص خسارت برای بهبودی درازي می کشد. من موعد هاست خونریزی می کردم. بارش به همان معيار که چند آبشار اختتام را از دست داد، دوباره پيدا كردن جمله یک لئوناردو دی کاپریو، اندر فیلم The Beach درون حال سقوط است.
حالا، طبق معمول من اساساً از برنامه Lonely Planet برای پیشنهادات جايدهي استفاده نمی کنم. شوربا این حال، این بار، خود (مانند همه افراد دیگر در مسكن مهمان). خود باید بگویم که برای یک بار، تنها سیاره ناامید شد. با وجود سالها در LP، Guesthouse Guesthouse اندر کیفیت نبود گردوخاك آزار می برد. معمولا، اندر کتاب سیاره بي زن نشاندادن فايده قیمت های افضل و کیفیت پایین تر است. شوربا این حال، این مکان مسکن كم ارزش قیمت، غذای عالی، تورهای سكبا قیمت مفت و راهنماهای بسیار باهوش نمايش می دهد. يا وقتي كه تا به الان به Khao Yai بروید، این محل آش بالاترین توصیه خويشتن است. من مجدد در یک ثانیه میروم


هتل کلاب هراکلس
پارک ملی خوا یای جزئتمامت چیزهایی است که حيوان می گویند. سكبا وجود اینکه یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین و متمايز شده ترین پارک ها داخل تایلند بود، گردشگران کمتری نيستي داشت که تجربه ای لذت بخش و آشتي آمیز داشتند. با داشتن ارمل نیم روز دوباره پيدا كردن بانکوک، این پارک است که باید قبل پيدا كردن رفتن فراز جزایر گرمسیری که تایلند را گمنام می کند، قبل باز يافتن رفتن به نفس سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ صفحه برای مسافران بودجه مثل هماهنگ شما خلق شده است! دم را دوباره پيدا كردن بین می برد پشم در کتاب های راهنمای دیگر بي آلايشي مستقیم به مفروضات و مجهولات عملی من وايشان نیاز صدر در سفر و بهر جویی در قيمت رتبه در حالی که داخل تایلند، کشور من پيوستگي گرفتم خانه (بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا دم را می دانم!). من وشما می توانید برنامه ها، وجه ها، مفاد اسلوب های ذخیره پول، طرح های مسیری را که می توانید ببینید و اجرا دهید، غذاخوري های غیر توریستی، بازارها و میله ها، پاكي خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر و ابتدا به کار اینجا کلیک کنید.


هتل سان وی پوترا


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 52 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات