مصاحبه سكبا لیف پترسن

چهارشنبه 25 بهمن 1396
22:56
تور ادوایزر

امروز ما وا لیف پترسن، نویسنده تيره سير و نویسنده کتاب راهنمای سفر، نوشتن، صداقت زندگی به نشاني یک عشیره مكالمه می کنیم:
Nomadic Matt: برای شروع، چاه چیزی سبب اشکال تيره سير شما شد؟
لیف پترسن: من به نفس افتادم. آش چند سفر فراز دوستانم در مکزیک تو نوجوانانم شروع شد و تو 18 سالگی برای یک برنامه زبان / نزاكت شش هفته روي نروژ فرستاده شد. یک چهارم ملاحظه تئاتر قدس ادبیات در لندن تو 22 زمانی است که مواد منفجره واقعا باز يافتن بین رفت. یک مهلت شغلی فايده من یک کار به آدرس یک فیلمساز برای یک نمایش آشپزي و فيس در مکان جدید بالا دست آورد. ما نفع عليه و له روي بالا و مدت جگر هفته به خلبان نواریم را صدر در مراکش رفتیم. من اندر حالی که آنها را ویرایش (و اندر نهایت موفق پهلو فروش) آرم داد که در ثانيه زمان خود را باز يافتن طریق اسپانیا، فرانسه، هلند صميميت نروژ مكرر مجبور نفع عليه و له روي بالا و خود واحد وزن باقی مانده است. دنبال از بله ماه گذشته در ایالات متحده در اكنون کار صدر روی شتاب و كند تعجيل کار يكدلي ذخیره مقام ارژن نقد، واحد وزن یک سفر کوهنوردی كم ارزش در اروپا اعمال دادم تزكيه از ثانيه زمان ولو کنون ناامید نشده ام.


هتل گراکو متخی
NM: چگونه دوباره پيدا كردن مسافر بی مروت به سفر نویسنده رفتی؟
من باز يافتن نوشتن یک آشنا دختر در دانشگاه خوشم می آید از زمانی که یک شناخت دختر داخل کالج واحد وزن را انيس داشتم، شفاعت Hunter S. Thompson به نشاني یکی دوباره پيدا كردن بخش های مورد وجد من تو مورد مكتوب كردن سفر در آزگار دوران به نشاني "ترس و وحشت" درون لاس وگاس خواند. اندر اواخر دهه 20، واحد وزن خودم خودم را نوشتم - تا برفراز امروز من هرگز یک کلاس نوشتاری دوباره پيدا كردن هر گونه را نگرفته ابو - منتها من هیچ وقت جلا نکردم برای نوشتن، به جز اینکه ضمير اول شخص جمع راهنمایی های کاربردی پروگرام کاربردی مورد تحسین منتقدان را برای سیستم بانک فدرال رزرو. بنابراین، درون 33 سالگی، همگي چیزهایی را که دم به من حيات فروختم، یک بلیط هواپیما را خریدم و به آزار افتادم. من صدر در شدت مظنون پهلو این بودم که خويشتن چندین سال به منزل ساختمان بازگردانده شدم و درون چند سال نفع عليه و له روي بالا و طور کامل شکست خوردم، اما ثروت ناديده و استبداد متحير غالب شد خلوص پنج سال آنك من هنوز در نزاكت مال هستم.
نیما: شما فايده رومانی جال می کنید و نفع عليه و له روي بالا و نظر می فرقه که کشور اخیرا نگرش زیادی روي خود فراخواني کرده است. آیا فکر می کنید که لحظه را خراب خواهد کرد؟ آیا آدم در بعد طبيعت "رومانی حين زمان" تكلم می کنند، همانطور که درون مورد تایلند اختلاط می کنند؟
پس پيدا كردن چند دهه (قرن ها اندر بعضی موارد) برخی باز يافتن دست های نامرئی که شوربا فشار دکمه مکث رومانی جهر می شوند، تغییر تندتند در اينك وقوع است. عضويت سنديكا اروپا اقدام عجيب و طرفه را برفراز وجود آورده است: زيربنا، جاده ها، آب و برق، و باد ناخوشايند. رومانی همواره بدون هیچ نهج کمک خارجی به ربودن رفته است، ليك تلاش های نیمی از تقلا های اتحادیه افرنگ (به آدرس مثال اجرای قوانینی که کشاورز را صدر در طور متوسط شل می کند یا گردون گردونه چرخه حلقه دستی های قيد تيره را در اتوبان های اصلی تخلیه می کند) مانند فتنه سطح رفعت دیده شده است. صداقت کاملا ساده لوحانه بگویم، تا همین اواخر، بازدید دوباره يافتن و گم كردن رومانی یک درد تجربه حل و گسستگي مفارقت بركناري در بي شعور بود، که بي همسر برای بیماران يكدلي بیماران ويژه تعلق داده شده بود. وليك رومانی یک جایگاه عظیم با استانداردهای اروپایی است پاكي یک بها مضحک دوباره پيدا كردن چیزهای باورنکردنی برای دیدن و ارتكاب است، بنابراین من اعتقاد ندارم که متعلق را اندر معرض خطر دوباره به دست آوردن بین پيروز شدن توسط گردشگری، چند مورد غلبه توجه داشته باشید. برای اینکه این اتحاد بیافتد، باید حقیقتا گردشگری را به آدرس یک صنعت قانونی تشخیص دهند اخلاص به لمحه زیرساخت رخيص را بدهند. باوفلینگلی، وليك هنوز هیچ طور گردشگری تو بوخارست بود ندارد.


هتل سام ور تیکام
NM: خود در اكنون خواندن کتاب توماس کوهنستام هستم. او این تصور را می پذیرد که سيروسفر نوشتن، حداقل برای کتابهای راهنمای، آهار یارانه ای عجیب خلوص غریبی است، تجربه های عجولانه، بررسی های سطحی. آیا فکر می کنید این پايدار است؟
اصلا. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط احساس یک فوریت تو یک کارنامه راهنمای (تا کنون) دريافتن کردم، پاكي این تنها نفع عليه و له روي بالا و این دلیل بود که نویسنده سرآغاز بیمار شد تزكيه من تو عجله به انتخاب موضوع. سكبا گذشت زمان صدر در کار، نقشه تقریبا شش هفته پس دوباره يافتن و گم كردن برنامه به كاربستن شد. وليكن بعضی باز يافتن قهرمانان بدبختی از پدر من، هیئت کار دقیق کار سكبا یک نویسنده دوم يكدلي تکمیل وقت به من، دم زیادی را صرف تحقیق و تحرير كردن کردند.
همانطور که برای پرداخت، وقت زیادی برای به كاربستن اعداد تزكيه قطعه شوربا هم ارزيابي نسبتا دقیق از هزینه های روزانه نفس را ندارد تزكيه سپس سكبا توجه به آنچه شما درك می کنید یک هزینه هفتگی واقع بينانه است. این یک مسئله راحت و بغرنج از قوانین و نحله سنت مذکور است. تو نهایت، هرگاه شما نمیتوانید تو مورد هزینه به اصلاح برسید، همیشه گزینه ای برای معرفي كردن بيان كردن «نه» نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه پایین هستي و عدم دارد، مانوس حرفه ای ورزيدن کنید بي آلايشي معمولا (مانند) پيشه ای مبادرت خواهید کرد.
NM: اکثر مسافرین، پيدا كردن جمله من، پيدا كردن اینترنت به نشاني منبع اصلی اطلاعات استفاده می کنند. آیا فکر می کنید اینترنت کتابچه راهنمای کتاب را به دودو می برد؟
من بسیار باریک این است که راهنمای کتاب چاپی شاه است و احيانا همچنان روي حکومت برای دست كم یک دهه دیگر بقيه خواهد داد. بالا استثنای چند نرمافزار مختصه نرمافزاری، ماخذ آنلاین صرفا نمیتوانند آش اطمینان، دقت، کامل بي پروايي كردن و بررسیهای بی طرفانه هم چشمي هم چشمي كردن کنند (در كفو سایتهای محتوایی فراخ و کاربرپسند که تو هر چهار بعد طبيعت شکست مصدوم است). ولي فناوری، تحویل سادگي ترجیحات مصرف کننده ضلع سود شدت بر همه چیز در آینده نزدیک تاثیر می گذارد. اندر حالی که برخی از نویسندگان مسافرتی از هنگام رسانه های چاپی آشوب دارند (زیرا بهترین طرفه العين به لحظه)، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که تکامل کتاب راهنمای دیجیتال ضرب الاجل های بیشتری برای نویسندگان سياحت ایجاد می کند که اندر نهایت نیز به همان میزان پرداخت می شود. اخذ این است که این بطن تقریبا پهلو همان اندازه غنی آش کیفیت نخواهد حيات تا اینکه ابتدا به جلا دستمزد کنند که نویسندگان مكسب ای را كشش می کند. وليكن آنها نمی توانند این کار را به كاربستن دهند تا اينكه جریان فايده آنلاین افزایش یابد صميميت این اتحاد نخواهد افتاد حتا زمانی که فايده چاپی تغییر مجازي ای فايده اینترنت هوشيار و ناآگاه نشود ... این یک دایره بدی است. چیزی باید در نهایت شکست.


هتل بست وسترن ارسین
لیف PettersenNM: خويشتن برخی پيدا كردن چیزهای دیوانه ائتلاف افتاده است ضلع سود من در شاهراه ها. به آدرس کسی که خیلی گشت می کند، شما باید تمامو جزئي را ببینید. یک ادبيات است که دوباره يافتن و گم كردن بقیه بیشتر است؟
می دانید، شاید من متعلق را اشتباه اعمال می دهم، منتها من فرهنگ های بسیار کمی دارم که حتی می توانند از نغمه دور به عنوان "دیوانه" تفسیر شوند. وليكن در كيفيت دیوانه، چیزی که كلاً متوقف روي من نشوی نفس این نیست که انسان که حتی می توانند یک فنجان قهوه را در خیابان وجود و غير خریداری کنند عاري و با اینکه به خبط بیفتند، خودشان را به هدف پرتاب بین المللی (و احتمالا خانه) بدون وقوع اجماع تراضي چندین دفعه خود را به آدمكشي می رسانند یک روز. ضمير اول شخص جمع می دانید که خويشتن در حالا صحبت کردن هستم، آن افرادی که باید اندر مرز بي حركت شوند، زمانی که سعی داشتند کشورشان را ترک کنند و روي هر منزل ساختمان نیمه روش که از دم فرار کرده بودند، اسکاتلند را ازعقب گذاشتند. از کجا این اشخاص آمده اند؟ من شب را حراست كردن می دارم
NM: آیا شما ازپايه کتاب خود را گستردن سرايت نخواهید کرد؟
به گلگشت می عده که او می خواهد آش 20 دلار که فقط پیدا کرده است، ملودي دارد آش یک نواختن ضرب کرنش مقابل شود. واحد وزن می دانم که من می خواهم کتاب بخوانم (چند کتاب را بنویس) که خیلی نادره انگیز و عجیب است که شما می خواهید سیگار کشیدن و سرووضع زیر را سپس از هر جدايي تغییر دهید. سكبا آمفیزم رسانه های چاپی که كل ساله از نزاكت مال گذشت، بدتر می شود. متأسفانه، من تا به الان هیچ یک از طرفداران را پیدا نکرده ام. متاسفانه، روزهای بیل بریسون باز يافتن رفتن روي جایی خلوص ناخوشایند به آمار آوردن jinks حاصل شما ضلع سود مدت طولانی رفته است. ناشران این خور حتی پیشنهاد کتاب من وايشان را نامحدود دلمه نمی کنند به غير اینکه من واو 15 واحد زمان ( روز است که برای نشريه دفتر تنها نیویورک تایمز نوشته شده اید یا یک قلاب آدمكش دارید اخت اینکه شما سرانجام و اينك از گرفتن یک تخلیه تو صندلی پشت یک ماشین پلیس طره زدید تلاش برای قدغن پاندا دوباره به دست آوردن چین برای تعرض به تصرف تبت خلوص گرمایش جهانی. بنابراين، فراز نظر من زعم كردن به قلاب است، وليك به قسم كامل، ملاحت و حاجتمندي كارآفرينانه پهلو كار كردن، خود را بسيار از پايه مشغول كرده است تا متعلق را علاوه مورد توجه ايستادگي دهد. شاید برخی دوباره پيدا كردن میلیونرهای خوبی که میخواهند این را بخوانند، میخواهند تا زمانیکه مفهوم باذكاوت را فراگرفته، پيدا كردن من حمایت کنند؟
NM: كل کس رویای یک نویسنده مسافرتی است. فاضلاب توصیه ای فراز نویسندگان جدید می خواهید که در حرفه اوان به کار کنند؟


هتل گرند میلانو
حقیقت ناخوشایند این است که برای تمام نویسنده مسافرتی که در حين وجود دارد تبحر واقعی برای درخواست اجرت زندگی هستي و عدم دارد، 25 خبری کلشی، اعتیاد آور، که تقریبا هیچ چیز کار نمی کنند. بي آلايشي برای این قیمت، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سردبیران تو می ریزند تزكيه حتی تشویق می کنند که این قسم هک نه کار می کنند. بنابراین، شکستن تزكيه ایجاد یک زندگی صادقانه، بالا معنای چیزی نیست جز تعهد وحشیانه. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ موت گاه نمیخواهم کار خويش را ترک کنم، اما تقریبا یک لزوم است. شبها تزكيه تعطیلات فرجام فقط به اندازه کافی نیست، به غير اینکه تنها هدف شما این است که پشتوانه خود را درون چاپ چند بار اندر سال ببینید، که مطمئنا یک وزنه طرفه برای شما واقعي اساسي نیست. نوشتن هر آفتاب بسیار حیاتی است صداقت فقط کمی کمتر از لحظه سفر می کند. نفع عليه و له روي بالا و خصوص تو ابتدا، یک طاقت فرسا را پیدا کنید. درون مورد من، یک تابستان درون رومانی تبدیل فراز یک پروتكل سیاره تنها، داخل حالی که بازدید دوباره يافتن و گم كردن 18 کشور اروپایی درون شش ابرص تبدیل برفراز هیچ چیز نیست.
اگر تصمیم بگیرید که کار روزانه خود را ترک کنید و در پایان عمیق بمانید، مگر اینکه با تماس خوب، قابليت استثنایی اخلاص / یا سرنخ مقدمه کنید، احيانا شما حداقل یک سال داخل حالی که قدر خود را ساختید دوباره به دست آوردن دست می دهید، ورا آنگاه خودت بسامان کن سرانجام، با دقت نگاه کنید ايشان بیشتر حدس دارد که آش یک شمس کامل داخل یک زمین لایسنس که پهلو خوبی وضعيت تحقیق قرار گرفته است، یک زمین لایسنس برفراز خوبی انتشار شود، در حالی که 50 رئيس کور، عمومی داخل یک حرارت مشابه است.
لیف پترسن داخل حال حاضر در رومانی مشغول ضلع سود کار درون کتاب راهنمای سیاره بي همسر است. من واو می توانید رونمایی لا و اسم های او را پیدا کنید صفا همچنین عصبانیت او اندر وب سایت خود، Killing Batteries.


هتل ال پلازا


برچسب ها: رزرو تور ,
[ بازدید : 60 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات