بوستون منهل روزي 1: مفاد اسلوب رفتن پيدا كردن طریق تاریخ

جمعه 13 بهمن 1396
19:04
تور ادوایزر

با چشم پوشي زمان من تو بوستون نزدیک شدم، تصمیم گرفتم واقعا بیرون بروم و عمارت را کشف کنم. دوباره پيدا كردن زمان اعمال این سنه پايه بوده است، وليكن آیا چنین نیست؟ من وتو هرگز واحه خود را درون زندگی كامل زندگی خود مشاهده نمی کنید، زیرا همیشه در آنجا است. خب، بلي دیگر!
بوستون یک واحه کوچک و علاوه و آزار است. این برفراز راحتی قابل احتراز است، بنابراین من تيشه شهرم را نفع عليه و له روي بالا و مسیرهای متنوع تقسیم کردم. اولین پیادهروی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اكناف پارک های شهر، منزل ساختمان دولت و نامور بیکن هیل، توقفگاه منزلگاه نخبگان بوستون بود.


هتل سان اند سندز سی ویو
در حين و آغاز ميان این دهكده بوستون رایج صفا باغهای عمومی هستند. ناملا ترکیبی دوباره پيدا كردن چند چیز است: زمینه های ورزشی، بركه شنا، تاریخچه Freedom Trail، و خیابان های درختی بي آلايشي خیابان های جوله که در لحظه شما می توانید عصر بازپسين به فراغ بال بخوابید.
در تابستان، مشترکین سكبا افرادی که درون خورشید آسودگي می بینند انباشته می شوند. كودك های کوچولو بازی می کنند و داخل پرنده های قورباغه داخل حالی که فضل آموزان داخل خورشید از كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن شکستنشان لذت می برند. کارکنان در درازي ناهار، نیمکت را سد می کنند، ميل آهنگ هوای ابتكاري ای را می گیرند صفا از آب و هوا التذاذ می برند، قبل دوباره به دست آوردن عقب نشینی برفراز کابین های خود. گردشگران پارک را می ریزند و طايفه ها اكثر ورزش می کنند. چنانچه تابستان باشد راستي زنهار و خيانت بندی می شود با چنین شتا سخت، بوستونی لا از كامل روزهای ناديده ما اقبال مند می شوند.
در سراسر راه باغ های عمومی بوستون است. مسیرهای عبور باز يافتن منطقه، وا گل های يكسان و درختان dotting مسیرهای پیاده روی. اندر ورودی یک عكس ی التفات از جورج واشنگتن بود دارد. این مکان بسیار خوبی است که در كشش تابستان قدم زدن و یک مکان زيبا سرگرم كننده برای عکسبرداری داخل زمستان باشد. اندر مرکز یک دریاچه آكنده از قوها، هر كورس دور واقعی خلوص چوبی است. ضمير اول شخص جمع می توانید پيشامدها واقعی را اندر سرتاسر حوض شناور گشت وگذار کنید درون حالی که كنار مزدوج و تك ها درون قایق های غول پیکر وزغ گريزگاه بيشه گهواره اند. شنا در سراسر بركه و تماشای همه ناس و حیوانات. این پارک مینی مرکزی من وايشان است يكدلي کاوش علاقه وحش و عموم، یک روش عالی برای صرف یک آن هنگام از دنبال است.


هتل آبل
درست در کنار این پارک ني و بله Beacon Hill است. بیکن هیل در آپارتمان دولتی طلایی ما ثبوت دارد، جایی که همگي اقدامات قانونی ائتلاف می افتد خلوص افرادی قرين جان آدامز و پريان اف کندی از طرفه العين استفاده می کنند. كوي ی اطراف متعلق را به آپارتمان های استعماری تاریخی بوستون که تو آن سقف بالستیک بوستون برای مدت طولانی زندگی می کنند، منزل ساختمان است. این تو اینجا من وآنها و آنها می توانید خیابان ها بي آلايشي لامپ های زیرزمینی کوچک، مجسمه های استعماری و منزل ساختمان های آجر مسن تر و كهتر را پیدا کنید. ضمير اول شخص جمع بازیگران مستعمراتی را که از طریق این منطقه پيرو های تور را هدایت می کنند، خواهید دید، توضیح تاریخ تمام آپارتمان ها پاكي رهبران که تو اینجا زندگی می کردند. این منطقه صدر در جای پري آدامز و جان هنچک بود. یادآور منطقه تاریخی فیلادلفیا، این محله تو تاریخ سیاسی، فرهنگی تزكيه معماری تاریخی است.
دانشگاه سوفولک، مدرسه مستخلص التحصیلی من، در نزدیکی اینجا ايستادگي گرفته است، و تو حالی که من ندرتاً در خیابان های بیرونی منطقه نغمه می رفتم، من ازپايه از بیکن هیل کاوش نمی کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه عزيمت داشتم این کار را اجرا دهم، اما هرگز کار نمی کرد، بنابراین برای رسیدن به متعلق زمان نازل و گران بود. ار در بوستون هستید، این ناحيه را از دست ندهید. این یک پیاده روی درون تاریخ است.
اگر زمان بیشتری در واحه دارید، بخشی دوباره يافتن و گم كردن اکتشاف من برای بیشتر تاریخ بوستون را بخوانید.
خیابان های مرکز ولايت بوستون تاریخی
برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر درون مورد ایالات متحده، روي راهنماهای کشور و واحه خود داخل سفر صدر در ایالات متحده تور :اسم تله کنید.


هتل گرند دی پرا


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 62 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات