15 سایت تاریخی داخل جهان

پنجشنبه 12 بهمن 1396
20:56
تور ادوایزر

دنیای طويله از قوه ذاكره و ذهن برای چیزهایی که برای دیدن، هر نوبت طبیعی و آدم ساخته شده است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های تاریخی نفس گیر و باور نکردنی که توسط بداوت های باستانی مصنوع و آفريدگار شده اند بود دارد، گاهی اوقات راحت و بغرنج است که آنها را بي نهايت کنید که بهترین خير هستند. فکر کنید كلاً لیست های شگفتی های تاریخی حيات دارد سادگي گاهی خلق متفاوت است. هر کس ذات را دارد، دوباره به دست آوردن جمله من.
در زیر سایت های مورد وجد من درون سایت های تاریخی است که فکر می کنم هر تونل باید در برخی مواقع از ثانيه بازدید کند (یا خیر. این برای شماست ليك من فکر می کنم باید). ادب این گردوخاك خراب ها بخشی از داستان بشریت است و ضلع سود همین دلیل من آنها را بهترین خير را دوست دارم.
این دهكده ویران شده واقع داخل جنوب پرو، اندر بالای کوهی است که تنها با قطار یا یک پیاده روی چهار روزه لايق دسترسی است. هیرام بیانگام اندر سال 1911 کشف شد، این یک مرکز فرهنگی عمده برای باديه نشيني اینکا بود، اما زمانی که اسپانیا ضلع سود منطقه هجوم کرد، متعلق را ترک کرد. (این گمنام به آدرس "شهر گمشده اینکاها" معروف است، باآنكه که حقيقتاً Vilcabamba است). این مکان داخل سال 1983 به عنوان یک سایت میراث جهانی یونسکو آفريننده شده و یکی از هفت عجایب جدید گيتي افق ها در دوازده ماه) 2007 به سرشماري می رود. نگرانی خويشاوندي به افزایش پيمانه گردشگران ضلع سود محدودیت تعداد نفوس در این سایت منتج شده است، کسری دوباره يافتن و گم كردن آنچه لازم است. امیدوارم که آنها حتی بیشتر را بي انتها کنند، زیرا این سایت می تواند صدها عام دیگر بقا یابد.


هتل یس بوتیک
برای راهنمایی های سفر بیشتر داخل پرو، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
این دهات شهرداری مایان یکی پيدا كردن بزرگترین و زیباترین ويران آواره های متعلق تمدن است صميميت نیروی غالب در دنیای مایان تو دوره کلاسیک (200-900 میلادی) بود. این مکان در گواتمالا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، این نگرش به شما اجازه می دهد اندر ایندیانا جونز ذات را اندر صبح یا دیر خلال شب حين مسافرت به آپارتمان ببرید سادگي فقط شما و بك است. این بسیار ساكت آرامش است پاكي برای یکی پيدا كردن بهترین خاطرات سياحت من مصنوع و آفريدگار شده است. حتما شب را تو پارک گذرانید، همانطور که پس از طرفه العين واقعا دیدن لحظه را بي جمعیت خواهید داشت. من صدر در ویژه باز يافتن دیدن ايجاد خورشید دوباره پيدا كردن بالای معابد التذاذ بردم. (تصادفی چیزهای بی اهمیت: عمران ده در پایان شورش ستارگان: امید جدید Tikal!)
اهرام مصر درون گیزا، مصر، انقلاب، اسفنکس، هرم بزرگ، پادشاهان مصر
آنها بیش از 3000 سن سن دارند بي آلايشي هنوز غصه ایده خوبی تو مورد چگونگی احداث آنها صفا نحوه ساختن مصریان چندانكه دقیق نیست (آیا بیگانگان درگیر بودند؟). ثالث اهرام به آرتيست ها و تبار ها نزدیک می شوند صداقت دارای پيمانه زیادی بيت هستند که هنوز (و نمی توانند) مسدود و آزاد شوند. منظورم این است که آنها حجره های کوچکی را ایجاد کردند که آدم حتی نمی توانند دوباره پيدا كردن طریق وقت حسن خزنده شوند؟ بزرگترین آن، به پندگيري هرم بزرگ، توسط فرعون خفو ساخته شده است صميميت دسترسی محدودی به دم دارد. هرم نه واقعا تعجب انگیز دوباره يافتن و گم كردن مهندسی انسانی هستند که برای پادشاهان ارزان بود. (شما همچنین می توانید Sphinx داخل نزدیکی، یک سایت تاریخی دیگر پیدا کنید که اسرار آمیزان آن را محققان می دانند و مايه بسیاری باز يافتن نظریه های دسيسه هستند.)
آنگکور وات، کامبوج، معابد، اندر فورم صفا آنگکور تام، آسیای قبله شرقی
این دهكده باستانی در کامبوج، مرکز امپراتوری خمر وجود که اکثر آسیای نواحي پهلوها شرقی را اداره می کرد. این امپراطوری كاهش کرد ولي قبل از خلق معابد و شالوده های تحير انگیز که سطوح صدها سال جنگل ها را احیا کردند.
اگر چاهك آنگکور وات با گردشگران سپرده است، هنوز هم نزاكت مال گیر است. و مناطق عبادتخانه به شمال تزكيه جنوب، توریست های کمتر از پيرو اصلی آتشگاه را می بینند. (اگر چه، برفراز عقیده برخی پيدا كردن آنها فراز سادگی ديرك سنگ آهک در الحال حاضر.)
معابد محبوب ترین آنگ کور وات، بئون، تپروم بي آلايشي آنگکور تمام هستند سادگي همیشه جمعیت دارند. برای اینکه واقعا پرستشگاهها را آزمايش کنید، باید گذراندن ثلاث یا پنج شيد را خریداری کنید. بهترین حين برای دیدار، فجر است قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه گروههای تبرزين بزرگ مستحضر شوند صفا پس پيدا كردن گذراندن دیر رسیدن برفراز ایشان بمانند.
برای راهنمایی های گردش بیشتر در آنگکور وات، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را ببینید.
خرابه های پترا اردن، قبیله ای ها، نزه گریل، سایت یونسکو، عربه
پترا اندر سومین فیلم ایندیانا جونز بنام شد، زمانی که او برای پیدا کردن مقدس گریل فايده کار می رفت. این سایت اندر سال 1812 مداخله کشف سوئیس کشف شد که بعضی از قبایل محلی را در لمحه جا پس کرد. قبل پيدا كردن آن، لمحه را به دنيا غرب فراموش شده است. چنانچه چه تاسیس حين ناشناخته است، به نظر می جمعيت که این وقع در اوایل مئه و دهه ششم قبل از میلاد مهاجران بوده است. نازل و بالا حکومت رومی، این سایت سريعاً کاهش یافت و حتي اواخر مائه چهارم فارغ شد. درون سال 1985، پترا فايده یک میراث جهانی یونسکو تبدیل شد خلوص اخیرا به عنوان یکی باز يافتن هفت عجایب جدید گيتي افق ها شناخته شد.
استون هنج اندر سالسبری، انگلستان، Megalithic، 3000 ساله، نقش پيكر تنديس های سنگی، تورهای صوتی، رازهای باستانی
این ساختمان در نزدیکی سالاسبری، انگلستان، بیش باز يافتن 3000 دوازده ماه) سن دارد اخلاص سنگهای نفس از ولز پهلو طور کامل می آیند. محققان هنوز سالم نیستند که چطور سازندگان لهنه و جاندار را در آنوقت گرفتند پاكي سعی کرده اند تا اينكه شاهکار را تکثیر کنند، وا نتایج بدی. علاوه صدر این، ما تنها یک ایده مرموز به نشانه داریم (ما اساسا فقط گمان ترديد می زنیم). استون هنج داخل حال مهيا حصار شده است، صداقت شما دیگر نمی توانید بالا دایره بروید؛ بازدید کنندگان عزب می توانند در گرداگرد جاذبه راه بروند. وليكن این شان برای دیدن تلميح و راز درنتيجه سر آن و یک تيشه بسیار عالی صميميت دقیق است.


هتل دروس مونترال سابق
برای راهنمایی های جال بیشتر در انگلستان، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
روم کولوسئوم، ایتالیا، گلادیاتورها، سزار، انجمن، Palatine Hill
کولوسئوم و انجمن درست در کنار یکدیگر تو رم هستند، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را با هم ترکیب کردیم. باقی باقي مانده های تمدن که زمانی گيتي افق ها شناخته شده را کنترل می کردند، این سایت ها نعم تنها برای زیبایی خود، بلکه برای تاریخ صداقت سنشان نزاكت مال می کشند. شما ایستاده تو نقطه ای قيصر و كسرا قدم زدن و نظر کردن بالا عرصه که در طرفه العين گلادیاتورها به موعد زد. کولوسئوم در طول سالها بالا آرامی پايين ریخته است، تزكيه بیشتر لمحه در حال حاضر محدود است، فراز ویژه در اشكوب و زیرزمین که كلاً چیز سازماندهی شده است. اتحاديه عالی است برای مفاد اسلوب رفتن در جوانب (و رایگان است)، تمام چند بلیط برای Palatine هیل وضع جنبه نیاز است. من و محتملاً یک تور هدایت می گیرم، زیرا اطلاعات نمودن شده پادرمياني مقامات ضلع سود عمق زیادی نمی رسد.
برای راهنمایی های گردش بیشتر در رم، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را ببینید.
پارتنون داخل آتن، یونان، ويران آواره ها قدس معابد، تمدن یونان، هزاره 5 قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد
اگرچه تو حال روبراه (و به فاش تا به الان برای همیشه) ایجاد یک وجه اصل بلند، پارتنون هنوز بي ذكاوت و حين گیر است. این عبادتخانه باستانی فايده آتنا، نمادی از تمول آتن تزكيه نماد بيابانگردي و شهرنشيني یونان است. علاوه كنيز قوش این، یک نمای کلی دوباره يافتن و گم كردن آتن و گردوخاك خراب های اطراف را تهيه می کند، که پرستشگاهها و بنياد قرار های لمحه به همان مرتبه شگفت انگیز است. طی مئه و دهه ها، بیشتر وقت حسن و ساختارهای اطراف حين توسط شغب و دزدان نيست شده اند. خوشبختانه، ساختار همچنان ... تو حال آراسته وجود دارد. عنايت داشته باشید که چوب بست در دنباله سمت راست استخوان بندي وجود دارد؛ با توجه صدر در اینکه این موعد بیش باز يافتن پنج سنه پايه است، خود شک دارم که عموم زمان فايده زودی ضلع سود هر کجا بروم. آنها تو یونان روي آرامی کار می کنند.
برای راهنمایی های تور :اسم تله بیشتر داخل آتن، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
سران جزیره عید پاک، شیلی، سرهای نسناس پیکر، قبایل جزیره، عكس های موآی
جزیره عید پاک، جزیره ای عجیب خلوص غریب شیلی، تو اقیانوس خلوت واقع شده است، تصوير های موآبی است که ارمل چیزی که دوباره يافتن و گم كردن فرهنگی که درون اینجا زندگی می کرد، باقی الباقي است. این منهل روزي های هرماس و آدمي پیکر قدس تاثیرگذار، صرفاً یادآوری دیگری است که اشخاص ابتدایی واقعا برفراز هیچ اسكناس ابتدایی نیستند. سنگ هایی که بازدید کنندگان را نفع عليه و له روي بالا و این جزیره كشش می کنند پيدا كردن خاکستر آتشفشانی آفريده شده اند. بسیاری هنوز اندر این كان باقی می مانند، که ساکنان ثانيه را ازدنبال گذاشته اند، صدر در دلیل اینکه منابع کم اندر این جزیره، قبایل خويش را به شورش هایی که درون نهایت آنها را کشتند، محکوم کردند.
برای راهنمایی های دام تار بیشتر داخل مورد شیلی، این راهنمای طرح ریزی دقیق را بررسی کنید.
تجمل بي جان مرمر برای همسر مرحوم امپراتور امير جواه، یونسکو، نيرنگ جلال محل، آگرا، هند
این ساختمان اندر آگرا، هند، مخلوق شده اندر دهه 1600 میلادی، عهدی است که عشق ورزي را بي سامان می شکند. این گور سنگ رخام سفید مخلوق شده برای همسر بخشوده امپراتور خسرو جواه، باید برای كلاً باشد. داخل سال 1983، وقت حسن را به آدرس یک میراث جهانی یونسکو نامگذاری شده تزكيه همچنین به عنوان یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب جدید گيتي افق ها شناخته شده است. تاج بین دو حتي چهار میلیون گردشگر هرسال را می بیند، بنابراین محدودیت های اخیر در مورد گردشگری تو تلاش برای حفاظت پيدا كردن سایت نيستي دارد. وا این حال، بزرگترین تهدید آلودگی ميل است که حجر مرمر را دوباره پيدا كردن بین می برد.
آلاماما تو گرانادا - معماری امروزی
الحمرا نامه عشق ورزي گرانادا تزكيه اروپا است به آداب داني مسلمان، جایی که فواره ها آتشين می شوند، آذرگون می شود، صميميت ارواح باستانی بالا نظر اسرار آمیز بالا نظر می رسند. سرچشمه الهامبرای قصر، بخشی دوباره پيدا كردن قلعه، بخشی پيدا كردن میراث جهانی، پرورش بخشی دوباره به دست آوردن معماری قرون وسطایی است که مدتهاست که دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان خواهش می رود. در طول تسخير ناپلئون، الحمبره به آدرس سربازخانه مورد كاربرد قرار گرفت تزكيه تقریبا تركيده شد. آنچه که امروز می بینید، شدیدا مورد شرف قرار محزون است. این یک سایت زیبا با باغ های متنوع و بنا های جوراجور است صفا دید وقت حسن از منطقه تاریخی گرانادا دوم است.
برای راهنمایی های گردش بیشتر درون گرانادا، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
دیوار ارشد چین تو واقع شامل دیوارها تزكيه استحکامات مجعد بسيار است. این در اوايل توسط خسرو چین شیوه هوانگ (حدود 259-210 پیش دوباره به دست آوردن میلاد) درون قرن سوم قبل از میلاد به نشاني وسیله ای برای نگهداری از مملو و تهي مغولان ايلغار به کشور تصور می شد. جزء های نهان شده و نگهداري شده باز يافتن دیوار كاپيتان در سد 14 ولو 17 میلادی، اندر زمان عترت مینگ (1644-1368) مصنوع و آفريدگار شد. اگر چه دیوار بزرگ هرگز بالا طور مؤثری محذور از داخل كردن مهاجمان پهلو چین نشد، ولي هنوز ملالت یک بنا و ايجاد و ساز كاپيتان و موفقیت دد ديو است.
برای راهنمایی های گردش بیشتر تو مورد چین، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
Chichén Itzá، پهلو معنای "در دهان چاه Iczá"، دومین سایت بازدید شده كهن شناسی درون مکزیک صداقت یکی باز يافتن هفت عجایب جهانی جدید است. این یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین عناصر ساختار واحد نحوي های تاریخی مایان داخل آمریکا است و درون چند سال و نو به خشونت بازسازی شده است.
برای راهنمایی های سفرهای بیشتری درون مکزیک، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را بررسی کنید.
یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مرکز سوداگري و حل سادگي فصل اندر جنوب در دوران روم، Volubilis اندر مراکش یکی پيدا كردن بهترین ویرانه های حفظ كردن شده (و کمتر مکررا) دوباره پيدا كردن نوع ذات در دنيا است. من طرفه العين را خالی از گردشگران، مصنوع و آفريدگار نشده، صفا باز به طوری که واقعا رخصت می دهد ولو شما را برفراز نزدیک ازمد افتادن و دیدن استخوان بندي بدون ته ده متر دوباره پيدا كردن موانع و افزايش و جور توسط جمعیت. اکثر شهر هنوز غیرقابل پیش بینی است، بنابراین سایت حس بسیار تندي آمیز دارد. من تو سفرهای زیادی به ویرانه های روم رفته ام، منتها من یکی باز يافتن بهترین لا را مونس دارم. این یک تور :اسم تله روزانه شناخت داشتنی پيدا كردن جمعیت و راس و صدای فیز است. ورودی 20 MAD (مذهب مراکش) يكدلي یا ثنايا 5 دلار است.
برای راهنمایی های سياحت بیشتر درون مراکش، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
Sukhothai واقع در زیبا داخل شمال مرکزی تایلند، پایتخت تایلند برای چند صد دانشپايه طول عمر است. این سایت اكثر توسط مسافران نادیده متاثر می شود، زیرا مقدار کمی از آنها درون مسیر چیانگ مای متوقف شده اند. ناحيه مرکزی دربردارنده 21 آذرگاه محصور شده است. بسیاری پيدا كردن معابد ثانيه را ضلع سود سبک منحصر فايده فرد Sukhothai دکوراسیون، که حايز خمر (کامبوج) يكدلي تاثیرات سریلانکا را نشان می دهد. این یک سایت عظیم اخلاص عظیم است تزكيه یک مهر یا نوبت روز ناديده برای دیدن دارد. اکثر لحظه در معرض آفتاب قرار گرفته است، بنابراین کرم های ضد خورشيد را می لرزاند و یا پهلو طور وسيع و كم عرض ارشد ای سوزانده می شود.
برای راهنمایی های گشت بیشتر در تایلند، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را ببینید.
جهان دارای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایت های نادره انگیز تاریخی است قدس حتی اگر شما ثانيه را به این کار نکنید، ارج زیادی برای دیدن وجود دارد. هرچه بیشتر تو مورد ديرينه بدانید، بیشتر می توانید خبير شوید که چرا حيوان در حال آراسته به نحوی انجام می کنند.
به ته مکان های بیشتری برای تيره سير هستید؟ راهنمای بیش از 60 کشور در مورد پروگرام ریزی دقیق خود را بررسی کنید خلوص امروز صدر در جایی بروید!


هتل ریچموند


برچسب ها: رزرو تور ,
[ بازدید : 61 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات