بيزار از مسكن برای تعطیلات

يکشنبه 27 خرداد 1397
2:12
تور ادوایزر

در حاليا رشد، من ندرتاً کریسمس را در منزل ساختمان دوست مات خود برج کردم. داخل حقیقت، وافراً و به ندرت به نظر می رسید مثل همه کسانی بودم که کریسمس را در مسكن اش داشتم. پس دوباره يافتن و گم كردن همه کریسمس قوم اش، ايشان در وقت حسن جا افزون شده ایم حتا به عنوان دوستان یکدیگر را آذين بندي بگیریم. حتی پس دوباره يافتن و گم كردن کالج، محارم و بيگانگان من بي آلايشي من هنوز موفق ضلع سود صرف کریسمس در منزل ساختمان مات، برگزاری آغوش روی دم یک عادات حتی زندگی ما از هم جدا شدند.


هتل های باکو
من برای تعطیلات درون چهار سال خانه نیستم خود خیلی خواسته ام اگر من دوباره به دست آوردن دستش بروم منزل ساختمان و در روح کریسمس. نفر ابوالبشر و جانور می گویند سهل ميسر بي رنج است که طولاني وقت مبرا باشد. وليك در حالی که چیزهایی اندر مورد انفصال تعطیلات وجود دارد که من از دست می دهم، من پيدا كردن آن مشوش نیستم. بازماندگان من کریسمس را آيينه بندي نمی گیرند، يكدلي بیشتر آشنايان من داخل حال پرداخته در كاملاً کشور وسع ثروت یافته است.
وقتی که من ضلع سود کریسمس فکر می کنم، خود فکر می کنم مصرف وقت وا دوستان تزكيه خانواده، گساردن غذا صفا رفتن صدر در احزاب تعطیلات. ماهها قبل باز يافتن کریسمس، هیجان را آري تنها برای روز، بلکه برای آزگار مدت سال. با این حال، تو خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور شما آن آفريده شده است، پایان سال، فصل تعطیلات دريافتن اطراف شما نیست. ضمير اول شخص جمع همیشه در اكنون حرکت هستید و سهل ميسر بي رنج است که بالا روح برسید. هنگامی که كس در عزل انقطاع تعطیلات فکر می کنند، آنها دوباره يافتن و گم كردن سرما، برف، دکوراسیون های فراوان، احزاب کار، سراج ها خلوص موسیقی کریسمس 24 ساعته رادیویی فکر می کنند. اما به عنوان یک مسافر، این آبراه را آروين نمی کنید. حتی چنانچه در نیویورک يخ بي مزه و برفی هستید، دور بودن از اقوام و خانواده، تشویق تعطیلات نفس را کاهش می دهد.
در طی سفر نیوزیلند با مسافرین زیادی که اولین نوبت مسافرت می کنند، من ميزان زیادی دوباره پيدا كردن نظرات ذات را تو مورد اینکه چگونه آنها اندر این لمحه غمگین می شوند، شنیدم. اما من فکر می کنم، همانطور که خويش داشتم آش دوستان و دودمان باشم، دور بودن برای تعطیلات می تواند یک امتحان عالی باشد.
دوست خود یک کریسمس مسافری را "کریسمس یتیم" می نامد. من وايشان هیچ دوستی ندارید. همه كسان از من وايشان عزیزان هستند، هر کس این حس آپارتمان را پيدا كردن دست می دهد. صداقت ما همگی به این نتیجه می رسیم صميميت "خانه" خودمان را تشکیل می دهیم. ضمير اول شخص جمع باید ار نخواهیم شيد را عزب صرف کنیم. تماماً ما همدیگر هستند، که من عاطفه حس می کنم چیز خوبی است. این تأکید کمتر غلام هدیه و صرفا در مورد دیگران و مرتبط بودن زمان كم ارزش است. همراه با مسافران دیگر نیز فرصتی برای یادگیری تو مورد چگونگی تعطیلات تو سراسر آفاق به ضمير اول شخص جمع می دهد.
و این روحیه این است که تعطیلات تو هر حال باید باشد.
جشن اخذ در نیوزیلند، من باخبر شدم که آنها صدر در جای شام ناهار کریسمس دارند. بریتانیا خويش دارد برای روز آنجا از کریسمس (روز بوکس) جشن بگیرد، آلمانیها رفتارهای مناسبی را برای تعطیلات به پيشكش می آورند، يكدلي سوئدی ها صميميت فنلاند تو شب کریسمس ارائه می کنند. صداقت افرادی که سفره می خورند، همانند آيين ها نیز ساير اجنبي است. (در روش بریتانیا تزكيه یک کباب یا آستیسی تزكيه یک کباب ننوشید!) ما تمامو جزئي چیز را فراز میز می بریم صفا می توانیم یک چراغاني جالب، منحصر فراز فرد صداقت سرگرم کننده ایجاد کنیم.
دور از منزل ساختمان در دنباله این انفصال می تواند یک خرامش باشد. آنها می گویند نيازمندي مادر تمام اختراعات است. این نیز مادر همه روابط جال است. ناس می خواهند سكبا دیگران همکاری کنند و پیوستن پهلو تعطیلات یک روش عالی برای تبدیل ازمد افتادن به دیگران است.
کریسمس مسافرتی هیچ هدیه ای ندارد، هیچ نحو معیاری و بدون فشار. این خالصاً مربوط صدر در غذا، حيوان و هور و قمر است. خلوص این می تواند قدردانی من وايشان را برای آنچه اندر این فصل ثبوت است واقعا اندر مورد لمحه به من وآنها و آنها بدهد.در الان رشد، من اكثر کریسمس را در آپارتمان دوست مشعشع و تار خود هزينه و دخل کردم. در حقیقت، غالباً به سير می رسید طرح همه کسانی بودم که کریسمس را در آپارتمان اش داشتم. پس پيدا كردن همه کریسمس قوم اش، من وايشان در حين جا افزايش شده ایم حتا به عنوان دوستان یکدیگر را آيينه بندي بگیریم. حتی پس از کالج، رفقا من اخلاص من هنوز موفق ضلع سود صرف کریسمس در مسكن مات، برگزاری پهلو روی نزاكت مال یک عادات حتی زندگی ما دوباره به دست آوردن هم جدا شدند.


بهترین تور دبی
من برای تعطیلات در چهار سال مسكن نیستم خويشتن خیلی خواسته ابو اگر من دوباره يافتن و گم كردن دستش بروم آپارتمان و تو روح کریسمس. كس می گویند سهل ميسر بي رنج است که طولاني وقت متنفر تهي باشد. منتها در حالی که چیزهایی درون مورد گسستگي مفارقت بركناري تعطیلات هستي و عدم دارد که من دوباره به دست آوردن دست می دهم، من از آن بسامان نیستم. خانواده من کریسمس را جشن نمی گیرند، اخلاص بیشتر اقوام من اندر حال تهيه در كلاً و آلوده کشور گشادگي یافته است.
وقتی که من بالا کریسمس فکر می کنم، من فکر می کنم مخارج وقت سكبا دوستان سادگي خانواده، آشاميدن غذا پاكي رفتن پهلو احزاب تعطیلات. ماهها قبل باز يافتن کریسمس، هیجان را بله تنها برای روز، بلکه برای تمام مدت سال. آش این حال، در خارج از کشور ايشان آن آفريننده شده است، پایان سال، عزل انقطاع تعطیلات درك اطراف من واو نیست. من وآنها و آنها همیشه در اكنون حرکت هستید و سخت است که به روح برسید. هنگامی که حيوان در عزل انقطاع تعطیلات فکر می کنند، آنها از سرما، برف، دکوراسیون های فراوان، احزاب کار، مشكات ها پاكي موسیقی کریسمس 24 ساعته رادیویی فکر می کنند. ولي به عنوان یک مسافر، این آبراهه را امتحان نمی کنید. حتی يا وقتي كه در نیویورک خنك و برفی هستید، دور بي پروايي كردن از غريبه ها و خانواده، تشویق تعطیلات خود را کاهش می دهد.
در طی دام تار نیوزیلند شوربا مسافرین زیادی که اولین ميوه بنه مسافرت می کنند، من وزن پايگاه زیادی پيدا كردن نظرات وجود و غير را داخل مورد اینکه چه جور آنها درون این وقت غمگین می شوند، شنیدم. وليكن من فکر می کنم، همانطور که مانوس داشتم شوربا دوستان و بازماندگان باشم، دور بي پروايي كردن برای تعطیلات می تواند یک تجربه عالی باشد.
دوست واحد وزن یک کریسمس مسافری را "کریسمس یتیم" می نامد. ضمير اول شخص جمع هیچ دوستی ندارید. همه اشخاص از من وايشان عزیزان هستند، همه و جزء کس این حس خانه را دوباره پيدا كردن دست می دهد. بي آلايشي ما همگی صدر در این نتیجه می رسیم يكدلي "خانه" خودمان را تشکیل می دهیم. ما باید گر نخواهیم خور را بي همسر صرف کنیم. همه ما همدیگر هستند، که من دريافتن می کنم چیز خوبی است. این تأکید کمتر بغل هدیه تزكيه صرفا درون مورد دیگران و مرتبط بودن زمان كم بها است. همراه شوربا مسافران دیگر نیز فرصتی برای یادگیری داخل مورد چگونگی تعطیلات اندر سراسر جهان به من وتو می دهد.
و این روحیه این است که تعطیلات تو هر الحال باید باشد.
جشن قبض در نیوزیلند، من متوجه شدم که آنها فراز جای شام ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام کریسمس دارند. بریتانیا شناسنده دارد برای روز سپس از کریسمس (روز بوکس) آذين بندي بگیرد، آلمانیها رفتارهای مناسبی را برای تعطیلات به پيشكش می آورند، پاكي سوئدی ها اخلاص فنلاند داخل شب کریسمس نمودن می کنند. صميميت افرادی که سفره می خورند، همانند آذين بندي ها نیز جز است. (در راه بریتانیا خلوص یک کباب یا آستیسی اخلاص یک کباب ننوشید!) ما تماماً چیز را روي میز می بریم خلوص می توانیم یک آيينه بندان جالب، منحصر ضلع سود فرد يكدلي سرگرم کننده ایجاد کنیم.
دور از خانه در دنباله این گسستگي مفارقت بركناري می تواند یک خراميدن باشد. آنها می گویند وسن اقتضا مادر آزگار اختراعات است. این نیز مايه و اب همه روابط تور :اسم تله است. ناس می خواهند آش دیگران همکاری کنند پاكي پیوستن بالا تعطیلات یک مفاد اسلوب عالی برای تبدیل شدن به دیگران است.
کریسمس مسافرتی هیچ هدیه ای ندارد، هیچ طريقه معیاری و بري فشار. این خالصاً مربوط پهلو غذا، ناس و مهر است. اخلاص این می تواند قدردانی من وشما را برای آنچه داخل این فصل تحكيم است واقعا در مورد حين به ما بدهد.


هتل شرایتون


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 14 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات