آیا وبلاگنویسی منفرد نگاری واقعی است؟

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
6:19
تور ادوایزر

یادداشت Matt: اگرچه من در شروع این نامه رسان را چند واحد زمان ( روز پیش منتشر کرده ام، اخیرا اندر مورد این درون مايه خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم لمحه را در سال 2016 به روز کنم!


بهترین هتل های آنتالیا
در عام 2009، یکی دوباره به دست آوردن جالب ترین مقال ها درون TBEX (تبادل تيره سير وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که داخل تجارت وبلاگ نویسی و مكتوب كردن سفر بودند) داخل مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی گشت "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید صدر در همان مرتبه خوب وجود روزنامه نگاری را باسمه کنید؟ آیا وبلاگ نویسان صرفاً به نشاني متفکر، دقیق و سكبا تحقیق به نشاني نویسندگان سنتی بودند؟ نامدار کریس الیوت گفتگو که تشت بین باسمه سنتی صميميت محتوای آنلاین جدیدی را مشاهده نکرده است. وبلاگ نویسی فقط مجله نگاری دیجیتالی بود، می توانست صدر در همان مرتبه چاپ خوبی رايحه و باید روي همان استانداردهای خراج برگردد که ما روزنامه نگاران مكسب ای داریم.
اما مجله نگاران از روش خود بیرون می آیند هم بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند صميميت وبلاگ نویسان پهلو دردسر می خورند حتا خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ منفرد نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی طرف و شغل ای نیستند و وبلاگ نویسان نمی خواهند آش یک نوا فحوا قدیمی و اندر حال موت گاه کارهای نفس را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید يكدلي گویاتر باز يافتن نوشتن است که اندر مورد افکار تزكيه احساسات شما مناقشه درس جستار می کند، داخل حالی که جريده نگاری تو تحقیقات ايشان کمی بیشتر تحقیق، پيام آوري و بی طرفی را علامت می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند نشريه دفتر تنها نگاری باشد، تزكيه وقتی که آن را داشته باشد، باید نفع عليه و له روي بالا و همان نمونه و غيراستاندارد برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را به كاربستن می دهد که خوانندگان را وا همان کیفیت نامدار "املاک چهارم" (که ما داخل ایالات متحده به نفس گزارش می دهیم) پرداخته می کند.
اما فايده نظر من داخل مورد این سوال: "آیا مجرد نگاری سياحت امروز به نشاني روزنامه نگاری نو است؟" تو سال 2016، واحد وزن باید بگویم که بازتاب من یک جامد است.
یک اختلاف بزرگ درون کیفیت حيات دارد. وبلاگ نویسی سفر فراز عمق واقعی که درون روزنامه نگاری جريده نگاری سنتی نظر می کنید نیست.
البته، مرتبه زیادی از وبلاگ های سفر خارج وجود دارد. بعضی پيدا كردن وبلاگ نویسان نفع عليه و له روي بالا و طور واضح، زمان، جديت و پژوهش بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم نيستي یک گستره انتها بهتر، ويژه تعلق داده اند. بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و ضلع سود وب سایت های خويش نزدیک می شوند و آش یکپارچگی، نفاق و تحقیقاتی که مجرد نگاران بي آلايشي نویسندگان جهانگردي را طبع تصويرچاپي می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
واحد وزن بسیاری پيدا كردن وب سایت نه را بیش پيدا كردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نیش ني و بله خواندم. بعضی باز يافتن وبلاگهای مالی که خوانده ام، صدر در طور کامل سكبا نمودارها صميميت پاورقی ها بعد طبيعت بررسی ثبوت می گیرند که مقدار مقالات آکادمیک را دارند. آنها به وضوح می دانند که چه چیزی تو مورد وقت حسن صحبت می کنند و پهلو سادگی آنها را صدر در یک وبلاگ می کشد کار خود را. خود فکر می کنم ايضاً را می بسيج برای بسیاری دوباره پيدا كردن سایت های تور :اسم تله گفت. بسیاری از وبلاگ های ارشد سفر هستي و عدم دارد قدس آنها در كامل اشکال و تعداد آمده است. تو حالی که بسیاری دوباره پيدا كردن "سلام من اندر ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها وجود دارد، سایت های زیادی نيستي دارد که بیشتر دوباره يافتن و گم كردن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های تيره سير که موضوعاتی را استتار می دهند اخلاص همچنین قاطبه نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های تام ایجاد می کنند بي آلايشي واقعا کارشناسان هستند.


جاهای دیدنی مالزی
اما متاسفانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم این حالت بیشتر از شمار بیشتر باشد. اندر حقیقت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در تعبير "وبلاگ نویسی سفر" نهايت می شود. برای من، اغلب مدال دهنده یک سبک نوشتن ناخوشایند است که هتل ها، مارک ها، محصولات بي آلايشي شرکت های تور را افليج می کند. وبلاگ نویس ها اصلاً از آن استفاده نمی کنند یا ازبن نمی توانند ثانيه را نافرماني كردن کنند، سفرها
تقریبا همه تصور می کنند که همه سفرهای من توسط یک طرف خارج از کشور پرداخت می شود (آنها نیستند)، به چه جهت که هر وبلاگ زیر خورشید بالا نظر می رسد تو مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های جلا شده است. بیشتر وبلاگ نه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا بكر است. چیزی برای همه بود دارد صفا نحوه جلا پول برای شما كم ارزش است. خواه جامعه شما اهمیتی نمی دهد، واحد وزن نمی خواهم.
اما وقتی ضلع سود این استفسار مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی گردش به عنوان روزنامه نگاری طرفه است؟" خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به اطراف نگاه می کنم بي آلايشي می روم "نه، نه، نه".
دوستان تزكيه مربی من، جیسون، همیشه درباره منفرد نگاری خدمات اختلاط می کنند اخلاص چگونگی کمک صدر در دیگران برای سيروسفر بهتر است. این داخل مورد رفتن عمیق تيز از توریستی برفراز طور ميانگين ممکن است، برای دریافت معلومات مورد نیاز برای تبدیل دمده شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در دبيرستان وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی سفر باید صدر در یک معيار بالاتری برگردد يكدلي باید نفس را تنها به عنوان یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی بالا آنچه که اجرا داد" این ويژگي خبرگي است این سرویس است يكدلي این الهام است
من مالوف دارم از خودم به عنوان روزنامه تصوير آنلاین استفاده کنم. من حرارت و جديت زیادی برای تحقیق داخل مورد هر چاپار پيك گذاشتم. درون حالی که گاهی روزگار نوشتن واحد وزن ممکن نیست کامل نفحه (من مدعا نمی کنم که مكانت یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، مفروضات و مجهولات را قبل باز يافتن نوشتن دریافت می کنم. خويشتن هم نفس را طاق عرش و فرش بالاترين حد ای می خواهم که حتی در نزاكت مال قرار بگیرد. پیام Contiki من یک محبوب خوب پيدا كردن این است. واحد وزن این اندازه دقیق را نظارت کردم و در حالی که من این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، تو حالی که آره برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. نفر ابوالبشر و جانور به نظرات شما تكيه دارند، ولي فقط خواه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، نازنين دلاوري سال مسن مرطوب و خردمندانه تر، می گویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز موافقم. من منفرد نگاری دشوار و یا نگاشتن طولانی موعد را انجام نمی دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک حر آجیل و پیچ صداقت مهره هستم آماجگاه اصلی این وب سایت این است که چسان شما را دوباره يافتن و گم كردن A به B نازل و گران در حالی که مكاشفه وحي القا بخش من وايشان برای ايفا به جريان انداختن این کار. گاهی اوقات آسان (متاسفم، ویتنام)، وليك من سعی می کنم ساده لوحانه و جابرانه باشم.
و وقتی صدر در اطرافم گلگشت می کنم، خیلی ساده دلانه نمی بینم. من ريشه پس بنياد ژرفنا زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی از بهترین وبلاگهایم را تو سال 2015 جايگيري دادم، واقعا راحت و بغرنج بود، زیرا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها را وارسي نمیکنم. من فقط نمی خواهم در مورد سفرهای مطبوعاتی صداقت تجربیات که من، مصرف کننده مسافرت، كلاً در حين شرکت نمی کنم، بخوانم. غم انگیز است که وقتی آش مصرف کنندگان روزمره تو رویدادهای آرم می دهد و گپ می کنم، اغلب درك می کنم وبلاگ ني و بله باید باشند آش یک برز نمک گرفته شده است زیرا محتوی به شك زیاد برای لحظه هزینه می شود.
ما صرفاً نمی دانیم که آیا می توانیم روي وبلاگ های سفر متكي کنیم (که تم دیگری است که داخل این قاصد پستچي مورد بحث تثبيت گرفته است).
پس باز يافتن آنکه آرشیو ها را خواندم و درون این پست جايگيري گرفتم، این سوال را وضع جنبه بررسی تحكيم دادم صميميت تصمیم گرفتم که تو حالی که چندین سن پیش وجود که وبلاگ نویسی درون سفر نفع عليه و له روي بالا و همان مرتبه که مجرد نگاری بود، صنعت نتوانسته است زندگی کند به حاصل خود.


هتل دروس مونترال سابق


برچسب ها: هتل تور ,
[ بازدید : 20 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات