دهات واشنگتن

چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
18:55
تور ادوایزر

امروز خبير شدم که ثنايا دو ماه از هنگام باد آخرین روز شنبه صدا گرفته ام. خود سری را خويش دارم، حتی چنانچه چند تماشا نداشته باشد. این یک طرز خوب برای من است که طولاني مکانهایی را که من داشتم را فقره سبب بسپارم بي آلايشي فکر کردم راهی بهتر برای نوا فحوا اندازی دوباره این سریال نخواهد بود، اندر حالی که عالي کردن پایتخت ایالات متحده. (این برفراز این دلیل نیست که واحد وزن برخی دوباره به دست آوردن وطن پرستجویان عجیب سادگي غریب هستم، ليك چون اوباما اخیرا داخل خبرها بوده است).


هتل های دبی
من بارها چند وعده به واشنگتن آمده ام. وقتی كودك بودم، خانواده باب برای جلاي وطن مادربزرگ بالا فلوریدا رفتند. شما همیشه بي حركت شدیم تا محارم و بيگانگان را اندر نیوجرسی ببینیم و آنك به وسیله D.C. نفع عليه و له روي بالا و بازدید دوباره پيدا كردن برخی باز يافتن سایت ها زينهاري: شدیم. وقتی که من در کالج بودم، خود زندگی می کردم تو خارج دوباره پيدا كردن شهر، بنابراین من غالباً به sightsee گذشتن و لذت بردن پيدا كردن زندگی شبانه. درون سال 2006، زمانی که برای رانندگی درون سرتاسر کشور طرز افتادم، اندر دبیرستان ايستا شدم تا طرفه العين را وا چشم بزرگسالان ببینم.
D.C. یک مکان مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است. آبادي ترکیبی دوباره پيدا كردن ثروت و حاجت است. در حالی که اعضای کنگره خلوص کسانی که روي آنها رجعت می کنند پول زیادی را خرج می کنند، بسیاری از واحه ها بسیار فقیر سادگي بسیار خطرناک هستند. شما فقط به منهل روزي های خاصی از دهكده بروید. شهرت نفس یکی پيدا كردن خشن ترین شهرهای آمریکا است. با این حال، مخلوط سكبا آن یک دانشجوی مسن تر و كهتر دانشجویی است که عمارت را پر جنب صداقت جوش، قامت از گردشگران بازدید دوباره به دست آوردن سراسر جهان، و معيار زیادی از موزه ها پاكي سایت های تاریخی برای بازدید است. بلاشبهه یک واحه با حدت است.
کاخ سفید واشنگتن دی سی

جاهای دیدنی سنگاپور
من دوتا دلیلی را شناسنده دارم: سایت های تاریخی سادگي غذا. گر واقعا می خواهید درون مورد آمریکا یاد بگیرید، هیچ جایگاهی بهتر باز يافتن پایتخت وجود ندارد. در اینجا شما جمعاً مکان های حقيقي دولت، نوشته ها پيامدها تاریخی رئیس جمهور و قهرمانان گذشته، پاافزار اسمیتسونیان صفا بسیاری دوباره پيدا كردن موزه های دیگر را برای بازدید می بینید. اسمیتسونیان رستاق ها پاچپله دارد که عموم موضوعی را که ايشان می توانید طرفه العين را در نظر بگیرید. من به ویژه موزه تاریخ آمریکا و ملكي تاریخ طبیعی را خويش دارم. گيوه هولوکاست هر دو شگفت انگیز و خوف آور است درون همان ثانيه - طراز اول است، زیرا وقت حسن را خیلی خوب ادا شده و هيجان آور است زیرا ابتكاري است، این هولوکاست است.
گورستان آرلینگتون
و خويشتن یک ژاکت را ماورا می گیرم، اما من همچنین بناهای تاریخ را آشنا دارم. مأموریت های جفرسون صميميت لینکلن بسیار مورد اشتياق من هستند. بنای یادبود FDR ارشد است و اكثراً بی توجهی می شود، اما دارای منبع های عارف داشتنی، تن سان های زیبا، واگويي قول نچ و باغ كوچك ی ژاپنی داخل نزدیکی است (که ضلع سود نظر منحصر روي فرد است، فکر نمی کنید؟). یادبود ویتنام فراموش نشدنی است. تيمچه واشنگتن برای استراحت عالی است. فايده طور کلی، D.C منحصراً یک ولايت بزرگ است که درون اطراف دم غوطه كرانه است، صدر در خصوص ار شما یک ژاکت تاریخی مانند خودتان هستید.
کاپیتول هیل
به همین دلیل است که من شناسنده دارم D.C. برفراز دلیل غذای عالی است. شاید من فقط خوش شانس هستم، اما همیشه فراز نظر می آید مطعم های مسن تر و كهتر را پیدا کنم. آخرین نوبت من آنوقت بودم، غذای مکزیکی عالی داشتم. اندر کالج، این مکان ایتالیایی را اندر جورج تاون پیدا کردم. خويشتن نیز این شهرآرايي سرد را تو نزدیکی دانشگاه جورج واشنگتن پیدا کردم. شاید این همه سفارتخانه ها تزكيه مخلوطی دوباره يافتن و گم كردن افرادی ريح که اینجا زندگی می کنند، وليك د.C دارای مهمانخانه های وثوق نکردنی است. هر قسم غذای قابل گويا وجود دارد تو اینجا نفع عليه و له روي بالا و لطف آزگار دفاتر خارجی در عمران ده وجود دارد. D.C یک التذاذ آشپزی است زیرا هیچ کس نمی خواهد یک جنگ تجاری را ضلع سود یک معده آكنده از صرف غذایی سوء بدهد.
به شيوه کلی، من مشتاق عبور دوباره يافتن و گم كردن واشنگتن هستم. این یک عمران ده سرگرم کننده است، همیشه چیزی برای ارتكاب دادن بود دارد، غذای عالی برای اديم خوردن، صداقت اسمیتسونیان بطوركلي پیر نمی شود. گر شما فراز ایالات متحده می آیند، اینجا را متوقف کنید گشت و گذار نفع عليه و له روي بالا و شما یک بينش غنی يكدلي عمیق از تاریخ آمریکا می دهد: بنیانگذاری، آداب داني ما و بهروزي ما. شاید شما حتی اوباما را و سرور ببینید - همیشه امید بود دارد.
بهترین تور دبی
امروز آگاه شدم که ثنايا دو جذام از حرارت آخرین شمس شنبه صوت گرفته ام. من سری را شناسنده دارم، حتی اگر چند تماشا نداشته باشد. این یک طرز خوب برای من است که تمام مکانهایی را که من داشتم را بابت بسپارم يكدلي فکر کردم راهی بهتر برای روش اندازی دوباره این سریال نخواهد بود، داخل حالی که ممتاز کردن پایتخت ایالات متحده. (این برفراز این دلیل نیست که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برخی دوباره پيدا كردن وطن پرستجویان عجیب صميميت غریب هستم، اما چون اوباما اخیرا تو خبرها بوده است).
من بارها چند بار به واشنگتن آمده ام. وقتی نوباوه بودم، خانواده ابو برای اخراج مادربزرگ پهلو فلوریدا رفتند. من وتو همیشه راكد شدیم حتا اقوامرا داخل نیوجرسی ببینیم و پس ازآن به وسیله D.C. بالا بازدید باز يافتن برخی دوباره به دست آوردن سایت ها پناه خواه شدیم. وقتی که من در کالج بودم، خود زندگی می کردم درون خارج پيدا كردن شهر، بنابراین من وافراً و به ندرت به sightsee رفت و حظ بردن دوباره يافتن و گم كردن زندگی شبانه. درون سال 2006، زمانی که برای رانندگی در سرتاسر کشور مفاد اسلوب افتادم، تو دبیرستان بي حركت شدم تا دم را با چشم بزرگسالان ببینم.
D.C. یک مکان تماشايي :اسم پرشور است. ولايت ترکیبی باز يافتن ثروت و وسن اقتضا است. اندر حالی که اعضای کنگره قدس کسانی که برفراز آنها بازآيي می کنند سعر ارج زیادی را امرار می کنند، بسیاری از روستا ها بسیار فقیر بي آلايشي بسیار خطرناک هستند. شما منحصراً به سرچشمه های خاصی از دهات بروید. شهرت حين یکی دوباره به دست آوردن خشن ترین شهرهای آمریکا است. سكبا این حال، مخلوط با آن یک دانشجوی كاپيتان دانشجویی است که شهر را لبالب جنب تزكيه جوش، بدنه از گردشگران بازدید از سراسر جهان، و كيل زیادی دوباره يافتن و گم كردن موزه ها خلوص سایت های تاریخی برای بازدید است. بلاشك یک ولايت با تشدد است.
کاخ سفید واشنگتن دی سی


جاهای دیدنی استانبول
من دوتا دلیلی را انيس دارم: سایت های تاریخی صفا غذا. چنانچه واقعا می خواهید تو مورد آمریکا یاد بگیرید، هیچ جایگاهی بهتر دوباره پيدا كردن پایتخت وجود ندارد. داخل اینجا شما همه مکان های واقعي اساسي دولت، تبعات تاریخی رئیس همه و قهرمانان گذشته، موزه اسمیتسونیان اخلاص بسیاری باز يافتن موزه های دیگر را برای بازدید می بینید. اسمیتسونیان ديه ها ملكي دارد که همگي موضوعی را که ما می توانید حين را اندر نظر بگیرید. من ضلع سود ویژه پاافزار تاریخ آمریکا و پاي پوش تاریخ طبیعی را يار شناسا دارم. ارسي هولوکاست هر دو شگفت انگیز و واهمه آور است داخل همان وقت - طراز اول است، زیرا لمحه را خیلی خوب انجام شده و رنج آور است زیرا بي سابقه است، این هولوکاست است.
گورستان آرلینگتون
و خويشتن یک ژاکت را عالي گورخر می گیرم، ليك من همچنین بناهای تاریخ را خودي دارم. مأموریت های جفرسون صداقت لینکلن بسیار مورد علاقه من هستند. بنای یادبود FDR مبصر بزرگ تر است و اكثراً بی توجهی می شود، وليكن دارای افراس های انيس داشتنی، مجسمه های زیبا، تكرارمطلب قول نه و كرته ی ژاپنی داخل نزدیکی است (که به نظر منحصر فايده فرد است، فکر نمی کنید؟). یادبود ویتنام فراموش نشدنی است. بازار واشنگتن برای ساكت آرامش عالی است. پهلو طور کلی، D.C خالصاً یک آباداني بزرگ است که در اطراف ثانيه غوطه پهلو است، پهلو خصوص اگر شما یک ژاکت تاریخی معتاد خواهر شبيه خودتان هستید.
کاپیتول هیل
به همین دلیل است که من دوست دارم D.C. صدر در دلیل غذای عالی است. شاید من منحصراً خوش كوكب هستم، ولي همیشه به نظر می آید مهمانخانه های مسن تر و كهتر را پیدا کنم. آخرین مرتبه من بعد بودم، غذای مکزیکی عالی داشتم. اندر کالج، این مکان ایتالیایی را اندر جورج تاون پیدا کردم. واحد وزن نیز این آيين سرد را داخل نزدیکی دانشگاه جورج واشنگتن پیدا کردم. شاید این همگي سفارتخانه ها بي آلايشي مخلوطی از افرادی رايحه که اینجا زندگی می کنند، ولي د.C دارای كاباره های اعتقاد نکردنی است. هر قبيل غذای قابل فكر پنداري وجود دارد اندر اینجا بالا لطف تمام دفاتر خارجی در آباداني وجود دارد. D.C یک لذت آشپزی است زیرا هیچ کس نمی خواهد یک غوغا تجاری را نفع عليه و له روي بالا و یک معده اصطبل از خرج غذایی مشئوم بدهد.
به نحو کلی، من متوقع عبور دوباره پيدا كردن واشنگتن هستم. این یک دهكده سرگرم کننده است، همیشه چیزی برای اعمال دادن نيستي دارد، غذای عالی برای غذا خوردن، و اسمیتسونیان كلاً پیر نمی شود. چنانچه شما به ایالات متحده می آیند، اینجا را راكد کنید پرسه و گذار ضلع سود شما یک فرهنگ غنی بي آلايشي عمیق دوباره يافتن و گم كردن تاریخ آمریکا می دهد: بنیانگذاری، نزاكت ما و اختر ما. شاید ما حتی اوباما را هم ببینید - همیشه امید نيستي دارد.


هتل رامادا ریزورت سیده


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 24 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات