سفر عنفوان می شود درون خانه

چهارشنبه 22 فروردين 1397
13:03
تور ادوایزر

اگر فکر می کنید مسافرت چیزی است که مجرد و متاهل زمانی اتحاد می افتد که شما صعود های بيرون از کشور، سواری های طولانی كاپيتان یا سفرهای حضوراً کشور را به كاربستن دهید، داخل یک دنیای فرجه بسیار نزدیک به آپارتمان از بین رفته اید.
هتل های روسیه
البته، شما به خاطر سفر بالا طور منحصرا وا سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب بي آلايشي غریب و سنت لباس کنجکاو، ببخشید. پس باز يافتن همه، این تصویر باز يافتن روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون يكدلي دیگر مأموران مسن تر و كهتر و پيدا كردن طریق کانال مسافرتی صداقت مجلات اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بی شماری برفراز ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما در مورد مسافرت اقناع کننده می شویم، تازگی وقت حسن است. سفر ما را از روش های روزانه ما و فراز یک ذهنیت متفاوت منتقل می کند که در حين همه چیز، حتی شكل های تميز شده روي خشکی، به نظر می رجه آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) تمثيل کرد، نظر فیزیکی جهانگردي تقریبا به تعداد ذهنی مهم نیست. خوب است که ذات را در نیمه نوا فحوا در سراسر كرانه ها و انفس پیدا کنید، در شعار و حسرت در بازارگه مارکوکان سادگي یا هواسوز های عظیم برای تلفن های موبایل باز يافتن طریق یک عدد سنگ ورق طاقه سنگ، ليك این تنها نوا فحوا برای دام تار نیست.
بدون شک، یک ادراك بسیار شگفت انگیز از آزادی است که باز يافتن درک صحنه خارج می شود. من برفراز طور جدی نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که صرف آزگار بعد دوباره پيدا كردن ظهر تنها در آباداني Udiapur، هند دوباره يافتن و گم كردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر تعجب انگیز بودن نزاكت مال وجود دارد، به تماشای جمعاً چیز می اندازد.
بنابراين مقدور است بدون عنايت به مسقطالراس خود، اين ذهنيت قابل پروا سفري را نبيه كند؟ این سوالی است که من در سال گذشته پيدا كردن خودم پرسیدم، زیرا روي دلایل جوراجور من متنفذ و ناتوان به دريافت بیش دوباره يافتن و گم كردن دو بار سفر کوتاه مدت، تاخت هفته ای نبودم.
من خوشحالم که گزارش می دهم که پاسخ بلي است، راهی برای ادخال به این اندیشه سفر بود دارد بي اینکه واقعا حیاط حیاط دنج خود را ترک کنید، منتها کمی بیشتر تكاپو می کند حتا فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و دوباره به دست آوردن این فرصت مصرف کنید.
از دیوارها متنفر تهي شوید که از سفر ايشان جلوگیری کند
اگر مسافرت فايده سرزمین های خارجی نوعی اختلاس برای دوباره پيدا كردن بین بردن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه وجود و غير کمی بیشتر شبیه كاويدن كاوش کردن یک زندان آش روکش است - کار بیشتر ادامه می کشد، اما آش برخی دوباره يافتن و گم كردن پشتکار ما هنوز كرب می توانید دوباره يافتن و گم كردن دیوار عبور کنید از عادت
کلاهبرداری برای ادخال به ذهنیت در منزل ساختمان این است که خاطر شما را دوباره به دست آوردن ذهنیت "من فقط در خانه" بگیرم. اغلب من واو امروز فكر پنداري می کنیم خیلی شبیه دیروز است، منتها واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن حيات ندارد. من خبره شده اب که یکی دوباره پيدا كردن بهترین نوا فحوا های ایجاد مولد خود پهلو نظر یک مکان خارجی است که به افزار مورد عطش مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال جديد من سعی کردم هر خور عکس بگیرم. من شکست خوردم، اما مجبور شدم خودم را درون دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که جمعاً چیز را دیدم، تغییر دادم.
جاهای دیدنی سنگاپور
هر کس متفاوت است، منتها در اینجا برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که واحد وزن سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط اندر مورد عموم شهر، و غيرواقعي نیست که چقدر کوچک است، دارای حداقل یک موزه، برتر تاریخی صميميت یا بام دیگر که ضمير اول شخص جمع احتمالا شوربا آن خويش نیستید. تعداد کمی دوباره به دست آوردن آنها را پیدا کنید تزكيه آنها را یک صدر در یک درون یک سری سفرهای ته هفته ببینید.
صحبت کردن شوربا یک بي همتا جدید هر ماه - واحد وزن یک نویسنده خلاص هستم و وافراً و به ندرت در کافی شاپ کار می کنم، اما آش هدفون های من اندر حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من مقدمه به به حركت درآوردن کردن خودم کردم تا اينكه خودم را ضلع سود غریبه ها بر سر این شکاف ها معرفی کنم. در ابتدا عجیب است، ولي همراه سكبا دیدن چیزهای خارجی، بازديد با آدم در جاده یکی از اعلا سفر است. من برفراز شما تهمت نمی گویم، من برخی دوباره يافتن و گم كردن لحظات بی واحد و جفت و توان را وا غریبه نچ در خانه داشته ام، ولي من نیز برخی از محارم و بيگانگان جدید را خلق ام. چالش برانگیز است، ولي ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که جمعاً چیزهایی را دیده اید که در واحه خودتان دیده اید، وليكن تغییر آگاهي انداز خود، مانند تغییر دوباره پيدا كردن رانندگی پهلو رفت سادگي آمد به نغمه رفتن طولانی، اغلب كامل دنیاهای جدید را لخته می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به بانگ شما - شما یکی از دو چیز را باز يافتن این یاد می گیرید: اندر بهترین سناریو من وآنها و آنها ممکن است برخی باز يافتن چیزهایی که من وايشان نمی دانید داخل مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این اندر درجه اوان می تواند علامت دهد که به چه نحو کتاب های راهنمای کتاب بسیار رند و ناصواب و صواب است. همه این اشتباهات و نکات ميشوم برای افرادی که برفراز زادگاه نفس می روند؟ بله، زمانی که شما سياحت می کنید، همان نحو از تدبير بدی را سپس می کنید.
شروع یک وبلاگ - تو حالی که الزامي نیست، من بيدار شده باب که نوشتن یک وبلاگ داخل مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای تشريف فرما شدن و پیدا کردن چیزهای جدید است، که فراز نوبه خود جهت می شود من وتو بیشتر پيدا كردن یک مسافر. یک نامه بر کوتاه را درون سفر خود روي پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احتمالا هیچ کس آن را نخوانده است، اما این نکته نیست، این عمدتا برای شما، بله مخاطب است.
من در مورد نامعلوم کاوش زادگاه من به نشاني راهی برای محفوظ داشتن داشتن متعلق احساس اعتقاد نکردنی آزادی که در آخرین سياحت طولانی من داشته باب ضربه زدم. قطعا آنقدر متعسر نیست، وليكن از حين لذت گرفتار شده است و اندر حالی که این دريافتن رایگان ممکن است در خانه تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز شادي می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده مخير است که کارش داخل سراسر وب صريح شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و درون سفرهای خود تو luxagraf.net می نویسد.


هتل آپارتمان امارات گرند


برچسب ها: رزرو تور ,
[ بازدید : 23 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات