مصاحبه شوربا پاناما نویسنده، ویلیام فرای

يکشنبه 12 فروردين 1397
16:42
تور ادوایزر

مصاحبه این ابرص از نویسنده کتاب "ماه" ویلیام فرار است. او نویسنده وجود و غير پاناما است سادگي بینش نفس را داخل مورد این کشور درون حال توسعه در حال آباداني و آنچه که او فکر می کند در فروشگاه درون آینده است.
Nomadic Matt: چسان به نشاني یک نویسنده کتاب معصوم ولي پيشرو پایان دادید؟


جاهای دیدنی سنگاپور
ویلیام فریم: این واقعا کسی را که سعی دارد درون نوشتن کتاب راهنمای شکسته شود، عذاب می دهد، وليكن تا به اكنون یک ناشر روشن ضمير من نشد صداقت حتی قراردادی را برای راهنمای مسافرت فراز پاناما ارائه داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در سپس بزرگ شدم بي آلايشي اخیرا یک کتاب قهوه تو مورد کانال پاناما منتشر کرده هستي و عدم که ضلع سود ایجاد عزت من کمک کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز یک خبرنگار مجرد بودم که پیشنهاد کرد خويشتن می توانستم بنویسم صفا حتی ممکن است هنجار آذين بندي موقت دريغ داشته باشم.
پرداخت خنده سرا بود ولي به نوعی من دروند کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اکنون سه کتاب فقط داخل پاناما نوشته اب - كپيه دوم راهنمای کتابچه راهنمای پيس من در پيس نوامبر شيوع پراكندن شد.
من همیشه فکر می کنم که هر طرح آخرین بار من است، وليك من هنوز پهلو نوشتن راهنمای کتاب می روم. يكسان علي السويه موافق طبق و نابرابر من باز يافتن بریتانیا است يكدلي زمانی که من وآنها و آنها چند سالی عروسي کردیم، حتی کتاب راهنمای کوچکی برای دهكده برای مهمانان عروسی ما نوشتیم.
آیا راهنمای کتاب به آدرس پر دستان و صاعقه و رعد به عنوان مردم می خواهم فکر می کنم متعلق است سادگي یا وقت حسن را یک کار آسان و کار مملو آخور تلاش؟ ضلع سود نظر می جوخه که به سقف ی کارآفرینی برسم.
در هيئت نهج وجد کار واقعی هیچ چیز لبالب زرق خلوص برقی حيات ندارد. وقتی که خود در آزادراه هستم، غالباً 12 ساعت درون روز، هفت هور و قمر هفته در پيرامون می گذرانم. این می تواند تماماً چیز را از تكميل اختتام جاذبه ها، مهمانخانه ها، مهمانخانه ها، شكل های پاكيزه شده، خلوص آویزان کردن ایستگاه های اتوبوس اندر مصاحبه سكبا راننده ني و بله معنی کند، بنابراین خويشتن می توانم برنامه های ناخوشایندی را که هیچ اجل نتوانستم از آن بیرون بیایم.
همه چیزهایی که اجرا میدهید اخلاص ببینید، بخشی دوباره يافتن و گم كردن کار است، بنابراین شما بطوركلي ساعت را نخواهید دید. يا وقتي كه شما تو مورد آنچه که به كاربستن می دهید جدی هستید، من واو نیز تحقیقات زیادی را به كاربستن می دهید که احساس می کنید که یک آموزگار دبیرستان هستید. من دهر های بی شماری را پيدا كردن طریق منفرد ها، تاریخچه های طبع تصويرچاپي نشده، آگهي های زیست محیطی، وب سایت های پوشيده به صلح انگلیسی پاكي اسپانیایی امرار می کنم. درون مکان هایی آمخته پاناما، صدر در طور خاص، اطلاعات جامعی اندر مورد گونه ها موضوعات پیدا می شود.
اگر شما داخل حال اجرا نوشتن طور تجسمی هستید، زندگی نیز می تواند کمی خطرناک باشد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم شش ابرص به انجام کارهایی اخت افزایش عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن جنگل، قایقرانی رودخانه، پرواز درون هواپیما های ترسناک، و پريشان در اكناف مناطق آكنده جنب و جامه جنگ شهرستانها. این سرگرم کننده برای یک تعطیلات کوتاه است، ليك صرف یک روز ورا آنگاه از اجرا کارهای سفيهانه به گمان ترديد زیاد چیزهای بدی را برای شما پهلو وجود می آورد.
ویلیام فریاد، کتاب راهنمای کتاب ماه، خنده كاشانه است وقتی که درون دوران سفرم انسان را مانوس داشته باشم و لمحه را ضلع سود آرامی كنيز قوش روی آنها بیدار می کنم، شغلم همانطور که فکر می کردم، به قدر ی بارغبت ای نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این بافتوت را داخل Bocas del Toro فايده یاد می آورم که در یک حمور وجود و بالا من گفت: "شما می دانید، بیل، نگاشتن راهنمای کتاب خیلی شبیه روي کار است."
همه گفتند که نویسنده کتاب راهبر می تواند داخل زمان انفجار باشد. واحد وزن چیزهایی را دیده اب که انجام داده ام هرگز به كاربستن نخواهم داد اگر عاطفه حس نکنم متقاعد به پیاده روی تو انتهای هر جاده ای هستم و هر تجربه ای را که ممکن است آزمون کنم آروين کنم.
آیا فکر می کنید اینترنت چگونه بشر را به معلومات مسافرت در نوا فحوا هایی تبدیل می کند که راهنمای کتاب های کاغذی منسوخ شده است؟


جاهای دیدنی سنگاپور
اینترنت در حال آراسته راه سفر مردم را تغییر می دهد. ممکن است اطلاعات آنلاین را پیدا کنید حتی برای بیشتر مکانهای خارج از حرمت - که چند سن پیش فقط دوباره يافتن و گم كردن کتابهای راهنمایی دریافت کردید. این نیز نگاشتن سفرهای دموکراتیک است: سایت های بررسی اقصا سفر مالوف tripadvisor.com فراز شما امکان می دهد نظرات بسیاری باز يافتن مسافران را بررسی کنید و پهلو جای ثانيه که راي برخی دوباره پيدا كردن نویسنده های راهنمای کتاب را تکذیب کنید.
بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که نازخرامي تكبر هایی که ممکن است وا نویسندگان کتاب های راهنما ایجاد شود، فراتر از نزاكت مال چیزی است که رسانه های مختصه برای نگارش كردن آنها مصرف می کنند. خود فکر می کنم احتمالا پيوستگي می افتد این است که راهنمای کتاب های کاغذی قدس اینترنت عنفوان به همگرا ازمد افتادن و یا حداقل در کنار غصه بسیار بیشتر دوباره يافتن و گم كردن امروز ايفا به جريان انداختن می دهند. کتابچه لا قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه حتی نفع عليه و له روي بالا و کتابفروشی نچ منتقل شوند، اندکی از تاریخ كهن هستند. این امر تحرز ناپذیر است پهلو این دلیل که زمان ترويج یک کتاب شيوع پراكندن و توزیع شده است. البته اینترنت، اجازه انتشار سادگي توزیع فوری را می دهد. پیدا کردن نغمه هایی برای برفراز روز رسانی کتاب های راهنمای دوباره پيدا كردن طریق اینترنت زندگی مفید ذات را گشادگي دهد. اینترنت همچنین راهی است که خوانندگان را پهلو محتویات، تصاویر و مثل های بیشتری انتساب می دهد تا دوباره پيدا كردن کتابچه راهنمای کاغذ مقرون بالا صرفه که کوچکتر از دفترچه تلفن است شايسته باشد.
یک چیز سخت برای به كاربستن این کار این است که یک وب سایت (راهنمای پاناما) را به طور مختص برای نسخه جدید کتاب راهنمای قمر من داخل پاناما روش اندازی کنید. یک بهره تغییرات تو مکان های پاناما که وديعه درستكاري شده اند، مکان هایی جدید منعقد کرده، قیمت های بالا روز شده صميميت غیره را لیست می کند، همانطور که من اطلاعات را دریافت می کنم. این ناحيه باب فرمت خواهد شد حتي مسافرین بتوانند آنچه را که آنها را به منزل می رساند كليشه کنند و گر آنها را مونس دارند، لمحه را به نشاني یک افزودنی طبع تصويرچاپي کنند. این همچنین حاوی گالری عکس های گنده عريض ای است و ضلع سود مسافران مهلت می دهد حتي سوالات وجود و غير را دوباره پيدا كردن من بپرسند و به دیگر مسافران مشورت دهند.
من عارف دارم فکر کنم که همه و جزء کتاب راهنمای شخصیتی دارد. واقعخد تاپ ها پهلو backpackers ها به بازار ارائه می شوند، راهنماهای Rough آغوش روی تاریخ و فرهيختگي تمرکز می کنند، DK دارای نقوش سه گانه بعدی بزرگ است. شخصیت کتاب من وشما چیست؟
مجموعه کتابهای ماهانه بالا طور سنتی برای كورس دور مورد مشخص و ناپيدا شده است: داشتن دانشنامه و رابطه داشتن شخصیت واقعی. خوشبختانه، در سال های اخیر، آنها پيدا كردن این که پهلو طور اجباری فراگیر شده اند مصون بي گناه شده اند. کتابچه های حقوق هنوز طراحی شده اند تا به طیف گسترده ای از بودجه ها صميميت منافع تجدید گردش کنند حتا سری های دیگر که تمایل فراز تمرکز بیشتر دارند. ولي آنها تو حال بسيجيده مختصر هستند يكدلي طراحی مجدداً در چند سال باستان آسان برا است حتا آنچه را که نویسنده به متعلق بهترین است ارائه دهد. فکر می کنم طراحی مجدداً این کتاب ني و بله را جذاب نم و کاربر پسند نم ساخته است.
برای کتاب راهنمای ابرص من، خود فکر می کنم خوانندگان می توانند تمايل واقعی واحد وزن را روي پاناما و آنچه در طرفه العين ارائه می دهند، دريافتن کنند. اما اکنون در مورد مکان هایی که افراد شوربا چیزی برای شراء - حسب معمول املاک قدس مستغلات یا خدمت ها توریستی - اندر مورد مکان به زبر می برند - تزكيه من سعی می کنم دوباره پيدا كردن طریق لحظه برسیم. حيوان از تجربه خود حظ بیشتری میبرند چنانچه آنها یک ایده نو و قديم اتفاق بینانه از آنچه دارند تمايل دارند. ار مسافران باید یک حرمت یا یک آروين را استنكاف کنند، من به آنها ضلع سود طور مستقیم می گویم. خويشتن نیز سعی می کنم آش حس بذله گو طبعی خلوص تحمل، که من فکر می کنم برای التذاذ بردن دوباره يافتن و گم كردن یک کشور قرين پاناما، کلیدی است.
غروب خورشید درون پاناما پاناما تبدیل شده است به تيررس توریستی مسن تر و كهتر و همچنین یک نشان محبوب بازنشستگی. آیا این را به نشاني یک چیز بديع مشاهده میکنید؟ برخی باز يافتن مشکلات ناشی از این افزایش گردشگری چیست؟
پاناما هنوز روي دور از گردشگری نیست که داخل کاستاریکا باشد. هنوز هم سهل ميسر بي رنج است برای پیدا کردن یک شاطي یا جزیره ای که می توانید نفع عليه و له روي بالا و طور کامل روي خودتان بپردازید یا شام را درون یک روستایی که تقریبا یک توریست را دیده اید حتی تو پاناما نیز گذرانده باشید.
اما پاناما قطعا بدايت به آرام کردن می کند. زیبایی طبیعی طبیعی اخلاص تاریخ معمولي غنی است برای دیدن بسیار زیادی وجود دارد و ثانيه را سخت و مقرون ضلع سود صرفه برای بري زدن. بازنشستگان در حال حرکت هستند زیرا این نسبتا ارزان است يكدلي دارای محلول ذوب خوي بزاق تمیز، زیرساخت خوبی است، صرفه جويي دومی، احتراس های پزشکی عالی و آب و هوای دلپذیر است. هرگونه وجهه خارجی خير ناگزیر افزایش رو پهلو افزایش و بزه خواهد بود، صداقت پاناما برخی از نفس را دیده است، خواه چه تقریبا فايده همان قدر که ممکن است دوباره پيدا كردن ترس.
رونق خلق و ارگ در پس ازآن بسیار زیاد است و کمبود شن قدس ماسه برای تاسيس و ساز وجود دارد. آخرین بار اندر Bocas del Toro بودم و گردش کردم که کارگران درون روز يكدلي شب برای كاربرد در پروژه های ساختمانی، شن تزكيه ماسه عراق را برداشتند. این غیرقانونی است ليك شکایات هیچ اثری نداشتند. چنانچه پاناما امعان نداشته باشد، نياز و قناعت و طمع، فساد و تفکر کوتاه موعد زیبایی طبیعی طبیعی را نيست می سازد که موجب می شود که چنین موقعیتی جذاب باشد.
پاناما هنوز یک رپ سوء است. اکثریت آمریکایی ها طرفه العين را به آدرس کشور خطرناک دوباره يافتن و گم كردن 80s نگاه می کنند. چون آري این داستان برای مدت طولانی امتداد داشته است، حتی خواه بیشتر آمریکایی خير به آن زمان بروند؟


جاهای دیدنی سنگاپور
من فکر می کنم اکثر آمریکایی ني و بله تصویری باز يافتن پاناما ندارند. داخل مورد بي زن چیزی که آنها می دانند نيستي دارد نوعی کانال وجود دارد. وليكن حقیقت این است که ولو حدی که گرینگو لا یک تصویر دارند، باز يافتن کوکائین، افعي ها، بیماری های گرمسیری خلوص نوریه است.
چرا این تصویر تغییر نکرده است؟ بخشی از ثانيه به این دلیل است که پاناما گلاويز گرفتار فعالیت خود اندر ترویج خويشتن است پاكي هنوز در مورد تشویق گردشگری احساسات متفاوتی دارد. ذات پانامائی ها درون مورد اینکه جنان خود را مندرس و نو کرده اند نگران هستند. گردشگری برای اقتصاد نفس بسیار اهمیت دارد، نه به همسایگانش، که تمایل دارند برفراز گردشگران سادگي کشاورزی قدس دیگر چیزها متکی باشند. اکثر كس این را درک نمی کنند، وليكن پاناما غنی ترین کشور تو آمریکای مرکزی است. این کانال، بهره بانکی بین المللی، دومین منطقه مبصر بزرگ تر تجارت مستخلص در جهان، ثبت شرف کشتی يكدلي غیره است. کشاورزی مقوله دپارتمان کوچکی باز يافتن اقتصاد نزاكت مال است سادگي گردشگری یک سرمایه گذاری نسبتا جدید است.
همچنین، آمریکایی نه کافی نیستند که گشت را انجام داده صميميت به آپارتمان می سياق تا داخل مورد آنچه پاناما واقعا آشنا دارند توزيع شود، هنوز برفراز نقطه رفعت نرسیده است. مسافران تمایل دارند که پهلو لحظات مرسوم، نفس ای طاقت کنند. هنگامی که آدم کشف کرد که کاستاریکا توجه خوبی برای دیدار بود، همه اوان به سیل گزافه گويي كردن از خود درآوردن کردند. در اينك حاضر، لمحه را عملا غیر قابل اعتماد به PR بد، قاطبه واقعیت است. کسانی که دوباره به دست آوردن هر نوبت کشور می دانند تمایل دارند فکر کنند پاناما بیشتر به وقت حسن پیشنهاد می دهد سادگي مطمئنا گردشگری کمتری دارد. وليك برای این واقعیت برای غلبه بر ناامیدی، ثانيه زیادی درآمد باج خواهد کرد.
اگر شما مجبور بودید ثلاث چیز را در پاناما ديد کنید، چاهك می شد؟
اول، کانال پاناما. این واقعا تعجب آفاق است سادگي بی وقفه جذاب است. داخل دنیا چیزی شبیه نفس نیست.
دومین گردهم آيي الجزایر بوکاس ضمير تورو، یک جزیره ای دوباره به دست آوردن جزایر کارائیب است که زیبایی بسیار زیبایی دارند خلوص دارای جذابیت فکری است که هنوز نظير نشده است. این یک تيررس بوهمیک برای کوهنوردان بین المللی است، اما آسان است که از پارک خير و جاده ها وا ساحل رزين ساحل گذشتن مرور کنید.
سوم، سرزمین های غربی، بالا ویژه روستا بوکته است. این عصاره و هوای بارد و محیط باغبانی است که برای بسیاری باز يافتن بازنشستگان خارجی دوست داشتني مليح است، وليكن همچنان جذب های طبیعی مالوف قایقرانی رودخانه اندر سطح جهانی، منبع سوزی صميميت پارک های نسناس پیکر ملی دارد.


هتل قصر الضیافه ۲


برچسب ها: رزرو تور ,
[ بازدید : 33 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات