دوباره به دست آوردن کوله پشتی ها خلوص گردشگران

يکشنبه 5 فروردين 1397
13:36
تور ادوایزر

همه تو طول ادامه کوله پشتی، شما وقت حسن را می شنوید. بحث پچ پچ snarls نگرش
درست است. من تو مورد چگونگی گردشگری در مورد گردشگران گپ زن می کنم. کوله پشتی خير گردشگران را به نشاني غیر مسافران بينش رويت می کنند - کسانی که برای تصاویر و هتل می روند، اما اساساً محل نیست. از سوی دیگر، کوله پشتی ها ذات را به آدرس مسافران واقعی تو نظر می گیرند - آنها بالا دنبال آزمون فرهنگی، دیدار با ناس محلی قدس غرق شدن تو سرزمین های پاك هستند. یا حداقل، این چیزی است که آنها فکر می کنند.
بهترین هتل آنتالیا
در لغت نشريه دفتر تنها مسافرتی، یک سياح مسافری جوان اندر سفر طولانی است که داخل خوابگاه صابران میبیند، وهله بر غذایی نفس را می بخشد، زندگی ارزان، اعتبار و احزاب ساده است. آنها مشروب فروشي و نقل محلی تزكيه آویزان کردن با نفر ابوالبشر و جانور محلی. از سوی دیگر، توریستی، همگي کسی که نفع عليه و له روي بالا و جایی می رود، ضلع سود دنبال مسیر سیاره ی بي همسر می رود، داخل هتل های فوق العاده می ماند، داخل رستوران های نادره غذا می خورد (که واقعا غذاهای محترم محلی را توجه نمی کنند)، مسافر(خودرو های توریستی، هدایای نابخردانه و عاقلانه خرید می کند بي آلايشي به قسم کلی مانوس انگشتان دست و ته زدن.
من همیشه این تمایز را کمی عجیب سادگي غریب از سرانجام و اينك که بسیاری دوباره پيدا كردن کوله پشتی ها، اندر حالی که گپ زن کردن داخل مورد "گردشگران"، محموله شرفيابي رستوران سیاره مجرد و متاهل خود، بازدید پيدا كردن شهرهای ماننده و جايدهي در همان رخت خواب ها و روي همان مسیر که قبل دوباره به دست آوردن آنها گذاشته شد 30 چند واحد زمان ( روز پیش پادرمياني هیپ ها. در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم بخشی از مجموعه کوله پشتی را اندر نظر می گیرم (اگر چاهك بیشتر از یک عروسک)، من به این خط فکر فکر نمی کنم. هنگامی که خود این مناقشه درس جستار را می شنوم، سرم را تکان می دهم و كيف می آبگير تا فايده رأی منفی به برخی مسافرین مشكل لوح تمثيل کنم.
اما بیایید مشخص کنیم "توریست ها" نمونه انگشتان لنگه و خطوه شکسته اند. آنها نمیتوانند مخفی شوند گر سعی کردند. بسیاری از كوشش برای یادگیری هنجارهای فرهنگی، ترکیب و منزلت به زندگی محلی نیستند. این گردشگران هستند که دد ديو درباره آن صحبت می کنند. و من محنت نمیتوانم آنها را نافرماني كردن کنم - آن دسته باز يافتن گردشگران که پهلو مکان می آیند، هیچ تلاشی برای برقراری علايق با انسان محلی ندارند، و تمام تعطیلات خود را در تعطیلات توقف کنند. اگر شما بطوركلي به دیدن لمحه نرسیده اید، نقطه داخل كردن به کشور جدید چیست؟
برای خويشتن این گردش نیست این تصعيد به یک رفت خلوص آمد مکرر است. اما دست كم آنها این جهد را ايفا به جريان انداختن دادند. عزیزم، دايم است؟
با این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم جمعاً ما لحظات توریستی ايشان را داشته باشیم. همه من وايشان گاهی اوقات گریه می کنیم میدونی چیه؟ هیچ چیز اشتباهی آش آن هستي و عدم ندارد! همه من وايشان A را برای دلبستگي می خواهیم. بدبختی این است که ضلع سود جای سعي برای تبلیغ بهتر مسافرت - جهانگردي که نفر ابوالبشر و جانور از كلاً سبکهای مسافرتی برای برقراری دلبستگي با ناس محلی نفع عليه و له روي بالا و دست می آیند، کوله پشتی نچ ادعای برتری را می دهند، زیرا آنها طرفه العين را ارزان تيز و مدت زمان بیشتری می گیرند. آنها می گویند، مسیر نقص خسارت و دژنام را می گیرند صميميت زندگی می کنند مانند دد ديو محلی.
بهترین هتل های آنتالیا
تجسم فرهنگ جدید به معنای ماندن در سپس به حد کافی كشش می کشد تا اندر جریان زندگی اسكان گیرد. بیشتر کابین خير این کار را اعمال نمی دهند. آنها ضلع سود سادگی به ملاحظه جدیدترین جمعيت می روند و طرفه العين را وا مسیر بیگانه می خوانند تا اينكه کسی (دیگری) آش یک Planet Lonely مطلع شود. آنها درون خیابان های خیابانی خوان می خورند و خواست می کنند که آنها دايم مانند مردم محلی هستند، اما آنها هرگز زبان را یاد نمی گیرند و فقط غذا می خورند که فراز نظر می رسد ايمن راحت است. من غالباً از او هدف ثروت شد که روي دیدن "واقعی" تایلند بروید يكدلي همیشه می گویم که چنین چیزی وجود ندارد - هر مبحث به همان مرتبه واقعی است. "خوب، ايشان می خواهیم مانند یک محلی زندگی کنیم"، آنها استجابت انعكاس می دهند. "من یک منزل ساختمان دارم سادگي کار می کنم" پتواز من است.
من آشنا دارم این «سندرم ساحل» را بگویم - این ایده که مسافرت مناسب است، بهتر بي آلايشي معتبرتر است تراجم این دلیل که حيوان محلی بشاش هستند که شما سعر ارج خود را بهره جویی می کنید و آن را ضلع سود آنها نمی دهید) سادگي این چیزی است که مسیر آسيب و شتم وجود دارد بخش واقعی و ارزشمند یک کشور است. کوله پشتی ها فکر می کنم خلل ناپذير مثل کاراکتر درون کتاب The Beach - که برخی دوباره يافتن و گم كردن ایده های سفر هستي و عدم دارد حيات دارد. این محل ماجد و اسرار آمیز است که ظاهرا نيستي دارد که در نزاكت مال همه چیز واقعی است بي آلايشي شما بي زن غریبه وجود دارد خلوص هر کس رفاقت آميز است صفا شما را به زندگی محلی مذاب است. چه جایی که می شود! خیلی نحس و ميمون است که بود ندارد این داستان است این "سندرم ساحل" است.
من حامي بلندقد تورهای گردشگر نیستم، وليك این بدان مصداق نیست که واحد وزن بهتر پيدا كردن آنها هستم. هیچ مسافرتی بهتر دوباره يافتن و گم كردن هر تور :اسم تله دیگری نیست. مهم است که ما پيدا كردن بحث پشت فراخنا / توریست و نو و درک کنیم که حصه مهمی باز يافتن این است که ما دام تار می کنیم. ما آري تنها برای التذاذ بردن تزكيه عکس می رویم، بلکه همچنین اندر مورد نزاكت دیگری یاد می گیریم و باز يافتن مناطق راحتی من واو بیرون می آید - حتی هرگاه فقط کمی. چرا اینطور نیست؟
گل مو هر ارزش دیگری هنوز گل تاك است. و واقعي اساسي نیست که ضمير اول شخص جمع خودمان را می شناسیم، من واو واقعا منحصراً گردشگران هستیم.


هتل کوزمو


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 41 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات