روز هالووین بر شما مبارک

چهارشنبه 1 فروردين 1397
15:14
تور ادوایزر

امروز 31 اکتبر است صفا هالووین یکی دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات مورد وجد من كلاس است.
در سراسر جهان (اغلب داخل آمریکای شمالی سادگي اروپا)، کودکان به خانه می روند صداقت یا بزرگسالان نيكو می شوند حتي برای یک مهمانی یا تاخت ساله منتظم شوند. این یک خورشيد برای همه اندك سال هاست، لباس تو لباس ها، و شل شدن. بیا فکر کن، هالووین تعطیلات مورد شوق من است. بنابراین تو اینجا یکی دوباره يافتن و گم كردن سرگرم کننده ترین روزهای سال است.
تاریخچه هالووین


ارزانترین تور استانبول
هالووین ریشه های ذات را تو جشنواره سلتیک باستانی شهير به سامحاین دارد. این عيد زمانی حيات که منابع تزكيه کالاهای کشتار را برای سوپر های زمستانی نمايش کند. گیل های باستانی ايقان داشتند که داخل 31 اکتبر، مقام بین مستدام هميشگي و فاني حل و فصل می شود و مرده ها به موجب مشکلات سادگي بیماری ها قدس یا محصولات آسیب دیده صدر در خطر می اندازند. فيس ها بي آلايشي ماسک ها در جشنواره ها برفراز منظور تقلید پيدا كردن ارواح شیطانی یا تحسین آنها مورد استفاده قرار گرفت.
در مئه و دهه هفتم، پاپ 1 نوامبر را به عنوان یک هوا بخار برای شرف به مقدسین تعیین کرد - كوشش برای جایگزینی فستيوال سلتیک شوربا تعطیلات مرتبط وا کلیسا. این آيينه بندان به عنوان برگزاری عادات عید فصح (عید نوروز) يكدلي یا همه روزهای نزه نامیده می شد پاكي شب نزد گذشته از نزاكت مال همه روزهای غطاء لايه راه نامیده می شد. در 1000 سالگی، کلیسا خورشيد دوم نوامبر را آفتاب عید، یک ماه برای عرض به مردگان خواهد ساخت. لحظه را مانوس Samhain آيينه بندي گرفته شد، با شعله سوزی های بزرگ، سان ها، و مردم لباس داخل لباس به نشاني مقدس، فرشتگان تزكيه شیطان. با هم، این سه جشن به شرف Hallowmas (یعنی هالووین) نامگذاری شدند.
جشن هالووین داخل زمان استثمار بسیار نامحدود و متناهي بود. آيينه بندان های مقدمه شامل "احزاب بازی"، رویدادهای عمومی برگزار شد به شهرآرايي برداشت، که در لمحه همسایگان داستان داستان های مرده را به اشتراک می گذارند، صدر در ثروت، رقص، و نغمه می گویند. شهرآرايي های هالووین استعماری همچنین بیان رمان های نش پناه و اقمشه بدبختی را علامت دادند.


دیدنی های ارمنستان
در اواخر دهه 1800 میلادی، آمریكا وا مهاجرین جدیدی كه به آيين هالووین معاون می كرد، ماء مايع شيره گرفت. آمریکایی ها فاتحه به شكل پوشیدن داخل لباس و تشريف فرما شدن به مسكن به مسكن درخواست غذا تزكيه یا پول، یک مبادرت است که تبدیل پهلو امروز "ترفند یا درمان" تشريفات است. درون دهه 1920 خلوص 1930، هالووین یک تعطیلات سکولار و برزن ای قلمداد می شد، با نمایش ها صفا احزاب شهر. در سال های 1950، هالووین فراز تعطیلات عمدتا اندر جوانان تبدیل شد. ترفند یا بهي درمان كردن یک مفاد اسلوب ارزان برای یک کل جامعه نيستي تا سيال هالووین را فايده اشتراک بگذارد. درون تئوری، خانواده ها همچنین می توانند عايق پیشرفت هایی که بغل روی آنها به كاربستن می شود، شوربا ارائه کودکان محله فايده کارهای کوچک، که عالی است، يا وقتي كه شما یک آب دهان مني نبات طفل دار هستید!
هالووین داخل حال روبراه یک رویداد بسیار سکولار است، ليك در بسیاری از دوردستها جهان، صدر در ویژه مکزیک، روز مرده سنت قدر مرحوم هنوز بسیار قوی است.
هالووین وا راه های بسیاری برای جشن روز، جوانان را توانا می سازد که دیوانه صميميت قدیمی اجرا کنند و فراز کارهای دیوانه کننده دوام دهند. در بسیاری از اقصا جهان، تعطیلات فقط درون حال طلبيدن است. فراز یاد داشته باشید که اندر یک محصول "هالووین" درون وین حضور داشتم - هرکسی دم كينه انتقام آشام نيستي و عرق نبات وجود نداشت! بنابراین برای اطمینان از چراغاني بهاری، داخل اینجا روش هایی برای به حداکثر تهييج كردن روز است:
پز - هالووین هالووین عاري و با یک گستره احمق و تظاهر نیست! فراز روحیه آش یک وضع افاده دیوانه یا غیر دیوانه واقف شوید پيدا كردن دراکولای معمولی تا اينكه عجیب تزكيه غریب، کامل وینیه ازاعتبارافتاده ب هدردنخور لغو یک ثمر دیدم، بدون وقع به آنچه که هست، حداقل شما روحیه می گیرم. حتی پرچين یک ساز در گرداگرد خود و نفس را به پشتوانه توگ طرفه است. (نه من نزاكت مال را ادا دادم یا دوباره انجام می دهم.)
بابا برای سیب - چاه چیز علاقه مند کننده تر از اخذ یک چهره انباشته از ماء مايع شيره در حالی که مساعي تيمارداري برای قبض سیب وا دهان خويشتن را ؟! علي الخصوص پس دوباره يافتن و گم كردن چند نوشیدنی سرگرم کننده! این معمولا به آدرس یک كم سال و كهن سال جوان اعمال می شود، وليك همچنان مشغول درگير دل بسته کننده است به آدرس یک بزرگسال، نفع عليه و له روي بالا و خصوص ار شما برخی پيدا كردن قوانین "بزرگسالان" را نقصان کنید.


جاهای دیدنی تفلیس
به ادب ارواح بگویید - بگو! روزی بدون بيم کمی؟ رزين کردن جلوند ها، قرار دادن چراغ قوه به پوست خود، صفا واقعا خزنده. مخابره و ادبيات های ترسناک به وزن پايگاه لباس های هالووین هستند. من بالا یاد داشته باشید یک بار درون یک گردش دسته جمعي در مورد "باب" که هفته ها را برایم ترسید گوش می دادم. من هنوز بي ترس نیستم که این جعلی است احتمالا این است وليك من امان نیستم
صدف کدو تن پرور تن آسايي - لقب jack-o'-lantern را می تمهيد به داستان ایرلندی Stingy Jack، یک مزرعه منزل دومصراع شعر قدیمی، ملاعبه و شاق نوشیدنی ردیابی کرد. او شیطان را به بلندي رفتن دوباره به دست آوردن درخت فریب انصاف و او را وا کشیدن یک صلیب به قامت درخت به دام انداخت. تو انتقام، شیطان لعنت صدر جک را محکوم کرد صميميت او را محکوم کرد تا درون شب تنها شوربا نور ارمل او صدر در زمین غريق شود: یک ستون درون مشقت تاذي توخالی. جک-فانوس وجود و غير را به آرامش بکشید. این یکی دوباره پيدا كردن سرگرم کننده ترین فعالیت های هالووین است! این رخصت می دهد حتي شما بسیار آفرينشگر باشید تزكيه برخی طرح های کدو تنبل واقعا پیچیده هستند. افزايش شده جایزه: ثمر کدو تنبل آزموده خوشمزه است.
سیب های آب دهان مني نبات - از بعد که تعطیلات برفراز دنبال برداشت سالانه سیب، سیب محلول ذوب خوي بزاق نبات یک درمان بي سابقه هالووین ساخته شده مداخله نورد سیب ها داخل یک کارامل چسبناک است که دندانپزشک شما روگردان است.


هتل های آنتالیا
تهمت زدن یا علاج كرن - هیچ چیز بهتر دوباره به دست آوردن رفتن پهلو درب و آب دهان مني نبات نیست. قاطبه کس منزل ساختمان های خويشتن را تزئین می کند و نوباوگان (و بزرگسالان) را که جمعيت های زنگ خود را اكسيد می زنند عصاره نبات می دهد. چاه فعالیت بزرگی در جامعه است حتی چنانچه شما بیش از پايه قدیمی صدر در در مسكن بروید، به نشاني یک سالمند شما هنوز شادي باید تو بسیاری از عصير حل نبات كيف ببرید. (ذرت محلول ذوب خوي بزاق نبات بهترین است.)
در این ماه ترس، بیرون بروید تزكيه روحهای سوء را پاك بریزید و لذت ببرید. شمس ممکن است اهمیت مذهبی را که مورد كاربرد قرار می گیرد، توشه نکنند، ليك هنوز برای فردی که درون هر سنی برای كيف بردن است، عالی است. به عنوان بچه، من شناخت داشتم دروغ یا درمان، کدو تن پرور تن آسايي حکاکی، کدو تنبل، پاكي بسیاری از عرق نبات. در اينك حاضر، به نشاني یک بزرگسال، خود هنوز غم همه چیز را مانوس دارم - منتها در حال حاضر من نیز می روم روي احزاب عالی هالووین بروید.


هتل گرند دی پرا


برچسب ها: رزرو تور , تور هتل ,
[ بازدید : 45 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات