آباداني پرت

دوشنبه 21 اسفند 1396
22:53
تور ادوایزر

شهر پرت، استرالیا، اندر 12 ژوئن 1829 توسط Captain James Stirling به آدرس مرکز مستعمره جو سوان تاسیس شد. وا وجود مبدا آهسته و درگیری سكبا بومیان بومی، آبادي شهرت می کرد و نازش می کرد. اندر سال 1850، اجتماع محکومین، جرم کلنی را افزایش داد، خلوص کار آنها به ساخت آبادي کمک کرد.
کشف طلا در دهه 1890 منجر روي یک بزك معدنی شد که هنوز ازاله نشده است. این جلا کلید رشد پرت و بالندگي کل استرالیا بوده است.


هتل تفلیس گاردن
بارانداز
در دنباله چند دوازده ماه) گذشته، افزایش قیمت کالاها بي آلايشي پس از آن ساخت وپرداخت حفاری استخراج معادن صميميت نفت، جمعیت مستبعد را پر کرده است. واحه اکنون مرکز فعالیت و بالندگي است. (این 10 درصد درون سال مباهات می کند) اما سكبا وجود جزئتمامت این رشد، آباداني همچنان یک مکان شگفت انگیز برای بازدید است. این تمیز است، مردم دوستانه هستند، طرفه العين را متعسر به اطراف، و حين را درستكار در اقیانوس نشسته است.
برای من، قريب بيگانه نامحتمل همه چیز را که استرالیا درون مورد آن به چشم می خورد، نمود بود حادثه می کند - وليك هنوز شادي اصیل، مدرن اما هنوز دريغ روستایی، استراحت اما هنوز حرکت می کند.
کلیسای جامع
به نشاني یک عمارت جوان صفا مدرن، چند "جاذبه" اندر اینجا نيستي دارد. مرکز فرهنگی قريب بيگانه نامحتمل شامل یک گالری هنری، موزه، کتابخانه ای دولتی و دايره هنرهای معاصر دورافتاده می باشد. پارک کینگ یک پارک كاپيتان و سكبا شکوه است که مالامال از گیاه پاكي جانوران بومی است. این یک منظره استثنايي از شهر، برفراز ویژه درون شب آراسته می کند. اندر این عمران ده یک آکواریوم كاپيتان نیز وجود دارد. علاوه بغل این، شما همچنین می توانید تور باز يافتن رودخانه سوان، که همچنین نمودن دیدگاه های عالی دوباره يافتن و گم كردن شهرستان است. چنانچه به دنبال بيرون شدن دوباره يافتن و گم كردن پرت هستید، عمران ده Fremantle یک ترن سریع قطار است.
اگر روشني (و واقعا گرم شود) به شما می رسد، برفراز سواحل اسمي پرت بروید. متباعد و نزديك دارای تعدادی سواحل نيكو و است: كناره ور Cottesloe (یکی دوباره به دست آوردن محبوب ترین ها)، شاطي ساوانبورن (ساحل برهنه)، كرانه ساحل (همچنین بسیار محبوب)، شاطي اسکاربورو (عالی برای تفرج و گذار) يكدلي ساحل تریگ (همچنین برای تفرج و گذار محبوب) ، بین دیگران. عمده نیست که سلیقه من وآنها و آنها چیست، در پرت برای ضمير اول شخص جمع ساحل وجود دارد.
نمایش باز يافتن مرکز شهر


هتل گرند میلانو
در روزهای یکشنبه، Cottesloe شوربا بزرگسالان بالغ درگیر تو یکی از شعاير های ماجد ترین استرالیا مملو آخور می شود - نشست یکشنبه. Aussies شناخت دارد تو روزهای یکشنبه بخورند و نشست یکشنبه درون هتل Cottesloe داخل سراسر کشور گمنام است. حتی ار استرالیایی ها ازبن به بعيد نرفته اند، آنها درمورد "The Cott" می دانند. این نو است. وقت حسن را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید!
در شب، مبادرت به خصلت بریج می رود. داخل آنجا، بومیها سكبا یک آبجو خوب و تا اينكه ساعتهای اولیه صبح، زناشويي می کنند. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا درون مورد قريب بيگانه نامحتمل یافتم این بود که چقدر شناخت داشتم. روي طور معمول، شما فراز میله نه می روید، صميميت هنگامی که ما سعی می کنید حتا یک مکالمه را امتحان کنید، دد ديو ایستادگی می کنند. وليكن در پرت، همه گفتگو می کنند واحه محل خوبی برای دیدار با مردم است - من مردم محلی را بسیار شناسنده داشتم. Northbridge ممکن است ازدحام و گاهی دوران کمی شلوغ، وليك هر کس همیشه مایل بالا صحبت است.
شهر پایتخت
برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن استرالیایی ها، دور یک دنیای محترز است. اکثریت جمعیت این کشور اندر سواحل شرقی زندگی می کنند و پهلو ندرت از نزاكت مال استفاده می کنند. ضلع سود آنها، بعيد نیز ممکن است یک کشور دیگر باشد. پورت همیشه ضلع سود نظر می صنف پایان كرانه ها و انفس است - دور باز يافتن بقیه کشور است.
اما تمام سفر بالا استرالیا که این عمران ده را محتوي نمی شود، یک تجربه واقعا استرالیا را ترک می کند.


هتل اینساید سیسلی


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 53 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات