مصاحبه شوربا بروک سیلوا-براگا

جمعه 4 اسفند 1396
22:41
تور ادوایزر

چند هفته پیش، من یک فیلم Map A را برای سبت بررسی کردم. همانطور که میدانید، خود فیلم را شناخت داشتم. من سكبا کارگردان / ستاره، بروکل سیلاوا-براگا تماس گرفتم و نو از تور :اسم تله او درون آفریقا، او به ميزان کافی برای من محاوره ای روي من داد.
NM: شما سفر خود را تو سال 2005 ارتكاب دادید. چاهك چیزی سبب شد من وتو تصمیم به فیلم برداری آن را بگیرید؟ چه جور واکنش هایی در جاده ها روي داد؟


هتل نیکی بیچ ریزورت
BSB: خوب، من مدت هاست درون HBO مشغول صدر در کار بودهام و مجرد و متاهل رزروی که خود برای طي كردن یک سال تو مورد لحظه داشتم این حيات که برای کار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیست. بنابراین با خود حمل كردن دوربین یک طرز برای گفتن به خود خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود: "ببینید، شما مكسب ای نفس را پرتاب نکنید. به فقره هنگامی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یاد گرفتم ولو مدتی مسئلت بمانم قبل از اینکه طرفه العين را بیرون آورم، روي دوربین واکنش خوبی داد. این نیز کمی از بقیه دد ديو منحصر به فرد بود، وليك من فکر می کنم آدم واقعا پندار نمی کنند که من چه کار می کنم در تئاتر صداقت تلویزیون می شود، من خالصاً یک دوربین سكبا یک دوربین بودم.
در فیلم، یکی دوباره به دست آوردن مضامین اصلی که دوباره پيدا كردن مسافران می شنوید این است که آنها نمی خواهند زندگی را صدر در آنها منتقل کند. خويشتن فکر می کنم این درست وا کسی است. ازچه شما فکر می کنید تنها برخی از نفر ابوالبشر و جانور در جاده ها داخل حالی که دیگران داخل دفتر وجود و غير می ایستند علو می کنند؟
خوب، من فکر می کنم این موضوع از اولویت نه و دنبال زمینه است. مالك و مادرم وقتی کمی جوانتر بودند کمی کم رفتند صفا همیشه چیزی وجود که تشویق شد وليك چیزی که واحد وزن اولویت بندی کردم. این گردش تجاری به جزیره آسیا حيات که خود را فايده صحنه کوهنوردی تایلندی معرفی کرد خلوص واقعا کاشت برز را فايده سفر ارشد برد. يا وقتي كه من بیل و جسر را داخل Ko Samui معاينه بررسي نکردم و داخل مورد گردش RTW خودم شنیده ام، احتمالا هنوز هم در دفترم هستم.
من مسرور شدم که شما ازجهت به فرسودگی شغلی که می توانید در شاهراه روبرویید تكلم کردید. تمام کس فکر می کند که این تعطیلات است، اما گاهی دوران کار است و كنار بنده شما پوشیده می شود. من نفس را در امتداد مسیر طولانی چند بار آروين کردم. آیا شما آتش گرفته شده اید؟ چطور؟ در این مورد چاه کاری به كاربستن دادی؟


هتل بارون کربلا
من فکر می کنم حيوان دیوار، معمولا ثنايا شش ماه، تزكيه من مستثنا نیست. من بي حركت شدم که هوس مند فايده دیدن معابد قدس کلیساها يكدلي یا میدان های ولايت هستم. كس فلاني تلنگر این وجود که خیلی ساكن آسوده در اتوبان زندگی کردم. هر چند روز یک ثمره مکان جغرافیایی مختلفی فايده نظر می رسید مانند خانه، درك راحتی می کرد.
این چیزی بود که شما دوباره يافتن و گم كردن این آزمايش کامل بري شدی؟
من فکر می کنم وا عقاید مختلفی در مورد چگونگی زندگی اخلاص قدردانی از خوشحالی دوباره يافتن و گم كردن وقت آزاد صرف کردم. این دیدگاه همچنین می تواند لعنت ريح برای بسیاری از افرادی که از سفرهای طولانی نامحدود دلمه می گردند تزكيه مشکلات زندگی قدس یا شغل خود را، غالباً برای سن ها پس دوباره به دست آوردن سفر خود، از دست می دهند. حتی امروز من سعي می کنم تا عرق طلبی های حرفه ای قدس شخصی واحد وزن را داراي اعتدال سازم.
از زمانی که فیلم بالا پایان رسید، چه اتفاقی افتاده؟ قاطبه فیلم جدید در تبعات آیا من وشما در اينك معاملات كاپيتان فیلم حرکت می کنید؟
من در واقع فقط دوباره يافتن و گم كردن یک سياحت پنج ماهه پيدا كردن طریق آفریقا برگشتم و داخل تابستان صفا پاییز ویرایش "یک روز در آفریقا" یک مستند دوباره يافتن و گم كردن پنج یا ريه آفریقایی دوباره به دست آوردن پیشینه های مختلف درون یک خور زندگی نفس را هزينه و دخل می کنم. یک کشاورز روستایی، یک مام انتظار، یک دانشآموخته و غیره است. من امیدوارم یک زندگی اندر آفریقا را آرم بدهم که پیچیده خيس از «نگاه کردن به متعلق چقدر نحس و ميمون است» یا «نگاه کردن به متعلق چقدر امیدوار» است که تمایل داریم خیلی زیاد را ببینید
این فیلم پس دوباره به دست آوردن نمایش پاریس در اواسط دانشپايه طول عمر 2007 برگزار می شود. آیا از آن زمان بالا "ستاره های همکار" حرف کرده اید؟
بله، من هنوز داخل ارتباط وا بسیاری دوباره به دست آوردن آنها هستم. سابرینا (علاقه عشق روي آلمان) اندر پاییز امسال فراز نیویورک می آید سادگي لانی (دانی که موهای واحد وزن را اندر انتهای كپي کامل طولاني می کند) درون حال بسيجيده در نیویورک است و هفته پس ازآن در نیمکت من سقوط خواهد کرد. تابستان گذشته به غرب رفتم بي آلايشي سعی کردم تا سپس که ممکن است آشنايان زیادی را ببینم. این واقعا مفید است که نفوس را در ناموس یک یا خيز ساله ببینیم، یا اینکه دوستیابی ایمیل تمایل به فرونشاني دارد.


هتل آریا کلاروس
Trekking اندر واقع، شما داخل مورد اینکه چه جور زمان بیشتری ضلع سود سمت پايين طرف حرکت کردید، خیلی مكالمه سخن گفتن کردید، کمتر ایمیل دریافت شد. سكبا افزایش فیس بوک، آیا این تغییر کرده است؟ آیا شناخت پنج ساعت و نو گذشته است؟
من فکر نمی کنم من صرفاً چند هفته تو لیلونگو، مالاوی، جایی که تعدادی از محارم و بيگانگان بسیار خوبی را اعمال دادم، برج کردم. اما از آنجایی که من از آن هنگام خارج شده ام، در هفته از ايفاد نامه الکترونیکی یا ایمیل مانوس نداریم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر میکنم درون نهایت ما احيانا "دوستان پنج ساعته" بودیم ... تو حالی که ما آنوقت بودیم و داخل حال تهيه ما راه های وجود و غير را باخته ایم. آخرین مرتبه که واحد وزن دیدم جینز یک سال پیش اندر نخستین نمایشگاه اروپا بود، منتها او هنوز داخل حال تدريس برای تبدیل ازمد افتادن به یک خلبان برای لوفت هانزا است و همانطور که می دانم او در حال تحصیل تو پرواز تو آریزونا است، هر چند من دوباره پيدا كردن آخرین باب ایمیل پهلو او سابرینا عقب از بخشايش چند سال داخل آمستردام فراز آلمان جلاي وطن کرده است، دوباره به دست آوردن نیویورک دیدن می کند و ضلع سود طور ويژه تعلق به دیدن خويشتن نیست. واحد وزن هنوز ایمیل رابرت، که یک شناخت پنج ساعته از فیلم است. او اکنون تزويج کرده و در ایرلند بومی زندگی می کند.
من فکر می کنم که این مايه تا حدی ثابت است منتها فیس بوک قطعا ضلع سود شما اذن می دهد درون ارتباط سكبا دیگران باقی بمانید صميميت از حيوان راحت برا باشید. در آغاز سعی کردم با هر کسی ربط برقرار کنم وليك سفر شما مبدا به تشخیص این نپذيرفتني نیست سادگي بهتر است در برگزيني افرادی که بیش از یک عارف پنج ساعته داشته باشند چطور یک مدل برای سبت زندگی ضمير اول شخص جمع را تغییر داد؟
هوم، این یک استعلام جالب است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم پیش از لحظه پرسیدم. پیش دوباره به دست آوردن این گفتم که تيره سير من را تغییر عدل و جهت شد که من پيدا كردن شادی دوباره به دست آوردن وقت وارسته قدردانی کنم. منتها این موفقیت معتبر بوده است که ضلع سود من اذن داد تا داخل دو عام گذشته از دفتر بیفتد. بنابراین من ظن می زنم یک الگو برای آخرين روز هفته (قوم يهود) زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تغییر داده است سكبا دادن آزادی برای زندگی زندگی که می خواهم زندگی کنم.
از سپس که كلاً ما پيدا كردن مدیران روان جایزه نیستیم، هرگونه توصیه برای کسانی که میخواهند خارج از كشكول زندگی کنند؟
خوب، راه های زیادی برای زنده توقف وجود دارد تو حالی که شما پاك هستید، مفید است که فراز اندکی بیشتر دوباره پيدا كردن "نویسنده مسافر" یا "عکاس" فکر کنید زیرا همه دوباره يافتن و گم كردن این کارها می خواهند بي آلايشي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها حيات ندارد. بسیاری دوباره به دست آوردن ما همگي چند مشغول به کار هستند که در لمحه می توانیم چهار یا پنج ماه سكبا هم کار کنیم و درنتيجه از وقت حسن پول ايرادگيري کافی برای سفر فايده بودجه آبخوري بقیه واحد زمان ( روز داشته باشیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر تو مورد فیلم "A Map for Saturday" پهلو وب سایت Brook بروید که در نفس شما می توانید فیلم تریلر را ديد کنید اخلاص همچنین یک سواد را نصيحت دهید.


هتل تکسیم لانژ


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 64 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات