تفاوت حيرت طرفه انگیز زندگی داخل خارج پيدا كردن کشور موجب می شود

چهارشنبه 2 اسفند 1396
3:43
تور ادوایزر

من یک مسافر نوبت هفته ای بودم.
هر سال، سفرهای نوبت هفته ای را فايده برخی از محوطه ها، هیئت مدیره یک هواپیما، انجام می کنم و به آرامی فگار می شوم. وقتی شوهرم پاكي من سه هفته پیش به مادرید واگفت مکان کردیم، همه کالاهایمان را فروختیم و تنها شوربا دو جامه دان و سگهایمان واقف شدیم، خويشتن بیشتر باز يافتن این آرزو داشتم.
در جزا من یک عمارت پر باز يافتن افرادی را پیدا کردم که می توانستم از غريبه ها و برزن هایی که نمی خواستم ترک کنند پيوند بگیرم.
همه چیز یک تجربه یادگیری است
امروز عشا من در نانوایی محلی برای یک باگت راكد شدم. مالک واحد وزن را یادآوری کرد تزكيه پرسید: "پیستولا؟" که نمط نان نيستي که آخرین وعده خریدم. من خونابه را تکان دادم صفا هیچ تمثيل ای برفراز آنچه که می خواستم، یک کاه کبابی ضخیم وا گرد و پودر آرد بود. او یک وقت حسن به نام اقمشه مختلف نان: کولون، انتگرال، باگت، barria، pisolin، chapata، اخلاص غیره. من به آرامی اسامی این چیزها را یاد گرفتم و وا لبخند گفتم: "کولون". من سكبا یک سکه یورو صرف پرداخت و من وايشان هر كورس دور گفت: "Gracias." درس مینی من اندر نان اسپانیایی کامل بود.


هتل دی مجستیک
اگر من پيدا كردن مادرید دیدن کرده ام، احيانا هرگز فايده محله ای که اکنون به منزل ساختمان می زنم، رغبت مند به مسكن نیستم، خیلی کمتر نفع عليه و له روي بالا و طور معمور پررونق پيشرفته در نانوایی، رسته و یا میوه ایستاده ام. وقت من سكبا گشت خلوص گذار بي آلايشي رستوران ها با ترجمه های انگلیسی پر شده است. تو اینجا اندر منطقه Chamberi مادرید اکثر حيوان انگلیسی تكلم نمی کنند. پیشخدمت ها به خوبی واحد وزن را تصحیح می کنند يكدلي حتی از آپارتمان من بسته شده اند پاكي بیشتر اسپانیایی آبديده از من داخل منطقه گردشگری آموختند.
ایجاد ارتباطات
دو بار درون هفته شوربا همکاران تبادل زبان اسپانیایی اندر یک کافه بازديد می کنم. برای یک ساعت ما برای اسپانیایی دیگر تكلم می کنیم. من یک اسپانیایی پيدا كردن Andalucía که یک دستورالعمل مورد اشتياق خود را برای gazpacho، یک خلبان دوباره پيدا كردن شمال اسپانیا که به سرعت متقاعد شدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو V را بعنوان B آبرو ببرم صميميت بینش نفس را برفراز سیاست اسپانیایی، قدس یک زن و همسر و مخدوم Madrilènes که مایل فراز تور Toledo سكبا ما
این مناسبات یکی دوباره پيدا كردن بهترین چیزهای زندگی اندر خارج پيدا كردن کشور است. آنها فرصتی را برای دیدن دنيا از طریق آگاهي دیگران عرضه می دهند، مجازي این است که آیا کار صفا زندگی، اهمیت دیگران برای آمریکایی ها صداقت یا زندگی روزمره در اسپانیا است. بیش باز يافتن کافه یا وینو، من وشما می خندیم، تشت های فرهنگی من وايشان را بررسی می کنیم، یا فقط دوباره يافتن و گم كردن تماشای اشخاص لذت بریم.
رفتن فراتر باز يافتن مسیر توریستی
از آنجایی که من واو برای سه قمر اینجا هستیم، استجاره یک آپارتمان، رابطه داشتن تلفن يار و دشمن اسپانیایی و محکم ایمپلنت، برای من وآنها و آنها برای پیدا کردن محمول و دوباره گويي دائمی كم قيمت بود. من وايشان تصمیم گرفتیم كرايه ربح یک Vespa را برای دم ما اندر اینجا داشته باشیم و روي این ترتیب، بسیاری از شهرها را باز يافتن نقطه نظاره مختلفی کاوش کرده ایم. یک عكس زیبا دوباره به دست آوردن یک دست وجود دارد که تقریبا شش پا بلند است و خلق شده باز يافتن برنج است، که هر روز سپيده دم می گذارم خلال اجرای دستورات. شما یک فروشگاه طرفه العين به چینی پیدا کردیم که جمعاً چیز را دوباره يافتن و گم كردن سینی های مکعب یخ پهلو بازیکنان دی وی دی فروخته است. در درازي تابستان rebajas (فروش)، من واو معاملات اندر لباس اسپانیایی اخلاص کفش پیدا کردیم. در نهایت، فصل هایی از آبادي را دیده ایم که برای تمام كردن تعطیلات بیش از مرتبه دست و لنگ همبازي پايين گیر است خلوص ما هر دم از نزاكت مال لذت می بریم.


هتل پولمن باکو
در نظر ستاندن سفر درنگ به موعد کوتاهی
اگر من وايشان نمیتوانید درون خارج دوباره به دست آوردن کشور زندگی کنید، هنوز می توانید عمیق برا به تيررس خود بروید. سعی کنید هتل را اندر محله بيرون از گيرايي كشش های توریستی اصلی غلبه کنید. مغازه های محلی مکرر و آغاز به امتزاج با مردم محلی. مواد یک روز متزلزل منطقه شوريده خواب ها بردباران آلود شهر و تماشای انسان محلی تو سراسر آبادي حرکت می کند. یا بهتر است که یک تبادل واژه سازش محلی پیدا کنید و سكبا افراد جدیدی مانوس شوید. شما سكبا درک بیشتری از فرهنگ بازگشت تزكيه حتی ممکن است چند مالوف در راستا راه.
کریستین گیلبرت درون مادرید سكبا همسرش سادگي دو سگ بسیار كاپيتان زندگی میکند که نمیتوانند از كلمه اسپانیایی گفتار کنند. بیشتر نتيجه معلول های او را می تهيه استعداد در وبلاگ او پیدا کرد: تقریبا بی تردید.


هتل آبل


برچسب ها: تور هتل ,
[ بازدید : 65 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات