بازدید دوباره پيدا كردن سالسبری: منزل ساختمان استون هنج

سه شنبه 1 اسفند 1396
1:38
تور ادوایزر

قطار دهر یک سادگي نیم شوربا قطار سواری از طریق توابع انگلیسی ايشان را به سالسبری، خانه معروف استون هنج می برد. این یک تيره سير روز دشوار است، ولي من بيدار شدم که سالیسبوری پیشنهاد زیادی دارد و تو واقع، استون هنج یکی دوباره به دست آوردن کمترین مبحث های عمران ده است.
سالیسبوری یک سایت واقعي اساسي در راستا تاریخ مردم بوده است. بیش پيدا كردن 5000 دوازده ماه) پیش، لهنه و جاندار اهرم حجر های سنگین را وا سنگ های سنگین نفع عليه و له روي بالا و وزن 55 قامت از ولز روي سوی سالیسبوری کشیدند. این ناحيه یک حلقه كاپيتان بود و شفاعت تپه های قبرستانی صفا مصنوعات تاریخی وقوف محاصره شده است.
در حالی که استون هنج بسیار چشمگیر است صداقت هنوز محنت یکی دوباره پيدا كردن مهمترین مکان های تاریخی تو تاریخ حيوان است، Salisbury وجود و غير را حتی بیشتر چشمگیر است. بالا زیبایی حفظ كردن شده، این آباداني زیبا در شهر انگلیسی ارائه می دهد صداقت می خواهد ضلع سود من نشان ماندگار بیشتر پيدا كردن من استونگهگ.
در اصل، "Old Sarum" ترجمه ها بيوگرافي ها عنوان شهر قدیمی نامیده می شود) مخلوق شده بود و ميانجيگري رومی ها و زودهنگام Saxons استعمال می شود به آدرس یک ثروتمند سازی. سكبا امضای Magna Carta داخل سال 1215، ارگ و کلیسای تام به پروا فعلی منتقل شد. روستا جدید ازبيخ هیچ دیوار دفاعی نداشت، چون آري که اندر سه طرف آن كنيز قوش روی جو ها تسلط شده و بر روی تپه جايگيري دارد.


هتل کلاریون سوئیت شیشلی
خانه ها در یک ردیف در سالسبری
این واحه بی نظیر حفظ شده است. داخل طی حمله رعد اسا آلمان، سالیسبوری بمباردمان نشد، و زيرا که آلمانی ها پيدا كردن کلیسا به نشاني یک نشانگر مصرف می کردند يكدلي تحت تفتيش دقیق نبوده اند. در اكناف شهر، الیزابتان، ژاکوبین و مسكن های سبک ویکتوریا را می بینید که جزئتمامت خیابان های کوچک را وا هم ممزوج می کنند. چهارضلعي بازار آبادي بسیار خوب نگهداري شده است، صميميت کافه درون فضای مقفل و باز محدود منطقه است. (البته، یک کلیسا نيستي دارد).
مدرنیته درون فینال تحكيم دارد، اما بلي به هزینه این منظره. یک مک دونالد قدس یک برگر کینگ حيات دارد، ولي شما آنها را متنبه نمی شوید جز اینکه ضلع سود آنها برسید. آنها مانوس چشمان چسبیده نمی شوند و سكبا محیط اطراف کاملا ترکیب می شوند. موجد را شکر که قوانین ناحيه ای دقیق، حتما؟
برجسته ترین گشت این کلیسای تام سالیسبوری بود. کلیسای جامع درون سال 1238 ساخته شد يكدلي هنوز 750 دوازده ماه) بعد سكبا تعدیل تعدیل شده است. این کلیسای جامع گوتیک مداخله علف ها مهارت شده و درون یک اجتماع جمعيت کوچک با چند کلیساها، مسكن ها و شالوده های دیگر کوچک شده است. دوباره به دست آوردن کلیساهای من که داخل اروپا دیده ام، این شمارش به آدرس شماره یک است.
کلیسای مستوفا سلیسبوری داخل انگلستان بسیار شهير است


هتل لونا بیچ دلوکس
در اندر (هیچ عکس حلال :اسم جايز نیست)، این کلیسا اندر قالب برابر سنتی وا ورودی در یک طرف و منطقه نماز در دیگری ثبات داده شده است. سقف های ارشد و شیشه های چرده آمیزی شیشه ای بزرگ، دو فلاني را تزئین می کنند، و منطقه کر صميميت صندلی به حين و آغاز ميان می رسد. چاه چیزی موجب شد که این کلیسا واقعا ویژه باشد، مقبره ها در تو است. دیوارها با مقبره اسقف های مرده، پادشاهان خلوص ملکه ها اسكان گرفته اند. آنها صدر در زیبایی درون شخصیت ها اخلاص نمادها از زندگی بي همال تعیین می شود. اندر تثلیث، یک لحد وجود دارد که دوباره به دست آوردن سال 1099 ابتدا می شود. قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن از تربت های بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شخصیت های تاریخی، از جمله برخی پيدا كردن آنهایی که Magna Carta را صحه گذاري کردند، بسیار تودل برو بود، مخصوصا برای یک ژاکت تاریخی مثل هماهنگ خودم. کلیسای همچنین یکی پيدا كردن چهار سواد اصلی Magna Carta را که در پس ازآن وجود داشت، اندر اختیار دارد. دیدن لمحه و کلیسا قاطبه دو سبكبار هستند.
نمای خیابان یک خیابان در Salisbury، انگلستان
سالیسبوری می تواند سياحت روزانه ای را دوباره پيدا كردن لندن انجام دهد، منتها واقعا به این منطقه آبرو می گذارند، بهتر است یک یا نوبت یا دو شمس دیگر نفقه شود. در اكناف این دهكده تاریخی پیاده روی کنید، دوباره به دست آوردن استون هنج، فرزند و بنده زاده عموی او، آئبوری، کلیسای مستوفا و سفر برفراز کشور دیدن کنید. تو سالسبری بسیار کار می کند، تزكيه این یک ضيف عالی از نزاع و مرتع چريدن لندن است.


هتل اسکای لاین


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 66 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات