راهنمایی برای سفر درون مکان های خطرناک

پنجشنبه 19 بهمن 1396
22:50
تور ادوایزر

همانطور که برای سفر فراز کلمبیا آماده میشوم، مرتبه زیادی از مردم سریع به معرفت دانايي از سفرهای اخیر من سكبا به تعبير خوش آمدید: "مراقب باشید؛ متعلق خطرناک نيستي دارد! "
اما آیا واقعا خطرناک مرطوب از همه و جزء جای دیگری است که تور :اسم تله کرده ابو یا زندگی کردم؟
ادراکات ما دوباره پيدا كردن چیزی که یک مکان فايده نظر می سنخ خطرناک است مداخله بسیاری دوباره به دست آوردن عوامل شکل غمگين - رسانه های استثنايي و چشمگیر است که بیشتر عطش مند به اخذ داستان سریع و شاداب از چسبیده فراز پیکربندی دینامیک پیچیده دوباره به دست آوردن یک مکان، كارگزاري خبرگزاري های دولتی پروگرام های سیاسی قدس اقتصادی خود را درون اختیار دارند؛ تزكيه شایعاتی که آغوش روی زندگی خودشان گرفته شده است. جزئتمامت این منابع متضاد دانسته ها مفید برای مسافر جميل برای رفتن پهلو یک مکان است که به نشاني داشتن یک بنيان گذار خطر بالا درک است.
در حالی که دانايي سلیم باید حقیقت طلایی مسافرتی را بدون عنايت به جایی که او آسيمه سر باشد، راهنمایی های دیگری می کند که می توانید در هنگام برنامه ریزی برای سفر به مکان های خطرناک، وجود داشته باشید.
قبل باز يافتن سفر شما
حقایق را ته کنید نعم نظرات


هتل گرانادا لاکچری بلک
10. حقایق ذات را بررسی کنید ... و التهاب های شما. ساکن شوید اخلاص یک موجودی سریع بسازید. اندر مورد کشوری که می خواهید بازدید کنید چه آگهي است؟ شما تو مورد کشور چکار دارید؟ کجا این مفروضات و مجهولات را دریافت کردید؟ گوهر دقیق بي آلايشي قابل پشتگرمي است؟ چسان خطر تعریف می شود؟ آیا خطر اندر خطر واقعی پاكي قابل پيمانه گیری برآورد شده است؟
به آدرس مثال، ارچه پورتوریکو به آدرس یک نشان توریستی خطرناک درک نمی شود، خويشتن برای مدت 2.5 سال آنگاه زندگی کردم سادگي در حين زمان آگاه شدم که این کشور پنجمین کشور بداخلاق ترین در عالم (به ازای تمام سرانه) بود بالا دلیل میزان هنگام و میر اسلحه. درون حالی که بیشترین موعد و میر بین افرادی که یکدیگر را می شناسند رخ می دهد، نفوس بی گناه رنجيده شده اند ... وافراً و به ندرت در حقیقت، که سازمان پلیس پورتوریکو مبارزات سالانه وجود و غير را برای مبارزه با گلوله های مصنوعی افرادی که شرار سوزی را تو هوا می گیرند واحد زمان ( روز نو. این یک جور خطر است که می تواند تاييد شده و امساك شود.
9. توصیه ها يكدلي هشدارهای تيره سير را بخوانید صميميت آنها را ضلع سود چشم انداز بگذارید. ضلع سود هر وسیله، نفع عليه و له روي بالا و وب سایت پادشاهي امور خارجه مراجعه کنید صميميت هشدارهای گشت را درون صورت نیاز بررسی کنید. منتها پس از متعلق بیشتر داخل مورد کشور بیشتر بخوانید و درون مورد ديدگاه های تاریخ صفا حال متعلق که در اخطار یا هوشياري وجود ندارد، یاد بگیرید. چک کردن وبلاگ ها، انجمن های سفر، روزنامه ها و ماه نامه محلی، سادگي کتاب های نشانه شده تو کشور ما بازدید می کنید. اغلب بشر محلی دوباره يافتن و گم كردن خودشان پيوند به اشخاص بیگانه بسیار متفاوت تزكيه ارزشمندترند. به عنوان مثال، برای تيره سير بعدی من روي کلمبیا، واحد وزن یک پورتال وب عالی را پیدا کردم که خود را نفع عليه و له روي بالا و ده نه وبلاگ داخل مورد تماماً چیز دوباره يافتن و گم كردن جمله موسیقی دوست این طرفه العين به جستن های سیاسی جوانان معرفی کرده است.
در طول سفر شما
پیاده روی بیش دوباره به دست آوردن مناظر
8. به ناس محلی نظر کنید این گفتگوی قدیمی درون مورد اعمال دادن به نشاني رومی ها تا زمانی دنباله دارد که کار خود را دنباله داده است. آیا انسان را تو خیابان می بینید که طلا يكدلي جواهر مالامال زرق و برق دارد؟ نه؟ آنك طلا صميميت جواهر ريا و آذرخش دار نیست!
7. اذن دهید دد ديو برنامه های ما را بدانند. این ممکن است فراز نظر کمی سرافرازي باشد یا گونه A برای بعضی دوباره به دست آوردن افراد، اما به اشخاص مورد اتكال بگویید که دستور كار های من وتو چگونه فايده شما کمک می کنند تا بالا شما چیزی را وحشتناک برساند. به عنوان مثال، هنگام مسافرت برفراز تنهایی، من همتا یا مادرم را نفع عليه و له روي بالا و ایمیل ذات می فرستم ولو بگویم که طرح هایم برای مهر چیست. همیشه یک پیام متعسر است داخل اینجا یکی پيدا كردن من که دیروز سفير شدم: "سلام! معاصر Metro را به بازارگه Lagunilla برمی گردانید و آنك برای دیدن گاوها در پلازا مکزیک در ساعت 4 سپس از ظهر. مسكن در اكناف ساعت 8 صبح؛ سپس سكبا شما حرف کنید


هتل هالیدی این
6. کارت ربط اضطراری را در جیب، کیف ارز یا کیف ذات نگه دارید. رواديد شما و گواهینامه رانندگی برای کمک بالا افرادی که می دانند سكبا چه کسی علايق می گیرند، داخل صورت اضطراری بودن شما کم است. درون اینجا چیزی است که من برفراز شخصم می اندیشم: "نام خود جولی شویترت کولازو است. نوع كين خواهي من O + است. خويشتن حساسیت ندارم، دارو مصرف نکنم، سادگي هیچ بیماری ای ندارم. داخل موارد اضطراری، لطفا آش شوهر خويشتن Francisco Collazo علايق بگیرید در 001-123-456-7890. "دو نکته مهم: (1) اطمینان نوشته کنید که کد کشور مناسبت اضطراری خويشتن را درون شماره تلفن اسكان دهید. ایالات متحده مرکز آفاق نیست. (2) کارت را به اصطلاح انگلیسی پاكي به كلمه کشور که در نزاكت مال سفر می کنید بنویسید. روي روز رسانی کارت فراز صورت كيفيت نیاز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم این نوک را به مقياس کافی تأکید کنم یک خودي تازه زاييده شده درون مترو تو مکزیکو سیتی، تزكيه این طور کارت برفراز او کمک کرد هم او را فراز پزشکی بفرستد.
5. باز يافتن خدمات تاکسی مجاز استعمال کنید. اگر نکته ای وجود داشته نكهت اميد که واحد وزن نادیده گرفته ام، این یکی است، زیرا بعد از نفس نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک سرویس تاکسی اندر پیش است. اما ارزش به كاربستن دادن دارد اگر عزيمت سفر ضلع سود یک دهكده یا کشور برای مدت حين طولانی دارید، مفروضات و مجهولات مربوط به گراني و نقل تو کیف بخورك و خود را محفوظ داشتن دارید پاكي برای خدمات مجاز مراوده بگیرید حتي خدمات دست یابید. این پهلو همان تعداد در نیویورک روي همان مقدار که اندر خارج پيدا كردن ایالات متحده استقرار دارد
4. نوشیدن در راحتي واقعا این یک نوک واحد وزن NEVER نقض. حتی چنانچه تحرک بیشتری برای الکل داشته باشید، افرادی که مادون تاثیر استواري می گیرند، هدف ها جنایتکاران تو هر سقف از دنيا هستند. همچنین، زمانی که بیش از تعداد نوشیدن می کنید، دستور شما سادگي توانایی تصمیم گیری روي شدت پهلو خطر می افتد. در مصرف از الکل خود با احتیاط رفتار کنید.
پس پيدا كردن سفر خود
بالن های شناگر بالای سر زدن آفتاب


هتل ناز سیتی تقسیم
3. کلمه را منتشر کنید شما هستن و عدم ام! اجازت دهید بشر در مورد گشت شما بدانند. هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن شما مطلوب شد، «به نظر شما خطرناک است؟» صادقانه براساس تجارب خودتان پتواز دهید. یک نغمه عالی برای اوان تصویربرداری از بعضی کشورها به آدرس خطرناک بودن این است که سفرهایمان را پيدا كردن طریق وبلاگها یا نمایش اسلاید فراز اشتراک بگذاریم. آغاز به صحبت کردن اندر برابر کلیشه های انسان و مکان هایی که مستحق تماشا دقیق نم هستند.
2. بیشتر یادگیری کنید شما صرفاً یک امتحان شگفت انگیز داخل یک کشور یا آداب شناسي داشته اید که اکثر دنیا خطرناک هستند، اما این ظن وجود دارد که من وتو فقط خارج آنچه را که تو مورد لحظه مکان یاد می گیرید، خراشیده اید. دوباره پيدا كردن طریق وبلاگ خير و منفرد ها نفع عليه و له روي بالا و کشور لاينقطع شوید، همانطور که قبل دوباره به دست آوردن سفر به كاربستن دادید. ثبت حيثيت برای خوراک RSS برای سایت های که شما را جالب حرمت است.
1. سفر را امتداد دهید دنيا یک مکان بزرگ و زیبا است. بيرون شدن از طرفه العين و آزمايش آن. و مجدداً بیائید صدر در ما بگویید. گيتي افق ها به نشاني مکان های خطرناکی ضلع سود نظر نمی رسد.
جولی Schwietert Collazo سردبیر Matador Pulse است و همچنین برفراز طور داير به سنديكا Matador. او وبسایت خود، طرح های کلاژو را به كاربستن می کند که روزانه دم را نفع عليه و له روي بالا و روز می کند. او مک مکزیکو صداقت نیویورک را به منزل ساختمان می فرستد منتها به زودی در کلمبیا لايه مجراي رودخانه خواهد داشت.


هتل آپارتمان امپایر


برچسب ها: رزرو تور ,
[ بازدید : 63 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات