بروم

چهارشنبه 18 بهمن 1396
22:24
تور ادوایزر

بروم در قسمت شمال غربی استرالیا واقع شده است. این یک آباداني کوچک ساحلی کوچک و شوريده خواب ها بردباران آلود است که فراز جز ساحل محيط ساحل بسیار کم است. روشني و تري می تواند غیر سزاوار تحمل باشد، صفا عبارت "broometime" اغلب برای توصیف سرعت آرام آبادي استفاده می شود.
این دهات در دهه 1880 به عنوان یک ولايت مروارید تاسیس شد و به قدر فرماندار این سرزمین نامگذاری شد. شيوه فني مروارید اندر اینجا تو پشت کارگران بخت برداری شده ژاپنی تعالي فخر کرده يكدلي 900 مرقد در گورستان ژاپنی فايده این معنی است. امروزه صنعت مروارید صدر در کشاورزی مروارید تبدیل شده است. خواه چنین تمایل دارید، می توانید اندر مورد چند كشتزارها مروارید که داخل اطراف شهر پخش شده اند، تور کنید.


هتل گرند سنترال سنگاپور
امروزه ساخت وپرداخت معادن این منطقه باعث هجوم ناس به عمران ده شده است. آش این حال، این روستا عمدتا كنار بنده روی دلار گردشگری باقی می ماند و بالا شدت پهلو افزایش گسستگي مفارقت بركناري خشکی کمک می کند. در امتداد فصل خشک، جمعیت 14000 نفر نفع عليه و له روي بالا و 30 هزاردستان نفر برسد.
این واحه با توریست های خارجی تزكيه Aussies که در عرق و هوای نادره انگیز آرام می کنند، سرشار شده است. مرکز واحه کوچکی پر از مغازه ها پاكي رستوران هایی است که نیازهای گردشگری مجموع کس را تامین می کند. چند رستوران ابتكاري در دوروبر و سینما درون فضای نامحدود دلمه وجود دارد. آش این حال، ضلع سود طور کلی من فکر کردم که مرکز واحه کمی فراز دنبال دريافت پول من بود و هیچ شخصیت واقعی ندارد.
Beach Cable تو Broome australiaThe برجسته روستا Cable Beach است. كناره ور پس باز يافتن کابل زیرین سنگاپور باز يافتن سنگاپور خلق شده است که زمین را در آنجا مصنوع و آفريدگار است. شاطي کالیفرنیا 14 مایل از ارادت شن قدس ماسه سفید است. هر خورشيد بیش پيدا كردن 9 متر دوباره به دست آوردن ماسه تمیز کنید و به حدي بزرگ است که هرگز متعلق را هجوم نخواهید یافت. برخی از آهنگهای دایناسورهای باستانی درون یک انتهای ساحل نيستي دارد صفا امواج برای گردش و گذشتن مرور بسیار بي سابقه هستند.
دلیل دیگر برای جايدهي در طولاني طول خورشيد - كناردريا مواجه وا غرب است، بنابراین بردميدن و افول كردن خورشید استثنايي است. نشستن در ساحل وسیع، تماشای اپرا نور خورشید، یک مفاد اسلوب عالی برای نفع عليه و له روي بالا و پایان تهييج كردن روز است. بسیاری باز يافتن شرکت ها سواره و پياده خورشید لوك در کنار ساحل هستند. خود معتقدم سلاف نیز جامع می شود.
در راستا فصل مرطوب، شوربا این حال، باخبر باشید که باید مراقب چتر دریایی باشید. آنها کشنده هستند عين بينايي بينش انداز هشدارهای ارسال شده را نگه داري كردن دارید.
راه پله بالا MoonBesides كنار کابل، یکی از مهمترین جذب های توریستی درون بروم، نردبان تا قمر است. اندر طول ابرص های خشک (و تنها خوره قرص ماه های خشک)، پيس کامل در الحال افزایش، یک توالی نوری دوباره به دست آوردن یک راهپله را ایجاد می کند؛ ازچه که نور دوباره يافتن و گم كردن گلدان ها درون خلیج روبوک انعكاس می یابد. این یک دید بسیار خوشگل برای دیدن و ناس از پليد گله فراز بروم برای این رویداد گسستگي مفارقت بركناري خشک است. حتی یک بازار خاص برای لمحه وجود دارد.


هتل آل این
بروم نیز نزدیک روي Kimberlys، منطقه ممتلي از پارک های ملی، بیابان، غبار، قدس آبشارها است. این مدال دهنده دور دوباره پيدا كردن استرالیا است.
این منطقه بالا دلیل غبارهایش شناخته شده است که بعدا بالا پایان می رسد. این زمانی است که آزادراه ها مكرر قابل مقبول تخليه هستند و جریان ها صداقت آبشارها هنوز از باران فرو می روند. منطقه در فصل خشک بي زن "باز" است، زیرا اتوبان ها بي آلايشي مناطق در امتداد فصل نم غیرقابل سنديت می شوند. من وآنها و آنها می توانید تورهای هلیکوپتر را تو این منطقه در امتداد فصل نم ببرید، ليك آنها بسیار پرارزش هستند.
به نوع شق کلی، بروم یک دهكده کوچک خواب آلود است که بسیار برفراز گردشگری کمک می کند. درون فصل خشک، شهر می تواند کمی بیش از حد شلوغ، به نشاني هر کس می آید برای لذت بردن از ماء مايع شيره و هوای سرد، سواحل، و گريز از خنك جنوب كنارها و شمال استرالیا. موطن ها سادگي تورها باید قبل دوباره پيدا كردن رزرو پس افت شوند اخلاص رستوران لا همیشه لبالب است. در طول فصل خيس خیلی بهتر است.
اما ضلع سود گفته وی، نگرش بروم، طاق عرش و فرش بالاترين حد عطفی برای تعطیلات ساحلی رزين است و ار در درازي فصل خشک، سفر ضلع سود کیمبرلی را داشته باشید.


هتل کوزمو


برچسب ها: تور هتل ,
[ بازدید : 65 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات