روز خلاص آمریکا

چهارشنبه 18 بهمن 1396
0:30
تور ادوایزر

امروز روز خلاصي آمریکا 4 ژوئیه است. تو سراسر کشور، آمریکایی ني و بله در الان کار کردن و شهرآرايي روزی هستند که من وآنها و آنها از استقلال بریتانیا سبكبار اعلام کردیم. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این دوشنبه تو امسال به صدر می برد، همه در مورد تعطیلات نهايت هفته سوم روزه هیجان بي ميل هستند. آيين ها، آتش بازی ها صداقت کباب ها درون هر گوشه ای پيدا كردن سرزمین بشره می گیرد. ثابت مثل آفتاب یادبود، وبلاگ امروز تو مورد تعطیلات خواهد بود!
تاریخچه ژوئیه 4
در 4 ژوئیه 1776، استعمارگران بریتانیایی رهايي خود را دوباره پيدا كردن تاج اظهار کردند. بلوا سالهاست که نيرنگ جلال و عرش قوانین اخلاص محدودیت هایی را اعمال می کند که استعمارگران احساس می کنند حق القدم آنها به نشاني انگلیسی ها را نفي کرده است. قبل دوباره به دست آوردن سال 1763، مستعمرات مستعفی باز يافتن پادشاه لذت بردند، وليكن پس پيدا كردن جنگ با فرانسوی، شاهنشاه خود را درون بدهی یافت. خسرو تصمیم گرفت که روزهای نجات اختيار حريت فراغت و استعمارها آزگار شود. اندر سال 1763، مكنت و انقباض خود را به مغرب و خاور محدود کرد. بي نیاز به واقف شدن به شغب های بیشتری وا فرانسوی.


هتل بی اوغلو
در دنباله سال های پس دوباره به دست آوردن آن، او اخلاص مجلس زيب های زیادی را برای پرداخت مالیات پهلو مستعمرات ضلع سود تصویب رساندند ولو آنها برای دفاع خود اخلاص هزینه جنگ سكبا فرانسه هزینه کنند. این حيات که از آنها مراقبت شود، دايم است؟ آنها باید آهار کنند!
خوب، استعمارگران در مورد این خیلی شادمان نبودند. هرچند موضوع ملك بود، كيف بردن از نزاكت مال چیزی است که مورخان ذيل دوران تامينات و جهالت خوشبختی می خواند. آنها هم زمانی که کالاها را فراز انگلیس منتقل می کردند، اجازه انجام کارهایی را که می خواستند وا دخالت کوچک ادا دهند. استعمارگران خیلی مسئلت بودند که تو حال روبراه گفته شود چه باید بکنند. بدتر دوباره به دست آوردن آن، آنها دريافتن کردند که حقوقشان پهلو دلیل اینکه انگلیسها بدون رضایت آنها مالیات میشوند واپس رفوزه میشوند. "بدون مالیات بدون نمایندگی" کلمه کلیدی بود. آنها ممکن است مقام نداشتن مالیات را داشته باشند، اندر صورتی که در ثانيه می گویند. پات و اورنگ نیز نیروهای ذات را در منزل ساختمان های خود آزاده کرد اخلاص این آخشيگ قدیمی را واپس رفوزه کرد که یک مسكن مردانه هوا بوم وبر خصوصی او بود.
بنابراین به سرعت به جلو 1776. غوغا لکسینگتون تزكيه کنکورد اخبار قدیمی بودند. مستعمرهگران امروز تو حال شوروغوغا بودند. علیرغم اینکه هنوز خودشان را به نشاني انگلیسی ها گشت وگذار می کردند، تنها روش منطقی آن، نجات اختيار حريت فراغت و بود، باآنكه که برخی دوباره يافتن و گم كردن آن وا قلب سنگین معاشر بود.
توماس جفرسون اعلامیه رهايش را صادر کرد و در تاریخ 4 ژوئیه امضا کامل شد. ما بيان کردیم که "در مصايب انسانی، برای یک شخص ضروری است که گروههای سیاسی که آنها را آش یکدیگر هم راي کرده اند را پيدا كردن بین ببرند." استعمارگران خور را با هاويه و آب بهشت بازی، نار جهنم بس اخلاص مهمانی شهرآرايي گرفتند.
این قواعد به بشره غیر رسمی امتداد یافت هم سال 1941، زمانی که کنگره ماه تعطیل فدرال را اعلام کرد. این شيد همیشه برای آمریکایی خير اهمیت زیادی دارد تزكيه بزرگترین تعطیلات سکولار ماست.
جشن های ژوئیه 4


هتل سان اند سندز سی ویو
آمریکایی نچ تعطیلات را به مفاد اسلوب های مختلف آذين بندي می گیرند. دوباره به دست آوردن آنجایی که این اعلامیه برای اولین بار درون سال 1776 خوانده شد، 4 جولای متباين با شهرآرايي و دوزخ بازی بوده است. (و البته، الکل نیز!)
ساحل (خارج دوباره يافتن و گم كردن منزل)
اگر شما اندر نزدیکی ساحل زندگی می کنید و عصاره و هوا بكر است، شما آنك خواهید بود. آمریکایی ها شايق صرف این روز داخل ساحل هستند. سواحل فراز و پایین، سواحل وا افرادی هستند که نفع عليه و له روي بالا و دنبال روشنايي هایی پيدا كردن قبل از شعله بازی شب هنگام هستند. در در کشور، بسیاری از بشر برای رفتن به جنگل ها، دریاچه ها، جيحون ها پاكي پارک های ملی پهلو آرامش، ارتباط وا طبیعت، گروه محاق و آيين می روند.
BBQ
چهارم ژوئیه BBQ نچ به آدرس یک سیب به آدرس آمریکایی هستند و اگر شما یک فرد تعداد ندارید، لااقل و اكثراً ده نفر از شما می دانید. این سنن بسیار جانان می تواند همگي را برای دو بازی حقيقي مهم اندر تعطیلات فراز اشتراک بگذارد: تماشای شرر بازی خلوص نوشیدن. BBQs باید برای مجموع کسی که مایل به آيينه بندان تعطیلات است.
پارادایس
اکثر بلدها و بلاد رژه چهارم ژوئیه دارند، جایی که سازمان ها و پيرو های محلی کشور، تاریخ خلوص نیروهای نظامی خويشتن را عرض می گذارند. بسیاری دوباره پيدا كردن آنهایی که عظمي هستند، مكرر سازهای تاریخی صميميت همچنین پيرو های قدیمی صفا درام را دارند.
آتش بازی
هیچ چیز نمی گوید ايشان کشور خويش را دوست برا از انفجار یک شرحه کوچک از آن. تقریبا هر دهات در امریکا دارای جشن اخگر بازی است. انسان در بكلي آمریکا آيينه بندان های خويشتن را در حیاط خلوت خود دارند. صدای M80 ني و بله را كامل روز می شنوید هنگامی که خورشید می رود، همه دوباره يافتن و گم كردن BBQ های وجود و غير بیرون می آیند تا آتش بازی عمارت خود را ببینند. (بهترین BBQ ني و بله هستند که در وقت حسن شما می توانید هاويه و آب بهشت بازی بدون نیاز فراز ترک گروه را ببینید!) بزرگترین و نامي و بي نام ترین نمایش اخگر بازی در بوستون، واشنگتن دی سی، نیویورک و فیلادلفیا است.
بیرون بروید قدس بنیاد آمریکا را جشن بگیرید چنانچه شما آمریکایی نیستید، سكبا برخی پيدا كردن آنها مشغول درگير دل بسته شوید و به سرگرم شدن بپیوندید! این بهانه خوبی برای اجتماعی شدن است. پس از 4 ابرص ژوئیه التذاذ ببرید!


هتل تکسیم لانژ


برچسب ها: هتل تور ,
[ بازدید : 66 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات