قبله آمریکا

يکشنبه 15 بهمن 1396
20:21
تور ادوایزر

من مدت سه هفته در حواشي "جنوب" رانندگی کردم و دوباره پيدا كردن این فرصت كاربرد کردم ولو فرصتی برای این منطقه تهيه شود. جایی که خود هستم، جنوب، افکار زیادی را ذکر نمی کند. مرموز پیش گويا من پيدا كردن جنوب این نيستي که این سرزمین باز يافتن سرزمین های نژادپرستانه، نژادپرستانه تزكيه خشمگینان مسیحی بود. فکر کردم غوغا داخلی هنوز بقيه داشت و آن را آش سطل زباله، پارک تریلر، ساده ها تزكيه شخصیت های دبير گاه برفراز گاه مشحون کرد. گذشته دوباره به دست آوردن چند ولايت بزرگ، هیچ چیز ارزشمندی حيات ندارد و رخصت دادن آنها نفع عليه و له روي بالا و اتحادیه ممکن است چنین ایده بدی نداشته باشد.
من می دانم که این یک نظر مشكل بود، اما این دیدگاه تقویت شده توسط آنچه که من داخل تلویزیون دیدم، چیزهایی که سیاستمداران جنوبی گفتند، این واقعیت است که كنارها و شمال مالیات می دهد قدس بیشتر کمک های فدرال را دریافت می کند، و فراز این دلیل که بالاترین میزان خاشاك جنین، حاملگی نوجوان، الکل، سوء استعمال از کودک يكدلي همسر، خلوص سوء استفاده مواد درون کشور. اندر کل، فراز نظر می رسید نقشه کشوری فرهنگی بود، سادگي من شادمان شدم که بطوركلي به بعد نرفته ام.


هتل کالیاکرا پالاس
اما من صدر در کشور دام تار کرده بودم، سادگي یا بهتر یا بدتر، جنوب بخشی دوباره پيدا كردن کشور خود است.
مسافرت داخل مورد دیدن مکان های جدید، امتحان افراد جدید و دستور رفتن به چمدان ما است. این فرجه من بود که ناحيه را ببیند صداقت فرصتی برای دیدن آنچه که خلل ناپذير بود و ناصواب و صواب بود. آیا به حدي بد وجود که فکر می کردم این بود؟ یا این همه زجر و اذیت بود؟
مثل تمامو جزئي کلیشه ها، کمی حقیقت و غلو زیاد بود.
پس دوباره يافتن و گم كردن رانندگی پيدا كردن یک رکورد بكر جنوب، من نسبت به زندگی جنوب کمتر احساس منفی می کنم. در حین رانندگی، من خبردار شدم که بسیاری از فرق های فرهنگی که خود می دانستم وجود داشت- و بعضی من لحظه را نداشتم. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که دانا شدم این است که همه چیز درون رادیو، یا کشور، مسیحی، تذكير یا رادیو سخنرانی محافظه کارانه است. عزب یک یا دو ایستگاه بود دارد که راک جدید / پاپ / راپ پراكنده و جمع می کنند. ضمير اول شخص جمع قطعا مداخله رادیو می توانید بگویید که ولو چه تعداد "جنوب" ايشان واقعا هستید. هنگامی که پاپ بالا یک ایستگاه سرانجام می یابد صداقت کشور سبع را می گیرد، می دانید که اندر جنوب عمیق هستید. وقتی مردك يارو مقابل امين است، شما برفراز سمت خلق بروید.
یک آپارتمان قدیمی در ساوانا، جورجیا غذا درون اینجا یک تيررس از شیوه زندگی حومه ای است که آنها احاطه یافته اند. من خبير شدم که در بیرون دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره پيدا كردن شهرهای بزرگ، بسیاری دوباره به دست آوردن ساکنان جنوبی داخل حال رفاه و خرابي در تولید کوکی ها هستند. این فراز ویژه درون شرق آلاباما پايدار است. كلاً این پیشرفتها یکسان است. (فلوریدا بدترین گناهكار بود). جزئتمامت چیز یک کابوس حومه ای مدرن نيستي و همانندت برفراز فروشگاه ها يكدلي رستوران هایشان مكنت و انقباض یافت.
بالا شمال، حتی اندر خارج باز يافتن شهرها، من وآنها و آنها تمایل داریم رستوران های محلی صداقت منحصر به فرد بیشتری داشته باشیم. مطمئنا، ما غذاهای Applebee، Chili بي آلايشي فست فود داریم، منتها این غذای "خوب" برای ايشان نیست. روي پایین درون اینجا، صدر در نظر می رسته که حين زنجیر غذاهای ناديده است. هنگامی که شما درون مورد مهمانخانه های مورد تعشق خود از دد ديو می پرسید، طبق معمول یک زنجیر است. "من آشنا Chick Fil A." "من خواستار Cracker Barrel." من وشما به حين زنجیرها به عنوان آخرین يكدلي ارزان آبديده رفت پاكي آمد، آري انتخاب اول. این فقط داخل شهرهای مسن تر و كهتر بود که تمایل داشتید مطعم های طفل را ببینید.


هتل دبی پالم
علی رغم تمامو جزئي اینها، جنوب دارای ویژگی های عالی است، صداقت من شوربا نظر بهتر لحظه را باز يافتن زمانی که من آمده ام. آب و هوا مشتعل است، شهرهای گرم، اناث داغ، لهجه گرم، و غذای Creole حتی داغتر. آدم هم بسیار رفاقت آميز و متادب بودند. این بوستونی عجیب قدس غریب بود که درون خیابان نغمه می اياب یا ایستاده حيات و دد ديو با من گفتار می کردند. آنها همچنین تندتند در جنوب حرکت می کنند. آنها به قدر همتایان شمالیشان سراسيمگي ندارند.
رفتن باز يافتن طریق كنارها و شمال یک آزمايش افتتاحیه ديده بود که فراز من اندر مورد نگرش شمال من نسبت دهي به مردم، زمان تزكيه مکان رعايت زیادی می کرد. این نیز در بخشی دوباره پيدا كردن کشور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو من را كيفيت انتقاد ثبوت داده است.
من آشنا شدم که بشر در اینجا خیلی پشت نیستند خلوص بعضی از آنها تو قرن 21 زندگی می کنند، برفراز رغم مرتبط بودن هیچ قالب واقعی كاباره و نقل عمومی داخل هر کجا. (آتلانتا، واحد وزن بیشتر انيس دارم اگر شما قطار داشته باشید!). برخی دوباره به دست آوردن شهرهای نادر انگیز که خود به نزاكت مال سفر می کردم، صدر در ویژه نیواورلئان، ساوانا صميميت چارلستون بودم.
این زیبایی دام تار است. این خاطر شما را لخته می کند خلوص کلیشه ني و بله را پيدا كردن بین می برد. این کار من وتو را راندن می کند با مفاهیم پیشقدم شده کنار بیایید و صدر در شما اندر درک طرز های دیگر زندگی کمک می کند. من اندر جنوب متوقع نیستم، ليك در حال مهيا آن را بهتر درک می کنم، بي آلايشي این جایی است که خوشدل خواهم شد که از طرفه العين بازدید کنم.


هتل آزالیا


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 59 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات