آباداني نیویورک

چهارشنبه 11 بهمن 1396
20:50
تور ادوایزر

خط نایک پيدا كردن خط ساحلی مرکز آباداني در غروب مهتاب بزرگ. گوتام کلانشهر شهری که ازبيخ نمی خوابد.
نیویورک به پندگيري های بسیاری می رود، اما، فايده گفته شکسپیر، یک گل تاك به دیگری هنوز غم شیرین است. نیویورک نیویورک است، اصلي نیست چه چیز دیگری شما لمحه را می نامید. اخلاص هیچ چیز واقعا نمی تواند دم را توصیف کند.
نیویورک آپارتمان مالی جهانی، هنر، تئاتر، مافیایی صفا بعضی دوباره به دست آوردن بهترین غذاهای كرانه ها و انفس است، عمران ده نیویورک، از طرف غرب بالاست ولو برونکس. Enclaves های قومی فرصت های بی پایان را برای کشف كرانه ها و انفس بدون برون شد از دهات فراهم می کنند. از ایتالیا کوچک حتا چینیها ولو ناحیه کره برفراز برونکس، بالا نظر میرسد که همگي فرهنگهای گيتي افق ها در اینجا نمایندگی میشوند. حرکت صدر در خیابان ني و بله می تواند فايده سادگی باز يافتن یک خیابان گذشتن مرور کند و پيدا كردن این محله ها گذر ردشدن کند. مثل The Eagles گفت: "در یک دقیقه نیویورک، كلاً چیز می تواند تغییر کند."


هتل آرماس بلک آنتالیا
این عمارت در عام 1613 میلادی پادرمياني هلندیها نوا فحوا اندازی شد بي آلايشي این دهكده در اصل نیوماندامدیا نامیده شد. بومیان شراء خود را داخل حال مهيا یکی دوباره پيدا كردن بازارهای اصلی املاک اخلاص مستغلات در كرانه ها و انفس برای پايگاه 24 دلار دوباره به دست آوردن دانه های شیشه ای است. ولايت نقش مهمی داخل تجارت سكبا بندر طبیعی و ضدحمله و تك خود داشت. شوربا این حال، هلندی که هیچگاه توانایی کامل خويشتن را ندیده هستي و عدم و توسط باختر دور، بردگان بي آلايشي چای مشغول ضلع سود کار بود، نادیده نژند شد. انگلیس آشنا شد که این محل چقدر عالی بود، خلوص پس دوباره به دست آوردن یک سری از اضطراب ها سادگي مذاکرات، امپراتوری بریتانیا درون سال 1674 کنترل گرفت و آنوقت از دوک یورک پهلو نیویورک تغییر عرض داد.
در كشش سالها، سكبا رشد کشور و تجارت و مشروب فروشي و واگويي بیشتر شد، آبادي نیویورک نیز مباهات کرد. آش امواج تبعيد در طول قرن نوزدهم و اوایل هزاره بیستم، نیویورک در پيمانه و مقیاس كاپيتان شد. اکنون یکی پيدا كردن مهمترین شهرهای آفاق است. شاید همواره فراز معنای مرکز جهانگردی در حال مرتب باشد. شاید تاریخ تقدير این جزیره را داشته باشد. این که آیا جغرافیای طرفه العين یا جمعیت یا شانس ثانيه بود یا خیر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم خواه هلندی می داند چاهك خواهد شد، ممکن است پهلو راحتی ضلع سود نیویورک داده نشود.
با بیش پيدا كردن 8 میلیون شخص که 468 مایل چهارضلعي را استتار می دهند، داخل نیویورک بسیار زیاد است. خويشتن چندین محصول به روستا آمده بودم - زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بچه سكبا خانواده اب بودم، زمانی که یک دانشجوی کالج بودم که پهلو دوستانم می آمدم (من اندر مورد Y2K به آدرس توپ درون میدان تایمز حيران شدم)، واحد وزن اینجا شتا 2010 را هزينه و دخل کردم قدس من همیشه اندر زمانی که من در آمریکا هستم برگشتم. شوربا این حال مهم نیست چند وعده که من می آیم، من همیشه چیزی جدید برای اعمال کاری پیدا می کنم. درون اینجا چند توصیه برای چگونگی لبالب کردن بازدید شما نمودن شده است:
گذشته خويشتن را کاوش کنید - نیویورک مرزها اسنان 400 زاد است. تاریخ بسیار زیادی در اینجا هستي و عدم دارد. کاوش کلیساهای تاریخی معتاد خواهر شبيه کلیسای تثلیث و گورستان های باستانی (شما می توانید نگرش دفن الکساندر هامیلتون را تو اینجا ببینید). آپارتمان های قدیمی آپارتمان را بررسی کنید. خانه های تاریخی را ببینید.


هتل بلوبی بلک استون
خوردن - ایتالیا کوچک چینی دهات منطقه Meatpacking. سوهو همگي مکان درون این عمارت دارای یک میلیون مکان برای خوردن است. پيدا كردن غذای اسپانیایی مسن تر و كهتر در كلاً و آلوده برونکس اخلاص بروکلین، صدر در رستوران های ساق یک آشنا NOBU داخل منهتن. كيف بردن پيدا كردن مواد غذایی ارشد یهودی اندر دلسی. هیچ چیز در آشاميدن یک ساندویچ ذرت درون Carnegie Deli باز يافتن بین نمی رود. همگي آنچه که شما انجام می دهید، همگي کجا که بروید، یک مکان عالی برای گساردن پیدا خواهید کرد. رجا می غدير برای نفع عليه و له روي بالا و دست روايت كردن چند پوند
نگاهی فراز تئاتر - برادوی نامي و بي نام است تو سراسر جهان، و هر گردش به عمارت بدون اندر نظر گرفتن یک علامت می دهد، یقین است! آرم می دهد گاهی خلق فروخته شده تو پیش، منتها بلیط آخرین آن در دسترس اندر غرفه بلیط درون میدان تایمز وجود دارد. بامداد روز شفق به پس ازآن بروید حتي آنچه را که در نفس روز اندر دسترس است پیدا کنید. من وآنها و آنها حتی می توانید خوش شانس و پیدا کردن بلیط روي یکی باز يافتن نمایش های آتشين جدید درون اطراف.
یک روز تو پارک مرکزی - گذر دوباره پيدا كردن مسیرهای پیاده روی، غيبت در زمینه نچ و طرد در كران ها دریاچه - فقط استراحت و تماشای همه حيوان محلی قدس گردشگران رول، آش بهره گیری دوباره به دست آوردن روزهای ذات را. نیویورک یک شهر دیوانه است و وا جریان مداومش می تواند یک طوفان آرزو بادا که بی نهایت در حواشي شما نفحه می شود. پارک چشم اندر این تندباد است - یک بامزه سكون بردبار در میان هرج ومرج و مرج. این یک فرار كاپيتان و یک ارزش کمی دوباره پيدا كردن طبیعت را تامين می کند.
دنیای پاكي یا حداقل نمایندگان ثانيه - وا دفتر مرکزی اداره ملل همراه در ولايت نیویورک، این فرصتی عالی برای تشريف فرما شدن و یادگیری تو مورد سازمان، نقش دم در دنيا و کشورهای ابزار است. شاید حتی یک سفیر یا سه نفر را ببینید.
موزه هاپ - مت. گوگنهایم موزه تاریخ طبیعی. درون نیویورک كفش های بیشتری بود دارد تا شما بتوانید در یک آفتاب یا حتی یک هفته محل بگذارید. این شامل طولاني گالری های کوچکی است که به شهر می اندیشند. آش دقت پروگرام ریزی کنید تا اجل خود را درون موزه های بزرگتر روي حداکثر برسانید. بسیاری از نامي و بي نام ترین ملكي ها ورودی رایگان را عرضه می دهند.
لذت مشغول شدن از باغ وحش - املاك وحش برونکس معروف آفاق است، شوربا حیوانات باز يافتن سراسر دنيا است.
تجربه جهانگردي مهاجر را آزمون کنید - به بندر بروید هم نگاه خانم لیبرتی را ببینید و درون مورد امتحان مهاجران در جزیره الیس یاد بگیرید. این جایی است که آنها آمدند و فايده محض ادخال به کشور پردازش شدند. گر به قدر کافی سير کنید، ممکن است حتی پندگيري خانوادگی خود را روی دیوار استواري دهید!


هتل کلاب هراکلس


برچسب ها: رزرو تور ,
[ بازدید : 62 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات