شهر رم

يکشنبه 8 بهمن 1396
20:41
تور ادوایزر
رم مهاد غرب. مرکز توانايي برای سد ها. ميلاد سزار خانه به کلیسای کاتولیک روستا در 3000 سال سابقه تاریخی دخول رفته است. همه تو سراسر جهان، همه دوباره به دست آوردن رم می دانند. نفع عليه و له روي بالا و گفته این نام، تصاویر قدیمی، جدید، مذهب، غذا، اميدوارانه و مطلق هنکس سعی در شکستن کد داوینچی دارند.
من هیجان مضروب بي رغبت شدم باز يافتن رم دیدن کنم. اسكان بود دیدار من سوم روز ادامه بکشد ليك به یک هفته تام تبدیل شد. من مشتاق رم شدم آش وجود كلاً توریست ها و ملت های تبر که به عمارت می آیند، جمعیت بی تقصیر پاكي تراکم، هیچ چیز نمی تواند باز يافتن زیبایی رم عاري کند. گروه رم است ... نیازی ضلع سود چیز دیگری نیست. شرف به تنهایی تمامو جزئي چیز را بیان می کند و ساده است که ببینیم چرا جمعاً این آبادي را انيس دارد.
چیزی که خويشتن می توانم در مورد رم بنویسم می تواند رحم را اجرا دهد. زیبایی يكدلي ظرافت دم به هويدايي و پوشيدگي بهتر دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان پاكي شاعران از I. توصیف شده است. بنابراین برفراز جای بحث درون مورد زیبایی رم، من آهنگ دارم لحظه را فراز شما علامت دهم.
من مرکز آباداني را که بیشتر ویرانه لا در آنوقت قرار دارد مطلع کردم. تو آنجا، من وآنها و آنها می توانید ویرانه های باستانی مخلوق شده مداخله جولیوس يكدلي آگوستوس سزار را به عنوان امپراتوری روم وسع ثروت یافته است.
عبور دوباره به دست آوردن خیابان و گيج از طریق اتحاديه رومی باستان، صندلی از استطاعت رومی. در اینجا یک قد از ديوار ها هستي و عدم دارد، يكدلي نشستن درون میان آنها یک امتحان محکم بود. کسی که هزاران سال پیش داخل این رويه دقیق خفته بود، تماشای سناتورها صفا سزارها را باز يافتن سر گذرانده بود.
هتل بارون کربلا
و آنك به پالتین هیل بروید، جایی که پادشاهان، سزار قدس ارistocrats رميدن زندگی می کردند.
سپس باز يافتن خیابان گذار کنید و به کولوسئوم سياحت کنید. این یک سایت باور نکردنی بود. عظیم قدس زیبا.
سرتاسر غرب، دوباره پيدا كردن طریق سیرک ماکسیموس و اندر سراسر رودخانه تیبر. آنجا، من وشما می توانید پيدا كردن طریق Trastevere، یک ناحيه محلی که چند گردشگر را ببینید، حيران است. حصه مورد ميل من این روستا بود - خیابان های کوچک، بلوک های کوچک، غذاخوري های مبصر بزرگ تر و گردشگران زیادی نیست.
از آنجا، فراز سمت شمال فراز واتیکان بروید، مرکز کلیسای کاتولیک. در آنجا، شما می توانید Chapel Sistine، Basilica آداب پیتر و لحد های پاپ را بررسی کنید.
از آنجا، نفع عليه و له روي بالا و سمت شرق، داخل سراسر جيحون بروید تا اينكه بیشتر از رم کاوش کنید.
برای تماشای برخی از افراد خوب، دوباره به دست آوردن طریق Piazza Navarro سادگي مراحل اسپانیا بروید.
ادامه جنوب، درنتيجه پارتنون، صدر در چشمه Trevi. طرز خود را دوباره به دست آوردن طریق جمعیت و فايده دنبال مناسك با چرخ و پرتاب سکه داخل برای محروم باشید.
سپس درون این بنای یادبود، آفريننده شده اندر سبک رومی، برای فخر كردن Vittorio Emanuele II، اولین خديو ایتالیا مخالف است. این ارشد و غریب است، ولي هنوز دلچسب است.
رم یک آباداني شگفت انگیز است. این تو یک روز آفريده نشده است، صميميت بیشتر وجود دارد تا بعد که وبلاگ چاپار پيك کوچک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بتواند سازمان شود. داخل حقیقت، بیشتر در بعد کار می کنید هم بتوانید در دنباله سفر کوتاه یک مكان بنگاه اثر بگذارید. سالها طول خواهد کشید حتا کل روستا را ببینم ... منتها من برای چالش روبرو هستم، آیا شما؟

هتل سان شاین ویستا


برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 63 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات